Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Most készül hozzá a 20gigás peccs... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Az SW játék ami nem is igazi SW játék.

(#3) myckey válasza szupermacs (#2) üzenetére


myckey
veterán

Nem igazi...mese. :K
Ami a messzi messzi galaxisban játszódik.

Mellékesen a Kánon részét képezi, -ezt az apróságot leszámítva- persze nem sok köze van a SW -hoz..

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) szupermacs válasza myckey (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Disney óta nem tudom már mi a kánon része és mi nem. :F

(#5) myckey válasza szupermacs (#4) üzenetére


myckey
veterán

Ilyen ez a mikiegér biznisz.....

Mindenesetre ezt még mindig jobban díjazom, mint az új filmeket....( bár egy ott is igazán tetszett ) .
persze ez szubjektív ! másnak bejön az összes !

Ellenben a Jedi: Fallen Order, legalább olyan korba visz el, ami a Klasszikus SW filmek kezdetének a környéke ( a Birodalom felemelkedés és 66-os parancs )....amit nem sok téma dolgoz fel, vagyis csak egy képregény Vaderrel kapcsolatosan. Amire hagyatkozik is a játék, többek között.

De minden ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) szupermacs válasza myckey (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Én szívesen látnék filmet vagy játszanék játékot az SW Legacy korából, vagy egy Old Republicot.

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Előrendelve, a linkek meggyőztek myckey-től.

[ Szerkesztve ]

(#8) myckey válasza Montanaxy (#7) üzenetére


myckey
veterán

Az igen!
Remélem tetszeni fog....

De ha esetleg...nem úgy lenne, ahogy....akkor ne jer elém vasvillával.
Én az infot hozom, senkibe nem beszélek bele semmit. Sőt, inkább vagyok visszafogott, ami a végső elbírálást illeti.

De azért, :C :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) Medocsabi válasza Montanaxy (#7) üzenetére


Medocsabi
addikt

Itt is, én szabit vettem ki arra a hétvégére :DDD

(#10) szupermacs válasza Medocsabi (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Bátor vagy! Mondjuk lesz idő visszavinni ha konzolra veszed. :DDD

(#11) Medocsabi válasza szupermacs (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

Mer mér? :) (egyébként igen konzolra veszem, és az első héten eladom minimális bukóval)

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Van még "aranylemez" vagy ez ma már csak megszokás?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Persie12


Persie12
aktív tag

Sziasztok, tudom hogy nem Star Wars, de ea játék. Pár napja amikor öcsém játszani szeretett volna a Fifa 20-al arra lett figyelmes hogy egyes játékosok nem az aktuális idénynek megfelelően szerepelnek a csapatokban. Látom hogy kiírja a program hogy kapcsolódjak az internethez. Rányomtam, erre bedobott egy teljesen idegen email címet hogy arra küldi majd a megerősítő kódot. Nem tudom mit tegyek. Jelszót változtattam, azóta egyáltalán nem tölti be a játékot. Van valami ötletetek hogy hogyan tudnék újra bejelentkezni a jó email címmel? Ps4-em van. Előre is köszi!

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.