Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klemo1987


klemo1987
csendes tag

...az a 11,6" - es nagyon tetszetos...esetleg valami info a SoC-ról?

(#2) Peterson_


Peterson_
addikt

IP(S) megjelenítő?
Vagy valami újdonságról lemaradtam:)
Várom a tesztet mindegyikről.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A 116-os jól hangzik... bár a 97 mellett drágának tűnik elsőre. Kérdés, hogy van-e 3G.
Javítsátok, hogy 1080p-s IPS kijelzője van és nem 1180p-s IP.

(#1) klemo1987: Gyanúsan MTK6589.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#4) littlelion21


littlelion21
addikt

Ők is csak bérgyártatnak?

[ Szerkesztve ]

(#5) blueMerle válasza littlelion21 (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen de a kulso sajat tervezes nem oem cucc.

(#6) tjb007 válasza klemo1987 (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyikben Allwinner A31 van.

(#4) littlelion21

Az Elements széria gyakorlatilag teljes egészében átcímkézett és ODM tabletekből áll, tehát azokhoz semmi közük sincs azon kívül, hogy megtalálható rajtuk a logójuk.
Ami a sajátjuk a mostani tablet felhozatalból a G10 -es széria és a GamePad.

(#7) smkb válasza Rickazoid (#3) üzenetére


smkb
őstag

Szerintem nem MTK6589 lesz az, az tele van egy olcsóbb tablethez felesleges funkciókkal. Allwinner A31 lesz ez szerintem az órajelekből ítélve, esetleg RK3188, bár az meg magasabb órajeleket is bír.

(#8) McSpy


McSpy
őstag

Mivel ezek eu-s árak így erre semmi plusz nem rá,kivétel a kereskedő haszna?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#9) vicze válasza tjb007 (#6) üzenetére


vicze
félisten

Van már valami teszt az A31-ről?
Ez a 11"-es elég jól hangzik. Esetleg az aksi méretről van bármi konkrét infó?

(#10) raper


raper
senior tag

Nekem a 8 colos tetszene ennyi pénzért. :)

(#11) tjb007 válasza vicze (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha ráguglizol találsz róla pár dolgot de igazából nagy dologra nem kell számítani. Gyakorlatilag hazavágták az egészet a csíkszélességgel és a gyenge processzormaggal (ráadásul vissza is kellett az amúgy sem túl magas órajelből venni pár gyártónak mert problémák voltak vele), az egyetlen egy jó dolog benne az IGP.
Az A31 kb. olyan mint egy 13 -as gumikon guruló, kívülről jól kinéző sportkocsi amibe egy 50 lóerős motort raktak.

Akkus kérdést passzolom de tippre 8000mAh.

(#12) mani17 válasza tjb007 (#6) üzenetére


mani17
tag

Üdv!A GamePad-ot hol és milyen áron lehet beszerezni?

(#13) tjb007 válasza mani17 (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt tudod megrendelni: [link]
149 euró az ára, erre még rájön a szállítási költség is ami 34 euró.

(#14) mani17 válasza tjb007 (#13) üzenetére


mani17
tag

Nagyon szépen köszönöm!Még egy kérdés lenne, megéri ön szerint az árát!

(#15) mani17 válasza tjb007 (#13) üzenetére


mani17
tag

Nagyon szépen köszönöm!Még egy kérdés lenne, megéri ön szerint az árát?

(#16) blade zte válasza tjb007 (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Az az sgx544 azért egyes helyeken veri a tavalyi delikvenseket. Láttam pontokat, és ott a tegra gpu-jánál(feltételezem, mivel a 3d-s teszteket néztem) 5+%-al ráver. Az a7 tényleg hiba volt, de a 2gb ram is tudja azért húzni az erejét, mert a tegra 3-akban nem igazán találni annyit.

Ezek aztán jó drágán adják a táblagépeik. Sokkal olcsóbb kínából. Áfás okoskodásokkal kíméljetek, mindenki tudja, hogy csak a kezdök vétik el ezt a hibát. ;]
De ott a közepes tablet(nem a legnagyobb) specifikációjával 50ezer forintért lehet venni tabletet.

mani17:Az ennyiért szerintem böven elmegy, a 100 dolcsis konkurensek ellenében(amit kínából rendelsz), mert azért a dizájnja valamelyst jobb(a többy psp másolat), és eleve van egy program telepítve, hogy a kompatibilitási problémákat megoldd a játékok, és az gamepad közt. :)

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#17) mani17


mani17
tag

Köszönöm :)

(#18) tjb007 válasza mani17 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én egy forintot nem adnék érte mivel nem szoktam telefonon/tableten játszani de ez ugye én vagyok.
Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá mert sokat szoktál játszani akkor nyugodtan megveheted mert alapjában véve nem rossz.
A magázást meg inkább hagyjuk :)

(#16) blade zte

írtam is, hogy az egyetlen egy pozitívum az IGP.
A RAM meg lehetne akár 4GB is akkor sem segítene az erőtlen processzoron.
Mindegy, jön majd RK3188, azzal ilyen gondok nem lesznek.

(#19) blade zte válasza tjb007 (#18) üzenetére


blade zte
őstag

Na, az rk-ban bízom, annak a 3066 is majdnem egy tegra 3 ereje volt, csak sajnos a 2-vel kevesebb magja miatt nem volt a legeslegjobb minden benchmarkban. :R

IGP? Én soha nem halottam úgy. :Y :DDD

Oppo find 7 astro black

(#20) tjb007 válasza blade zte (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igazából az IGP lenne a helyes elnevezés mert nem rendelkezik dedikált memóriával de az emberek többségének idegen ez a szó, nem is hallott még róla és mindenhol csak GPU van.

(#21) Rickazoid válasza tjb007 (#20) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én úgy tudom az IGP is a GPU-k közé tartozik, mivel utóbbi csak annyit jelent, hogy grafikus feldolgozó egység, míg aminek már dedikált memóriája van, az a grafikus vezérlőkártya vagy röviden videokártya.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) Luck Dragon

Nagyon tetszik ahogy kinéz és amit tudnak. és jó lenne ha ebben az árban maradnának nálunk is, igaz ez reménytelen dolog.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Mészi2


Mészi2
tag

Ha ez itt is ennyibe kerülne megvenném.

(#24) tjb007 válasza Rickazoid (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól tudod, az IGP is GPU viszont a hétköznapi nyelvben keverednek a dolgok és sokan sok helyen GPU alatt magát a kártyát értik. Jelen esetben az IGP áll közelebb a valósághoz mivel a rendszermemóriát használja de igazából mindegy, hogy melyiket használjuk.
Ez is olyan amúgy mint a VGA ami 25 éve mást jelentett mit most.

(#25) vicze válasza tjb007 (#11) üzenetére


vicze
félisten

Oh bakk 31MFLOP egy szálon. :( A mostanim is 40-et tud és 2éves SoC. :( (pár hete mikor kerestem még nem nagyon voltak értelmes találatok a teljesítményre.)
Akkor maradok Nexus 10-nél (csak lehessen már kapni 32GB-set...), pedig a 8000mhA se rossz azért.

(#26) tjb007 válasza vicze (#25) üzenetére


tjb007
nagyúr

Közben keresgéltem egy kicsit és ahogy nézem az Archos 116 Platinum és a Modecom FreeTAB 1106 IPS X4 egy és ugyanaz, abban 10000mAh -s akku van.

(#27) Orton96 válasza tjb007 (#11) üzenetére


Orton96
aktív tag

Akkor szerinted nem éri meg?

(#28) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos igy-úgy sokan elfogadnánk 1-et közülok.hazánkban ismerve az átlag /Melosok-Prolik/ keresetét,jövelmet,nem nekünk van szánva! mire hazánkban kapható addigra államtitkári,fukc bér kellene rá,hja ezt nem adják iingyen.Se baj kell a Népnek is valamiröl álmodnia,mármint a jó kereset,stabil létforma.Addig olvasunk,képet nézünk a fenti majdnem Luxus cuccokrol! ;] :DDD

föolvaso

(#29) banhammer


banhammer
veterán

Tablet 3G nelkul nalam szoba se johet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) j.dani95


j.dani95
csendes tag

Akkor most ehhez sehogy se lehet 3g-t varázsolni??
Pl egy jó 10ezer forintos 3g-stick tabletekhez??
Vagy valami hasonló.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.