Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Örülünk Vincent (Orihalcos) ? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) rodrigez


rodrigez
senior tag

Egyszeri dolog, ki lehet bírni. Még mindig inkább egy ilyen jelleg kellemetlenség legyen, mint egy bugos és/vagy rosszul optimalizált játék, ami a játék elejétől a végégig elkísér. :)

(#3) leeka


leeka
tag

Brutál ez a sok tartalom!
Lassan el jön az idő amikor már a bluray se lesz elég

Fear the future !

(#4) Sicilian válasza leeka (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

Ahogy olvastam már most se volt elég ! :)

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#5) oriic válasza Raysen623 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Örülünk. 2 napja már lejött a 45 giga, most már csak a patchre várok. :D :C

Live-Die-Respawn

(#6) Gabor343


Gabor343
tag

Ha nem fér fel 1 lemezre, akkor miért nem rakják 2-re? Az új konzolokon már úgy is full install van, semmi sem fut a lemezről, így nem kéne lemezt cserélgetni, mint 360-nál... A lemezes verziónak pont az lenne a lényege, hogy nem kell sokat töltögetni a netről, hanem csak feltelepíted lemezről és mehet a móka.
Mondjuk aki digitális verziót vesz annak úgyis mindegy, de szerintem a lemezes verziónak pont az a lényege, az eladási lehetőség mellett, hogy nem kell napokig töltögetni a netről a játékot, ha nincs gyors neted.
(nekem 20 gigát letölteni pl fél nap lenne)

(#7) oriic válasza Gabor343 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

'Az új konzolokon már úgy is full install van, semmi sem fut a lemezről, így nem kéne lemezt cserélgetni, mint 360-nál.'

Ettől függetlenül a futtatáshoz szükséges a lemez.

Live-Die-Respawn

(#8) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a 20GB additional patch/content valóban eléggé barátságtalan lépés, borítékolható hogy összerohad a launch day-en az egész rendszer és nem lehet majd rendesen leszedni.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most igazából úgy tűnik, hogy lehet már előtte előtölthető lesz a patch is, főleg hogy 10-én már bizonyos országokban játszható lesz a csomag. ( pl Új-Zéland, Szingapur)

Live-Die-Respawn

(#10) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez gondolom csak a digitális vásárlásokra vonatkozik, így aki lemezest vesz (*felteszi a kezét*) kénytelen lesz megvárni a launch dayt, nem?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.