Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

ők legalább adtak egyet, és ha ez kell hozzá, akkor ez kell hozzá. Szerintem dícséretes így is.

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

egyetértek a cikkel. nem került volna egetverően sokba a cégnek annyit adakozni, ami meg is látszik. az lenne vicces, ha most jönne egy konkurens cég, és kipótolná, hogy a többi mentőben is legyen navigáció...

(#3) #47053824


#47053824
törölt tag

Semmi közöm a fent említett céghez, nem is tudtam a létezésükről ezidáig, de 2 dolog kikivánkozik belőlem:

- a ph és fent említett cég "méreteit" ha összehasonlítanánk, kiváncsi lennénk pl. a ph nyereményjátékon - ami gondolom én szintén pr fogás - kisorsolt 10db kulcstartó, 1 bögre és 1 mp3 lejátszó összesített értékének és ennek a navinak az arányira.

- tudom, hogy adakozni névtelenül a legtisztességesebb, de kiváncsi lennék, hogy a ph adakozott e valaha is valamit jótékony célra? ha nem, akkor illene befogni azt a bizonyos valamit.

(#4) venember83


venember83
nagyúr

Mondjuk ha beáll egy 4 sávos út, oldalain szalagkorlát, akkor megnézem, hogy ott mit ér a mentő. Minimum tízperceket veszít, ha átjut, vagy vissza kell fordulnia. Nem rossz dolog ez a dugójelző. Ennyit ajánlanak, az ő dolguk. Ha minden hasonló cég ilyen felajánlásokat tenne, nem itt lenne az OMSZ és Magyarország. A felajánlást szerintem meg kell becsülni s kész.

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

Oké hogy viszonylag olcsón sikerült így reklámot csinálniuk maguknak, viszont az az 1 db pont 1-el több mint a 0 még így is.

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Lehet hogy az azon az egy navin múlik valaki élete, hogy hamarabb odatalálnak :U

(#7) tkazmer


tkazmer
addikt

én csak egy pontot ragadnék ki: miért fáj az neked, hogy valaki adományoz valakinek valamit?
ha pedig azzal van a probléma, hogy mindenhol megjelennek: miért jelenteted meg őket itt is? meg egyáltalán, mi baj van azzal, ha valaki reklámfogásként adományoz? az egy dolog, hogy nem nálatok költi el a pénzét, de bízom benne, hogy a post hátterében nem ez áll...
az ilyen adományozás mindenkinek jó: a cégnek olcsó reklámfelület, az omsz-nek pedig ingyen gps.
most akkor mi a gond?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Megpróbálom megvilágítani a dolgot újra, mert úgy látom, hogy nem ment át a lényeg.

Lehet adakozni, persze. De vessétek össze azt a két típusú adakozót, akikről pont a közlemény is szól. Az első egy noname magánember, aki nyert egy ilyen kütyüt (sőt, egy G400-at, ami úgy 15k-val drágább kategória), és élből felajánlotta a nyereményt. Nem kért érte cserébe semmit. A másik pedig egy x milliós forgalommal büszkélkedő nagyker, aki bármelyik zsebéből kizárólagos forgalmazóként előhúz 500db ilyen cuccot, ők pedig felajánlottak 1db gyengébb gépet (de a dugófigyelőt muszáj volt kihangsúlyozni a közleményben), és erre büszkék is, mint állat.

Véleményem szerint a jótékonykodás tipikusan az, amit nem teszünk közhírré. Ha a megajándékozott annyira meghatódik, akkor az ő dolga, hogy ezt megossza a közvéleménnyel.

Lehet ám ezt elegánsan is csinálni. Még akkor is jobban fest az egész, ha az OMSZ nyilatkozgat, hogy ja, egyébként ezekben a mentőkben IconX navi van, vagy a Juventus rádió büszkélkedik el azzal, hogy a hallgatónk nagylelkűsége nyomán a forgalmazó is felajánlott valamit, és erre lehet büszke a rádió maga, hogy ő volt az a közeg, ahol ez az egész akció felbukkant. De az adományozónak - megítélésem szerint - a háttérbe kell húzódnia, hiszen ez a dolog alapvetően még mindig arról szól, mint amikor az utcán a hajléktalannak a kezébe nyomsz egy százast. Hazamész és elmeséled mindenkinek? A szomszédodnak is? Kiblogolod? Megírod a twitteren? Frászt. Volt egy pillanatnyi jó érzésed, hogy adtál.

Aki meg azzal jön, hogy a PH kulcstartót meg bögrét sorsolgat ki, és ez szánalmas, arra tényleg nem tudok mit reagálni. Te itt egy ingyenes tartalmat veszel igénybe. A navis cég pedig pénzt kér az ügyfeleitől, vegyed észre a különbséget. Illetve kérlek mutass egy újságot, aki rendszeresen adományoz, mert annyira jól megy neki. Köszönöm.

Továbbá felhívnám becses figyelmedet, hogy a 2007-es karácsonyi nyereményjátékban mondjuk 5 mobiltelefont, meg egy szerény notebookot sorsoltunk ki. Ja, meg navigációs szoftvert is. Hármat.

Köszönöm a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Crystalheart válasza Bog (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem nincsen semmiféle erkölcsi aggályom a dolgot illetően. Elég másik cég van Magyarországon még, ami megtehetné, hogy így reklámoz, és akkor talán nem is volna GPS nélküli mentőautó. Vedd figyelembe, hogy elsősorban nem arról van szó, hogy az illető hogyan jótékonykodik, hanem hogyan reklámoz. Feltehetően ezt az összeget - már a beszerzési árat - felírják a reklámköltségek közé, és egyébként plakátokra, netes hirdetésekre és egyéb marketingfogásokra költöttek volna - amiből nem az OMSZ-nek, vagy egyéb közszolgálati, anyagi gondokkal küszködő szervezetnek jut. Cserébe talán olcsóbban megúsztak egy kis figyelmet, nincs ebben semmi rossz. Tény, hogy adhattak volna akár többet is, de az a "minimum tízszeres" mennyiség éppen tíz hónap múlva áll majd be. Ha egyéb cégek is csatlakoznának, hamar megoldódna az OMSZ ilyetén problémája, és talán hatékonyabb lehetne a mentőszolgálat.

(Ha a te logikádat követjük, a műsorok elején/végén, rendezvények - akár jótékonysági célúak - plakátjain stb. a támogatók kiírása is erkölcstelen, hiszen az is csak egyfajta adományozás, cserébe reklámért.)

(#10) Bog válasza Crystalheart (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A jótékonykodás és a szponzoráció azért elég messze van egymástól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) tildy


tildy
nagyúr

Ha a kisujjadat nyújtod , add a karod:U Miért nem adod?
Megtehetnéd pedig , ugye? Nem teszed? Szégyeld magad! Csak aprót hintesz...

Őszintén szólva nem ilyen postot vártam a mobilarénásaktól. :U Sőt meg is lepett.

Szerintem örüljünk, hogy egyáltalán adtak valamit. Ebben az időben még ez is nagy szó.
Mondom ezt még úgy is, hogy a magánember kontra forgalmazó közti különbséget, látom, és megértem.
A leszólást viszont kevésbé.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Bog válasza tildy (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oké, megpróbálom megint.

Nem a ténnyel van gond, ezt sehol sem írtam.

Hanem a tálalással.

1db navi, ami nekik is csak akkor jutott eszükbe, amikor egy teljesen átlagos magánszemély őket megelőzve megtette a felajánlást, és neki jár a hatalmas respect. Még ha nem is kell neki navi, akkor is elpasszolhatta volna 50-60 lepedőért. De nem, ő felajánlotta, s csendben levonult a színpadról.

Ekkor kapott észbe a forgalmazó, hogy "apám, ebből mennyire jól fogunk kijönni" és felkínáltam 1db még az eredeti nyereménynél is gyengébb gépet.

És még idáig sincs semmi gond, mert végül is az eredmény a lényeg, lett két navi az OMSZ-nek, hurrá, tök egyértelmű, hogy szükségük van rá.

De azt vegyétek észre, plíz, hogy ennek kapcsán kiadni egy ekkora sajtóközleményt, amelyben a terméket szétfényezik, miközben vélhetően ennek a felajánlásnak a többszöröse tűnik el havi szinten a készletről adminisztrációs, garanciális vagy egyéb dolgok miatt.

Lentebb már vázoltam, hogy miképp lehetett volna ezt elegánsan csinálni, de mondok egy még jobbat, mi lett volna, ha ezt küldik (a nyelvezetet majd képzeljétek oda):

Az XY Kft a mai napon, értesülve arról, hogy egy magánember milyen felajánlást tett az OMSZ javára, illetve ismerve a mentőszolgálat jelenlegi helyzetét úgy döntött, hogy felkarolja a kezdeményezést. Ezért csatlakozva az x rádió nagylelkű hallgatójához maga is felajánl X darab készüléket, illetve kezdeményezi ugyanezt a többi navigációs eszközök forgalmazó cégnél is, hogy a félretéve a konkurenciaharcot együttesen, civil kezdeményezés hatására közösen segítsenek az OMSZ-nek, akiknek még egyébként 670 navira van szükségük.

És akkor majd 2 hónap múlva megint lehet arról írni, hogy a kezdeményezéshez csatlakozott YY, XX, ZZ, XZ, ZX, YZ kft is, és összesen 187 navi gyűlt össze.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) tkazmer válasza Bog (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

még mindig nem világos számomra, hogy miért baj az, ha a cég is profitál az esetből :U

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) Bog válasza tkazmer (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert nem elegáns.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) tkazmer válasza Bog (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

ettől függetlenül - biztos csak az én szókincsem csekély - én nem tudok jobb szót erre kitalálni, mint adományozás.
és mivel mindenkinek jó, nem is hiszem, hogy meg kellene szüntetni.
de akkor nevezzük adományozás v2.0-nak, ha így jobb:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) Bog válasza tkazmer (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mit szólsz az "olcsó reklámfogás" szókapcsolathoz? ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) adalbert1 válasza Bog (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Tény hogy simán kibírnák ha még egy 0 mögé lenne írva, esetleg még szoroznák is valamivel a mennyiséget, de ha szigorúan gazdasági oldalról nézed akkor sikerült minimális befektetéssel megoldaniuk.
Másrészt ez amúgy nem adóalap csökkentő tényező (pár éve tanultam ilyet, lehet hogy keverem már valamivel, ill. már rég nem úgy van)? Csak mert akkor tényleg égő az az 1 db.

Mindenesetre a semminél még mindig több, és abban igazad van hogy az igazán szép gesztust a betelefonáló követte el.

(#18) Bog válasza adalbert1 (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Asszem, hogy adóalapot akkor csökkent, ha alapítványnak megy a cucc, de hát én is annyira vagyok ezzel képben, mint kiszeltünde nemi életével.

Betelefonáló 4 prezident. Úgy is épp azt keresnek... ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) tildy válasza Bog (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Az LCP Systems Kft. képviselője, Jeschek Hajnalka a Juventus Rádió március
19-i délutáni műsorában zajló ünnepélyes átadás során jelentette be, hogy a
hazai navigációs piacon jelentős szerepet betöltő cég a jelenleg felajánlott
készüléken túl a jövőben is rendszeres támogatásban kívánja részesíteni az
Országos Mentőszolgálatot: az LCP Systems Kft. vállalta, hogy az OMSZ által
havonta kijelölt mentőautót navigációs készülékkel látja el.

Ebből nekem az jön le, hogy havonta eggyel, nem összesen eggyel.
Mindegy.

Emlékszem anno , mikor a munkahelyem (vagyis az osztály ahol dolgoztam) támogatott karácsonyi ajándékból egy ovit , kicsit rosszul esett volna, ha hasonló kommentben beszólnak, hogyha egynek tudtunk karácsonyra játékokat, könyvet venni, akkor többnek miért nem.
Mindegy , egyéni szocproblem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Crystalheart válasza Bog (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A jótékonykodás és a szponzoráció talán igen, de alapvetően ez az eset inkább utóbbinak tudható be, hatásait tekintve.

(#21) Bog válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt van az a pont, ahogyan máshogy látjuk. A szponzorációt szerződés rögzíti, a felek egyeztetnek arról, hogy ki és mit tesz bele a buliba. (Lásd: sport) A jótékonykodás pedig az, amikor érdek nélkül adok valamit, amire a másiknak szüksége van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) copin


copin
őstag

A PR ilyen jó téma? Előzetes, háttérinfók, vagy valami még könnyebb? Elég bealvós lett nekem a blog.

(#23) Crystalheart válasza Bog (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Arról nem szól a fáma, szerződést kötött-e a cég és az OMSZ, valószínűleg igen, de legalábbis egy írásbeli egyezség lehet. És nem is érdek nélkül adták, egyfajta gerillamarketing, az egyetemi közgáz tanárom is megemlítette az ilyetén reklámot. Továbbra sem tartom erkölcstelennek, bár még 670 másik cég is így tenne, igaz, abban az esetben nyilván nem volna akkora reklámértéke a dolognak, így nem valószínű.

(#24) Bog válasza copin (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazad van. Mindjárt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Bog válasza Crystalheart (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A gerillamarketingről nem jön sajtközlemény.

Mindegy. Szerintem ez jótékonykodásnak van beállítva, s arról pedig nem szeretek külön olvasgatni. De már leírtam, hogy miért.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajnos ez a blogbejegyzés hasonló hatást váltott ki nálam, mint Nálad, kedves Bog az LCP felajánlása, és ez a hatás mondhatni nem pozitív.

Ez annyira szomorú, annyira "magyar" hozzáállás: valaki felajánl valamit, erre rögtön "Miért nem kettőt és 2x olyan drágát ajánlott fel?". Mennyivel másabb, mint ha valami nyereményjátékra ajánlja fel a kütyüjét? Mindkettő reklám, ugyanakkor utóbbi társadalmi(nak tekinthető) hasznossággal bír. Miért fáj ez Neked? (Elolvastam többször, ahogy próbáltad "védeni" az álláspontod, azonban az több sebből vérzik - hogy mást ne mondjak, önzetlenséget elvárni egy profitorientált vállalkozástól több, mint vicces.)

Ezért történik egyre kevesebb jó minálunk, mert az ilyen kezdeményezéseket mindig leugatják, így naná, hogy előbb-utóbb senkinek nem lesz kedve csinálni. Valaki korábban nagyon találóan írta, hogy az 1 az pont eggyel több, mint a nulla.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27) Aréna-blog válasza bLaCkDoGoNe (#26) üzenetére


Aréna-blog
csendes tag

Neked is, újra.

Nem a felajánlás ténye a probléma. Hanem hogy ezt ki kellett küldeni egy ekkora közleményben, mellveregetve.

Egyszer - remélem - eljön majd az az idő, amikor én/mi ajánlunk fel valamit. De azt nem fogom megírni ide, meg senkinek sem küldöm el, hogy ezt nézzed, mekkora faszagyerek vagyok. Ha az a valaki (vagy valami) ezt meg akarja osztani a világgal, akkor tegye.

De mondok egy tök egyszerű példát, figyelj. Viszlát fórumtársra talán még emlékszel, volt neki filmes topikja, ilyen kitalálós, tök népszerű. És kapott 10 bögrét, hogy a nyertesek között ossza szét. Szerinted kértem én, hogy ezt tegye közhírré? Megírtam akárhová is, hogy ezzel hozzájárulok egy teljesen szakterületen kívül eső szórakozás támogatásához?

Olyan hírt sem láthattál, hogy a mobilshown egy látogató megkért minket a standunknál, hogy a beteg lányának had vigyen egy bögrét el, mi peding adtunk, és milyen jó arcok vagyunk. Kérnek, adsz, jó érzésed van tőle, case closed.

mobilarena - mobilearsenal

(#28) bLaCkDoGoNe válasza Aréna-blog (#27) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Értettem eddig is, és értem most is a Te álláspontodat - egyszerű példa nélkül is. ;)
Csupán egyet nem tudok érteni vele, de ez már az én egyéni szoc. problémám. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) tildy


tildy
nagyúr

Az LCP Systems Kft. képviselője, Jeschek Hajnalka a Juventus Rádió március
19-i délutáni műsorában zajló ünnepélyes átadás során jelentette be, hogy a
hazai navigációs piacon jelentős szerepet betöltő cég a jelenleg felajánlott
készüléken túl a jövőben is rendszeres támogatásban kívánja részesíteni az
Országos Mentőszolgálatot: az LCP Systems Kft. vállalta, hogy az OMSZ által
havonta kijelölt mentőautót navigációs készülékkel látja el.

Azt azért ne felejtsük el , hogy ez nem egy db, hanem havonta egy db.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) paramedic


paramedic
aktív tag

A szomorú az, hogy többszáz magyar mentőautóban nincs GPS 2009-ben!
Nem érdekel, hogy ki adja és milyen reklámot csinál magának belőle, ha adja!
(Felőlem akár a mentőre is ráfestheti a logóját, bazinagy méretben.)
Most jön a demagóg rész: ha csak egyetlen egyszer hamarabb jutunk ki egy gyermekhez, vagy egy megkezdett újraélesztéshez, akkor az a "negyvenezer forintos reklám" megmenti egy gyermek életét, egy felnőtt teljesértékű! életet élhet még mondjuk harminc évig.
Sok ilyen reklámot várok még a jövőben!

(#31) Eastman


Eastman
őstag

Értem amit írsz, de nem értem a gondod... ...és azt sem értem, hogy miért csinálsz +1 ingyenreklámot a cégnek, ha nem értesz egyet a módszerükkel.

A hallgató felajánlotta, a cég kapcsolt, +2 GPS. Ebben a nem könnyű évben ez is nemes felajánlás. Szerintem tök mindegy, hogy hogyan történt.

Köszönjük!

Tőlem akár a MekDumálszos bohóc is kiugorhat 3000-ről egy óriási hamburger léghajóból kezében a navival. A végén így is úgy is szolgálatba áll az eszköz és rajtunk, mindannyiónkon segít. Egyenlően. :K

...remélem, hogy a konkurencia is hamar kapcsol! ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) Bocha válasza Eastman (#31) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne vicceljetek már. Milyen "nem könnyű év"? Ha egy hazai nagykernek 40.000 forint problémát jelent, akkor már rég becsődölt, de ez igaz ennek az összegnek a százszorosára is.

És igenis vérgáz az egész, egy 40.000 forintos navival vettek maguknak jó pár perc műsoridőt reklámozni magukat, ami normális úton egyrészt ennek az összegnek a sokszorosa lenne, másrészt így még álszent módon ők a fasza gyerekek. Ugyan. Plusz abban is biztos vagyok, hogy a rádió vezetőinek is csúszott a zsebébe némi navi, hogy mást ne mondjak, nem hiszem, hogy a hirdetési felületüket ingyen adják oda.

A PH-t egy kereskedővel összehasonlítani meg ostobaság. Mi média vagyunk, ezen belül tudunk mozogni. Mi is nyithatnánk egy webboltot, kaphatnánk százalékos részesedést minden rajtunk keresztül eladott telefon/alaplap/kutyafüle után, plusz írhatnánk a teszteket a nálunk kapható dolgokról, hogy de jók, vegyétek meg. Nem akarom túlfényezni magunkat, de itthon nagyon sokan csinálják ezt, nekik biztosan nem is lenne gond navikat adományozni - lehet, hogy meg is teszik, csak erről nincs sajtóközlemény. Lehet, hogy mi is megtesszük, csak erről sincs sajtóközlemény. De alapvetően a mi lehetőségeink mások, én személy szerint úgy érzem, hogy azzal tudom a legtöbbet tenni az emberekért, ha nem hagyom magam lefizetni és korrekt cikkeket írok, amikkel kicsit helyrerakom a reklámok által elferdített valóságot, aminek az lehet a következménye, hogy kevesebb embert vernek át kereskedők. Vagy hogy mást ne mondjak, nem lenne muszáj fogyasztóvédelemmel kapcsolatos cikket írnunk immár három hónapja, már több pénzt telefonáltam el miatta, mint amennyit a cikkért fogok kapni. Én speciel ennyit tudok tenni, meg is teszem.

Ettől függetlenül örvendetes, hogy havonta egy navival gazdagodik az OMSZ, én is örülök neki, engem is elüthet egy BMW, aki nem ismeri a bicikliseket. De a móddal igenis baj van, az adományozás fogalmával nálam is ellent mond a burkolt marketing és a saját vállam veregetése.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#33) Depression


Depression
veterán

Én sem értem a felháborodást, mivel itt nem egy 40k Ft-os kütyüről szól a téma, hanem heti egy. Ha csak egy évig tart, az is 2 milla.
És mit érdekel engem, ha egy cég reklámoza magát, közben meg életeket menthet meg.
Továbbá egy kemény dugóban egy mentő is elakadhat, ami szintén halálos kimenetelű lehet.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) Bocha válasza Depression (#33) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Havi egy, és még mindig nem a ténnyel van a gond, hanem azzal a felhajtással, amit az egész körül csapnak. Mellesleg kicsit felhúztam magam a dolog kapcsán, fel is hívtam az egyik nagy partnercégünket, hogy hát adakozzanak már ők is havi egy navit és benne lesznek a rádióban, mondták, hogy jövő hónapban 100, azaz száz darab navit adnak a tűzoltóknak, csak ők nem rendeznek ekkora hercehurcát körülötte. De tudjátok mit, ezek után én fogom megírni a sajtóközleményüket.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) Depression válasza Bocha (#34) üzenetére


Depression
veterán

Igazad van, azóta már átolvastam mégegyszer. A havi egy darab tényleg nagyon sovány.
Továbbá azt is sajnálom, hogy a mentőknek ilyen módon kell beszerezniük a nevetségesen alacsony árú készülékeket is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) tildy válasza Depression (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Sovány nem sovány, ez is évi 12 db. A semminél több.

Itt egyetlen dolog lehet kifogásolható , és az a nagydobraverés, egyéb esetben viszont igenis örülni kell neki.

Mint írtam mi annak idején egy óvodát segítettünk meg karácsonyra játékokkal könyvekkel. Nem nagy érték volt , az osztályon dolgozók fejenként kb 3 ezret adtak bele (De szemetek vagyunk, adhattunk volna többet is) de higgyétek el , nagyon örültek az ajándékoknak

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) Eastman válasza Bocha (#34) üzenetére


Eastman
őstag

...kapcsolt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) rankesz válasza tildy (#36) üzenetére


rankesz
veterán

Nem hiszem el hogy képtelen vagy felfogni hogy aki az ötletet kitalálta hogy "adományozni" kellene az kb 2 perc matekkal kikalkulálta hogy x perc ingyenreklám alatti y*10000 hallgatóból csak ha minden 30. is vesz az elkövetkezendő 6 hónapban a cégtől navit akkor is 300x-san megtérül a "befektetés".
+ még szétküldték az erről szóló sajtóanyagot Bog-éknak meg a technetnek meg az istentudjamég milyen hazai szaksajtónak.

Ha szerinted ez teljesen korrekt akkor nálad valami tényleg nem klappol.

(#39) tildy válasza rankesz (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet ezen lovagolni.
Tudod félig üres félig teli a pohár.

Én megmaradok azok véleményén, aki egyáltalán örül annak, hogy egyáltalán adakoznak, ráadásul a mentőknek.
Ha évi 12-t , akkor évi 12-t.
A szétkürtölés természetesen kifogásolható, de ezt írtam is, de azt hogy adtak az nem. Ez olyan tényleg, mintha valakinek adnék adományt, és valaki kívűlálló hisztizne, hogy lát ott a pénztárcámban egy nagyobb pénzt is, miért nem azt adom. Oké, én nem verem nagydobra.... Kisujjamat adom, elvárnák, hogy a karom is adjam ... De mint írtam sok hűhó semmiért. Sőt talán pont ez a cikk cisnált az egésznek nagy hírverést, különben se te se én nem tudnék az egészről....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) Bocha válasza tildy (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Akkor az sem lenne gáz, ha mondjuk Bill Gate adna 10.000 forintot a rákos gyerekeknek?
Mindegy, úgy tűnik nagyon nem értesz minket, úgyhogy inkább hagyjuk is abba.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.