Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

remek választás. :R
úgyis naponta ott vannak a kezedben a legújabb cuccok, azokon lehet élvezkedni, ez meg egy biztos pont.akksi meg fantasztikus.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Egészséggel használd :D Komolyan elgondolkodtam a teszt után egy ilyenen, de nincs szükségem második telefonra egyenlőre, elsőnek meg kevés... :)

http://instagram.com/_doublez_

(#3) sekli


sekli
addikt

sokszor gondolkodtam már ezen, hogy a Mobilarena házigazdái, meg az összes oldal, újság tesztelője mennyi jobbnál jobb telefonnal találkozik, mindent tud róluk, aztán minden héten cserélheti egy másikra, amin egy picit minden azért másképp működik, a címjegyzéket meg mentheti a sim-kártyára jó rövid nevekkel..., kicsit azért mókás...

(#4) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Xxl-ék nem nagyon csipkedik magukat,hogy a nagyközönség számára is elérhető legyen ez a teló pedig nem kevesen nagyon várjuk! :(

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#5) copin


copin
őstag

Ez a telefon ráébresztett valamire. Nem akarom megvenni és természetesen nem tetszik. Viszont rájöttem arra, amiről pár napja csak írtam, de nem volt fontos számomra. A fontossági sorrend egy telefonban (és itt-ott másban is) nálam átalakult. Legalább van mivel kitölteni az újévi fogadalmaim cetlijét. :K

Kösz Bog, időt nyertem.

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Frankó teló :)

(#7) #80906240


#80906240
törölt tag

Tényleg jó teló. Nekem is tetszik. Emlékszem, hogy amikor Ausztriába mentem, az n95-öt azért nem mertem használni nehogy lemerüljön, pedig csak négy napra mentem. Kicsit gáz,hogy naponta kell tölteni. :( Hiába a nagy tudás, ha az akksi nem bírja. :D

(#8) tildy


tildy
nagyúr

Nekem ilyen kell , hol kapni és mennyiért?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.