Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik a telefon, de valóban drága picit. Inkább egy S7 helyette. Na meg ott van a Samsung A8 2018 is.

(#2) gusthy


gusthy
veterán

Kár az Andorid 6-ért. Az, hogy a SoC "öregecske", egy dolog, az egyik legjobb középkategóriás darab.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egy nagyon jó középkategóriás SoC-ról beszélünk, amit érthetetlen módon mellőztek a gyártók.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) #07538176


#07538176
törölt tag

Szép telefon, viszont ebben az árkategóriában van jobb is. Az Android rendszerért nagyon kár, illett volna már legalább Nugáttal kiadni a telefont. Ha az ára kicsit csökkenni fog, akkor egész jó vétel lehet. :)

(#5) Shyciii


Shyciii
veterán

Huhh. Ezek be vannak lőve. Ennyiért lehet venni Xiaomi Mi Mix 2-őt, ami szebb, gyorsabb, frissebb, jobban kihasznált felület stb stb.

(#6) citkar


citkar
addikt

Kicsit idejét múltnak érzem a cikket, nem mai darab ez a telefon sem (egyszerre vagy közel egyszerre jelent meg a 4 és a 6 GB-os változat), az árak tekintetében pedig szintén a több hónapos árakat vette figyelembe...mint egy időutazás.

"A 140-150 ezer forint körüli ár nem tűnhet elrugaszkodottnak, ha a 110 ezer forint körül indított Nubia Z17 Mini hasonló specifikációjából indulunk ki"

Még Magyarországon is kapni webshopoktól 100 ezer alatt Z17 mini-t, de Kínából már 60 ezer körül megrendelheti az ember (az újabb S-s széria miatt gondolom), ami igencsak jó ár érte. Ez a telefon pedig pont az, amit itt nem sokan ismernek, azok közül pedig sokan megrendelnék Kínából.
Értem én, hogy több memória, kicsit erősebb SoC, de 140 ezer felett?

[ Szerkesztve ]

(#7) tibcsi0407 válasza citkar (#6) üzenetére


tibcsi0407
félisten

140-ért már a Diamond omegát megveszed Amazonról, amikor akciós.

https://utdetailing.hu/

(#8) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ez simán nevetségesen drága, de leírtuk már többen. Egy db indok nincs, ami miatt érdekes pl. a 6 giga ram (a kozepkategórias soc úgysem bírja a gyűrődést, ahol haszna lenne). Op5t hrsányan körberöhögi, minimális ártöbbletért.
Francia hülyék. Hülye franciák. Hozzátok la vache!

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9) ates


ates
aktív tag

Számomra két dolog zavaró: a piros keret és az ára; a többi simán vállalható.

(#10) citkar válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


citkar
addikt

Induláskor is drágának számított az az ár, de áprilisban egy éves lesz, most is induló árakról beszél :U
Külföldről most valóban jó áron kapni amúgy, jó készülék, a 4 GB-os modell 60 ezer körül igenis jó vétel, a 6 GB-os szerintem nem éri meg az ártöbbletet, legalábbis nekem.
Kicsit viccesnek tartottam a "A fekete/arany változatot kicsit bazárinak éreztük a Nubia kapcsán, a fehér változat jóval visszafogottabb" megnyilvánulást :D .

(#9) ates:

A kamera piros keretére gondolsz? Feketén jól mutat, ez a fehér-arany számomra nem is tetszik

[ Szerkesztve ]

(#11) tibcsi0407 válasza citkar (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pedig az a legszebb színkombináció. Bár nyilván ez szubjektív.

https://utdetailing.hu/

(#12) ates válasza citkar (#10) üzenetére


ates
aktív tag

Igen, bár tudom ez szubjektiv.

(#13) citkar válasza ates (#12) üzenetére


citkar
addikt

Sajátos a készülék külseje (ezt a fehér, aranyat számba se veszem), akinek nem tetszik nem ajánlott, mert ugyan jó készülék, de ez a legkülönlegesebb, legérdekesebb pontja, mármint a külseje...szerintem.
Jó az anyaghasználat, (kínai) árához képest jó a kamera, stabil a saját ROM-ja, de ezt más is tudja ennyiért.

Aki hasonlót, olcsóbban keres, annak az 5,5 colos Nubia M2 olcsóbbik variánsa is szóba kerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#14) #67656192


#67656192
törölt tag

Ezt az "Alpha" nevet már valaki ellőtte, nem is akárhogy. Gyalázat:)

(#15) DonaldJames


DonaldJames
tag

Tetszik a telefon, de akku kicsi,android 6 rom...

[ Szerkesztve ]

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#16) Graphics válasza #67656192 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De már mikor...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) szekra


szekra
őstag

Azta mindenit de ronda.. :(

(#18) #07538176 válasza #67656192 (#14) üzenetére


#07538176
törölt tag

Igaz. Például a Samsung is felhasználta, még 2014-ben, azóta pedig többen is koppintották. (Mondjuk a Maze telefonok "néhány" típusa...vagy ez...)

[ Szerkesztve ]

(#19) csongi


csongi
veterán

Koszi a tesztet.
Az irasi olvasasi es szintetikus teszteknel teljesen mas keszulekeket hoztal fel peldaknak.
Nem ertem a logikat. :).

(#20) Mr.Silkó válasza janeszgol (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 :K A8-at venném ennyiért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.