Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

6234+k800i miért lett ennyi :F :U

(#2) glutamin válasza mark75 (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Pont a két jó telefont ugrasztották meg. Előbbit elhagytam, most az utóbbi van. A többi nem ilyen ár/teljesítmény bajnok.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#3) marcee


marcee
addikt

Ejj, pedig éppen a K800i-ben bíztam, hogy ha beszarik végre a telóm, akkor azt bármikor megvehetem átmeneti telefonnak, de negyvenért már nem kéne. :(

\m/

(#4) glutamin válasza marcee (#3) üzenetére


glutamin
őstag

Pedig az már régóta 40 körül van. Ez csak egy pár hetes akció volt T-nél és Vodánál, hogy levitték 30 alá. Az az ár volt aránytalenul kevés érte. Xenon vakus telók nem nagyon vannak 50 alatt.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#5) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

vodánál a K770 volt nem rég nagyon jó árban, vagy van is nem tudom, de 24900-ért nagyon megérte/megéri

http://instagram.com/_doublez_

(#6) megyeri válasza glutamin (#4) üzenetére


megyeri
tag

T-nél ma is 30 alatt van még! (27.990 Ft)

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#7) Egzee válasza glutamin (#2) üzenetére


Egzee
őstag

Nem mi? Mert a W910i olyan gagyi...

Egyébként volt 1-2 napja egy hasonló árfigyelő itt, és közölném a szerkesztővel, hogy a W910i már akkor is ennyibe került.

(#8) glutamin válasza Egzee (#7) üzenetére


glutamin
őstag

Nem rossz a W910-es, de én a K800i-t összességében jobbnak érzem. Többre értékelem a komolyabb fényképezőt, mint a az erősebb "walkman" részt. De ez nyilván egyéni izlés kérdése, hogy melyik területét használja ki jobban a telónak.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.