Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Létezik még ilyen h aranylemez? Mikor úgyis jön a több gigás day1 patch :D

(#2) Honzi válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


Honzi
senior tag

Megjelenés előtt cirka 2 héttel nem árt ha már eléri a játék a beta állapotot. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3) okibots válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


okibots
aktív tag

Múltkor megvettem a Dead Rising 3-at lemezesen, mondom felrakja 30 perc aztán kipróbálom.
Fel is tette, rányomok...kiírja "need an update before you run", oké toljad neki a frissítést. ~16 GB :Y

Aznap már nem is játszottam vele (10Mbit/sec-es nettel kicsit sokáig tartott :DDD )

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#4) oriic válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aranylemez/zold lemez nelkul nincs lemezes megjelenes. Arrol sokszorositjak a jatekot.

Live-Die-Respawn

(#5) Scholes9 válasza Honzi (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jobb, mintha Alpha állapotban jelenne meg :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Gabesz84 válasza oriic (#4) üzenetére


Gabesz84
őstag

azt nem master-nek hívják amire te gondolsz?

Egyébként lassan már ott tartunk hogy felesleges lesz hogy a lemezes játékon a másolásvédelmen kívül adat is legyen az adathordozón, úgyis az a trend hogy akkora patchek jönnek le netről, mint maga a játék.

Starcraft egyik részénél jártam úgy, hogy gondoltam dvd-ről feltelepítem úgy előbb elkezdhetek majd játszani, igen ám, csak a letöltött patch alkalmazásával együtt tövább tartott az egész mintha letöltöttem volna...

(#7) oriic válasza Gabesz84 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gold a Gold Master rövidítése.

"Gold master is the final game's build that is used as a master for production of the game."

Live-Die-Respawn

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hmm, vajon lehet két év alatt igényes nyílt világú autós akciójátékot készíteni? (Nem).

(#9) _Scythe_ válasza Gabesz84 (#6) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

A Mortal Kombat X lemezes telepítője pont ilyen volt.
A DVD-n (gondolom a "másolásvédelmen" kívül) volt egy pár megás setup file, ami lehúzta netről az egészet :DDD

(#10) Scholes9 válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na jah. Kíváncsi vagyok mit hoztak össze ennyi idő alatt

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) melega


melega
őstag

Nekem tudjátok mi bajom volt a játékkal:

Watch Dogs 2-őt azért nem akarok mert az első részét úgy tudtam végigjátszani hogy letöltöttem egy trainert beütöttem az örökélet, örökgyorsaság cheatját amikor Destonet kellett kilőni a kocsiból elötte utolérni a kocsiját, és a végén amikor rengeteg rendőrt ki kellett nyirni, mert ki adta ellenem a körözést, utána lekapcsolni. Máshogy nem tudtam végigjátszani. Annak pedig nincs értelme hogy megvegyem a 2. részét és ne tudjam végigjátszani csak félig, playstation 4-en nincs trainer nincs csalás, nincsenek kódok.

A GTA 4,5-el, Mafia 2-vel nem volt ilyen bajom. Azokhoz nem kellett kód hogy végigjátszam.

(#12) micafighter válasza melega (#11) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom mi volt a gond, nekem a WD-hez se kellett :N

(#13) .LnB válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha létezne se lenne arany. Hisz tudjuk, hogy az Ubi mindig kamuzik. Max réz lesz az. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az első sem volt egy nagy durranás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) csiki_89


csiki_89
csendes tag

Maffiánál csak jobb lehet...

(#16) johnyblaze válasza Gabesz84 (#1) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

:D

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#17) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Amúgy ez már megint valami túl hypeolt istenverése lesz,ugyanarra a sorsra jut mint az első rész.Sőt....
Nem is értem.Aztán majd megint sírnak az előrendelők meg akik megveszik. :D

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#18) sh4d0w válasza Honzi (#2) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Altalaban megjelenesre erik el a beta allapotot. Aztan 0day tobbtiz gigas "patch" jon le hozza.

https://www.coreinfinity.tech

(#19) Fitzgerald válasza johnyblaze (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez nem kap fele annyi hájpot sem, de szerintem is hatalmas fail lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.