Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

A demót végigtoltam ..tetszett..jöhet a game!!! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Én is végigjátszottam a demot, nekem is tetszett. :C
Csak jönne már ki a teljes. :R
A demoból kiindulva szerintem parásabb lesz mint az 1 :K

(#3) tdd587


tdd587
őstag

2x nyomtam végig a demót, és mivel izgulós fajta vagyok, nagyon megfogott a hangulata. Komolyan megijedni is nem egyszer sikerült és az adrenalin is rendesen felment, főleg amikor jönnek a szellemek, és nem igazán tudni, hogy harapósak-e vagy csak rémlátomása van a fickónak.

Amit nagyon kiemelenék az a játék hangja, effektjei. Elég sokat mozizok nagy rendszeren, na ez a cucc olyan mennyiségű és minőségű diszkrét effektet vonultatott fel, játékoktól teljesen szokatlan módon olyan dinamikával megszólaltatva, ami lenyűgözött. Másodjára tényleg mozi hangerőre hangosítva a rendszert bizony ütött minden. Tényleg hangos puska ropogás és fegyvertűz (ellenpélda a COD5 - rémlik valakinek...?), amikor leszakad a metró kocsi, az pedig tiszta hollywood - de és a legfontosabb, a többi ambient moraj, vízcsobogás stb. sem lett elfeledve, mindezt arányosan keverve. Parás hangulatban nem egyszer sikerült megrémülni... miután nekimentem valami tereptárgynak és az felborult/leesett. Persze nem állítom, hogy ez már stúdió hang (még 10 év és talán...) és nem is ellenőriztem le a hangmintákat, de tényleg jó.

Utoljára a Bioshock volt ennyire meggyőző hangügyileg, szóval bravó.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#4) Sila


Sila
csendes tag

brutál demo :DD
jöhet a teljes ;)

"...törjük az utat, a régiek az újnak, most új szelek fújnak..."

(#5) capafog23


capafog23
őstag

Akkor remélem előrendeltétek.

(#6) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Tényleg jöhet, a demo nagyon tetszett nekem is :C
Hát a hangokat én is a Bioshockhoz tudnám hasonlítani, ami az egyik kedvenc játékom :)

sweetlou6.wordpress.com

(#7) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Ha a játékélmény olyan lesz mint az 1 akkor rossz nem lehet. :)

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Bizony, tizedikén táppénz indul... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.