Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

úúú kell egy ilyen otthonra... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) nike_


nike_
addikt

De szép. :)

(#3) Nunder válasza nrgia (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Nem vagyok tisztában a technikai adataival, de szerintem van az a pénz, amiért lehetne ilyet szerezni :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) hommeros


hommeros
őstag

sárga arany? Fehérre már nem telik? pff :((

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) Nunder válasza hommeros (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Itt a remek alkalom! Te küldhetsz neki platina bevonatosat :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) nrgia válasza Nunder (#3) üzenetére


nrgia
őstag

Abban biztos vagyok...már csak a megfelelő összeget kéne letenni a púltra.... :)) :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#7) Nunder válasza nrgia (#6) üzenetére


Nunder
őstag

És ha belegondolsz nem is biztos hogy olyan eszementül drága. Veszed az arany grammját mondjuk 3000-ért. Mennyit nyomhat a borítása műanyagból? Mondjuk max 40 deka. Akkor kis osztás szorzás meg egy jó ékszerész és kész is a vadiúj arany Wii :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) hommeros válasza Nunder (#5) üzenetére


hommeros
őstag

A királynőnek én tejszínhabot nyomnék rá agár formációba, annak jobban örülne.
De miért is ne, veszek valami low karátos arany festéket és lefújom a nemlétező wii-met.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) Nunder válasza hommeros (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Ízlések és pofonok. Nekem valahogy nem ez jut először eszembe a királynőről, de te tudod.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Csúnyább, mint fehérben. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Miert nem nagyithato a kep?

(#12) Prof01 válasza twollah (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Tessék: [link] ;]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Nesze neked válság... :N

(#14) Nunder válasza twollah (#11) üzenetére


Nunder
őstag

Valamit elszúrhattam az Imageshack-en a feltöltésnél. De látom már van aki orvosolta a problémát :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) roliii


roliii
tag

nemrossz Gold Wii konzolgép ... :D

(#16) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nah az ilyenre lehet aztmondani omfg.

(#17) niyabinghi válasza Black Dragon (#16) üzenetére


niyabinghi
tag

Én most elképzeltem Bözsi nénénk komoly arcát ahogy ott ül és ezerrel csapat valami zúzósabb játékot.

(#19) hommeros válasza niyabinghi (#17) üzenetére


hommeros
őstag

Valami fight játékot :D:D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20) kisokos96


kisokos96
csendes tag

sziasztok

ausztráliából küldenek nekem wii konzolt és játékokat az működik egy magyarországon vett wii-n?

(#21) Nunder válasza kisokos96 (#20) üzenetére


Nunder
őstag

Próbáltad már a Wii topikban feltenni a kérdésed?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.