Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kornél1


kornél1
aktív tag

jól teszi a pannon, törölje csak az amugy sem nagynak nevezhető telefon-készletét. okos módszer még ennél is kevesebb telefont árusitani.

(#2) mark75


mark75
senior tag

nem sok telo van praktikumba :P

(#3) orbano válasza kornél1 (#1) üzenetére


orbano
félisten

én sem igazán értem őket... későn is jönnek be hozzájuk a telók, hamar kifutnak, és alapvetően gyér a kínálat...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) kornél1 válasza orbano (#3) üzenetére


kornél1
aktív tag

én már egy éve nem próbálkozom náluk (ott van elöfizetésem), de már apám sem (neki kb azóta, amióta van pannon, pedig ö nem egy telo guru) inkább kicsit többért a független, de szabad választás.

[ Szerkesztve ]

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazatok van, rendkívül későn került be az U900, a KF600 vagy a 6555. :U (Szinte az elsők voltunk, akik behozták a kínálatba. ;) )

A feltöltőkártyás kínálat valóban lehetne bővebb, de legalább a sok dealer elkerüli a boltjainkat.

Samsung Galaxy A54

(#6) kornél1 válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


kornél1
aktív tag

te pannonos vagy??? :F

én hozzátok viszem be a havi nem kevés pénzt, de attol még gyérebb a kinálat a konkurenciához képest, ennyi.

(#7) AMD Power


AMD Power
titán

Alig lett olcsóbb Praktikumos teló. :U

(#8) T0rnad0 válasza AMD Power (#7) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez már nem először fordul elő :U

Z Fold 4

(#9) g@bo válasza AMD Power (#7) üzenetére


g@bo
nagyúr

jah, van egy praktikum csomag, és helló? ugyanaz a xar didzsúzban is.

legalább vodánál tok csúcsidőn kivül pofázni 15 ruppóért, bárhova, régen pannonos vótam, de manapság viccesek. lejtő.

(#10) orbano válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


orbano
félisten

lehet csak az emlékeim rosszak, de nekem egy örökkévalóságnak tűnt a w910 és a w880 megjelenése... bár ez egy képzavar, de mindegy :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) Viktor0610 válasza g@bo (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

g@bo:
A Pannonnál 20 forintért lehet beszélni csúcsidőn kívül. Szerintem nem gáz az sem. :D

Pláne, ha figyelembe veszem, hogy ez csak feltöltőkártyás ügyfelek részére elérhető, számlásoknak nem... :F

orbano:
A W880i már jó régóta kapható volt nálunk (ezüstben), aztán pár hónap szünet, a fekete pedig nem rég került vissza a kínálatunkba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12) g@bo válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


g@bo
nagyúr

jaja, külön díjért, nem az alapcsomagban. tessék megnézni, mennyi csomagja van vodának, és az árakat.

nem nagyon van verseny.... mondjuk, nálam a piac alja trémobil. ha ez vigasztal. :DDD

(#13) mrmft válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


mrmft
senior tag

Az pedig pláne nem gáz, hogy már a hálózaton belüli átirányításokért is fizetni kell és a számlámról értsülök minderröl.
Hajrá Pannon ügyesek vagytok...

(#14) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

g@bo:
Nincs külön díja. Én is akkor számoltam utána, hogy ezek (Hálózaton belüli vagy Csúcsidőn kívüli csomag) milyen jó kiegészítések, mikor már megkötöttem a számlás előfizetést, két év hűséggel... :D

mrmft:
Tudom, nem vígasztal, illetve ezeket a "fű alatti" emeléseket én sem kedvelem, de ezt a másik két szolgáltató is így hajtja végre...
Sajnos, ennyi a törvényileg előírt kötelezettségük... :U

Samsung Galaxy A54

(#15) kornél1 válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


kornél1
aktív tag

sajnos #5-hsz.hez képest több negativum mint pozitivum jön fel, dehát ez van... :(

(#16) g@bo válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

hol van emlitve, hogy a csomagok, a +2 kiegre gondolok, díjmentesek?

(#17) mrmft válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


mrmft
senior tag

Tudom, csak tuod az ember azt várná, hogy csökkennek az árak. Nem, hogy emelkednek.
Nézd meg szlovák szolgáltatókat, ahhh.....

(#18) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

g@bo:
Az sincs feltüntetve, hogy külön díj ellenében volna igénybevehető. ;)

kornél1:
Ez egy ilyen topik. Azt viszont továbbra is tartom, hogy egy: mindegyik szolgáltató ilyen, csak a többi esetleg másban rosszabb; kettő: osszességében a Pannont jó szolgáltatónak tartom -hibákkal, igen, de ettől még lehet jó.

Samsung Galaxy A54

(#19) kornél1 válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


kornél1
aktív tag

nekem sincs tool sok bajom vele, azért vagyok ott. kicsit vhetné lejebb a percdijakat :D

(#20) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

nem lehetne egy olyan hír ez helyett,hogy mi az a 3db teló ami kapható náluk? A fene akarja ezt a rakat megszünést végigolvasni...

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#21) g@bo válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


g@bo
nagyúr

gondoltam, hogy felhozod, de ezesetben általában fizetős...

(#22) Viktor0610 válasza g@bo (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyugi, nem fizetős. :)

Amennyiben csak ez tart vissza a megrendeléstől/tarifaváltástól, ne habozz. ;)

Samsung Galaxy A54

(#23) g@bo válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


g@bo
nagyúr

55/20 ft is rosszabb., mint a voda 48/15 dija. :P

nincs verseeeeeeeeny.

1 perces számlázás is sutyerákság, bár ezzel a voda is rendesen megszivatott.... :(((

(#24) Viktor0610 válasza g@bo (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem néztem utána, a Vodafone változata is havidíjmentes? :U
Egyébként van verseny, ezt a kört a Vodafone nyerte. ;)

Samsung Galaxy A54

(#25) stichus válasza g@bo (#23) üzenetére


stichus
tag

épp ez a verseny

(#26) kornél1 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


kornél1
aktív tag

sztem kartellesedés van mint verseny. bár te ezt jobban látod

(#27) g@bo válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem, az a city díjcsomag, variálás nélkül.

régebben volt egész korrekt csomi a djuice-nal, de hamart likvidálták, és a pannon 1 nyamvadt praktikuma se valami bő kínálat.

pedig nem kis zsé van a kártyás piacon sem..

(#28) Dave™ válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Dave™
nagyúr

Voltunk? Boltjainkat? ...részvényes vagy, vagy mi? Vicces ez az azonosulás... De ha már ennyire magadnak érzed, akkor az az E50-es ugye csak elírás, mert már legalább fél éve kikerült a kínálatból, vagy csak most vettétek ki?

szerk: de ha már ennyire közel érzed magad a tűzhöz, akkor kérdezd már meg komolyan gondolják-e, hogy havi 500 Ft-ot számláznak ki 26-tól azért, mert előfizetésesként megnézem az online (mypannon) hívásrészletezőm, amit eddig ingyenesen tettem.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#29) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Dave™:
Nem vagyok részvényes, de mivel a szolgáltatónál dolgozom, még ha kis szürke pontként is, bátorkodtam ezt a hangnemet használni. ;) Remélem, nem haragszol érte (nagyon)... :U
Az E50 egyedi ajánlatban kapható volt a bemutatótermekben, pár napja néztem, még szerepelt. Ezek szerint most futott ki végleg.
Az általad említett hívásrészletezős lépést én sem tudom mire vélni, van a cégnek egy pár érdekes lépése. :U

kornél1:
Ez előfordulhat sajnos... :(

Samsung Galaxy A54

(#30) Dave™ válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


Dave™
nagyúr

Félre ne érts, dehogy haragszom, én is használom ezt a megközelítést amikor partnereket, ügyfeleket hívok munkaidőben, de ennek du. 4-kor végeszakad, onnantól semmi közöm a cégemhez:D Csak furcsán hangzott számomra, pont egy ilyen multi esetében, ennyi, semmi több.

Písz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.