Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Metalfan


Metalfan
senior tag

Milyen mobilt vegyek? ;] :DDD

Húsvétkor vettem egy SE K800-ast, amit nagymértékben a teszt alapján választottam. Olvastam anno a megjelent cikket, szépen elraktároztam az agyam hátsó részében a gondolatot, hogy ha lesz pénzem mobilra, akkor K800-ast veszek. Aztán összegyűlt a pénz, megint elolvastam a tesztet, és már mentem is a telefonért :)

(#2) #39306496 válasza Metalfan (#1) üzenetére


#39306496
törölt tag

... és milyen jo választás volt :D Nekem is k800-am van, és elég jó telefon, amit tud az nekem elég (azért wifi-t még elviselnék benne :DDD ), csak nem tetszik a téglasága a zömök testének..

(#3) Metalfan válasza #39306496 (#2) üzenetére


Metalfan
senior tag

A tégláknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy keményebbek, mint az emberek koponyája, tehát a telefon nyugodtan lehet tégla kialakítású :DD És ami a vicc: a teló kibírt nálam 1-2 olyan esést, hogy szerintem ha valakit fejbevágnék vele és betörne a koponyája, a telónak akkor sem lenne baja ;]

(#4) Viszlát


Viszlát
addikt

Érdekes jelenség ez. Én már kétszer is az arénás tesztek, bemutatók alapján választottam telefont, pár éve az N70-et és most tavasszal az E51-et. De sosem fordult meg a fejemben, hogy írjak a szerkesztőknek tanácstalanságomban és valahol teljesen értetlenül állok a jelenség előtt (sőt, nemrég vettem xxl-nél egy telefont nagynénémnek és Bocha szolgált ki, de eszembe se jutott, hogy "hééé bocsa, izé vagyok a ph-ról, láttad már a nikkemet?"). Nagy valószínűséggel az internet maga a jelenség oka, hogy az emberek nagy részében semmiféle "gátlás" nincs, no meg az önállóság egyre nagyobb hiánya... Gáz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Dehogy nincs ultimate válasz:

42

;]

***

(#6) Polacheck válasza ollie (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez esetben várnám az ultimate kérdést :D

less qq more pewpew!

(#7) PowerBuldog válasza Polacheck (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az Élet, A Világmindenség Meg Minden!!! :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) tildy


tildy
nagyúr

Nem is tudom hol kérdezzem, de mivel az xxlgsmmel kapcsolatban álltok, várható valamikor tesztre ez a készülék? :
[link] vagy ez [link]
Bár a dual simes változat érdekelne inkább.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Bocha válasza Viszlát (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

LOL. :)
XXL GSM-nél elég gyakran megfordulok, jóban vagyok velük, ha sok ember van, néha be is segítek, szóval igazán szólhattál volna, örültem volna neki.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem is tudom, hogy mi lett volna velem a mobilaréna tesztjei nélkül. Sok telefont ezek alapján néztem meg, és választottam ki. :R
Itt aztán kiélhetem a mobilmániámat. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.