Hirdetés

2020. január 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) MasterMark

MasterMark
(titán)

Mint valami karácsonyfa dísz. :DDD

There is no replacement for displacement

(#2) Xirtam

Xirtam
(veterán)

:DDD

(#3) mrab

mrab
(aktív tag)

Szép :)

(#4) Zirowe

Zirowe
(nagyúr)

Szerintem inkább egy színarany psone vagy egy aranyozott ps4nek jobban örültek volna. ;] :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Tehát, ha elhordom mindenféle kacatnak az Xbox Vant, akkor én is kapok meghívót? ;] Btw csak tudnám, hogy mire föl kapta? Minecraft pont nincs PS3-ra...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#6) bitblueduck

bitblueduck
(aktív tag)

Én is tweetelek valami negatívat az xbox one-ról, ha kapok egy ilyet. Ez lenne az említett kritika?: I wanted a game console, not a voice and gesture based tv remote box. :/

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7) ldave válasza Mister_X (#5) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Talán azért, hogy Notch következő játéka legyen. Eddigi infók alapján az indie fejlesztők inkább a PS4/Wii U/Steam vonalon fognak mozogni.

A Slime draws near! Command?

(#8) Hakuhun

Hakuhun
(tag)

Vicces lenne egy Minecraft PS1 edition. :D
Vagy egy teljes Sony támogatás. :D

(#9) james001

james001
(veterán)

Elfogadnék egy ilyen retro-szépséget :K
Minecraft-ra meg írták asszem hogy nemsoká lejár a Microsoft-al való szerződésük,szóval kitudja lehet a Sony lecsap rá :)

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#10) Tnil válasza Mister_X (#5) üzenetére

Tnil
(tag)

Hát gondolták, ha már az ő "One" konzoljukat elhordta ők küldenek nekik egy szíííp aranyszínűt a saját "One" gépükből.:D

(#11) Zedz

Zedz
(addikt)

Miért, mi volt a véleménye a One-ról? :F

(#12) blackrulz válasza Zedz (#11) üzenetére

blackrulz
(veterán)

lentebb be van linkelve.

közösbe: japp szép lassan lejár a szerződés én is úgy tudom, ha emlékeim nem csalnak 1 év volt fixálva. a sony helyezkedik, a köv cím lehetne náluk exkluzív akár, gondolom ilyen irányba indulnának

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#13) Zedz válasza blackrulz (#12) üzenetére

Zedz
(addikt)

ajjj bocsi nem láttam, köszi! :D

(#14) Akos96

Akos96
(senior tag)

Ez egy csodaszép objektum.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#15) blade zte

blade zte
(őstag)

Ez egy jó kis propaganda. :C

Látom most "mindenképp utáljuk a microsoftot" időszak van. Én a ps4 zártságát is elítélem, úgyhogy inkább a steambox felé hajlik a döntésem. Annak jó játékgrafja lesz, konzol is lesz, számítógép is lesz, TV is lesz stb. Szerintem oda-vissza lesznek alázva ezek a konzolok, mégha nem is eladásban (egyenlőre, mert ugye hype). Kinect? bejelentették windows 8-ra = lesz rajta. Sony gaikai? Onlive amott. PC minden funkciója? Jöhet.

Oppo find 7 astro black

(#16) #52815360 válasza blade zte (#15) üzenetére

(törölt tag)

Ezért a kommentért viszont nem jár arany steambox :))

(#17) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

100% raj

最低だ、俺って。

(#18) Kopi31415

Kopi31415
(félisten)

Azt nem tudja valaki, a klasszikus PC-s, Amigás, C64-es gaméket mobilokra miért nem ültették még át? korábban a grafika nem lett volna gond, a retro hangulat megint domborított volna, stb.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#19) Mister_X válasza Kopi31415 (#18) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Bonyolult irányítás, elavult grafika (azért van egyfajta elvárás, amibe a QVGA C=64 játékok nem esnek bele), eltérő alapok miatti portolás. Minek vesződjenek, ha vannak emulátorok?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#20) raggg válasza Kopi31415 (#18) üzenetére

raggg
(senior tag)

Több indok is létezhet:

- Nincsenek meg az eredeti kódok/assetek
- Licensz problémák (ha mondjuk újra kellene írni az egészet)
- Irányítás (itt lejjebb)

Egyébként akadnak azért remake-ek, pl. PSP-n volt Impossible Mission (ez csak egy példa).

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#21) blade zte válasza Kopi31415 (#18) üzenetére

blade zte
(őstag)

Az emulátorok hibátlanul futnak( a 2 éves blademen is röcögve elindult a james bond n64), és a játékok jó része letölthetö rá. Mi értelme lenne kevés bevételért újra kiadni?

Ja, hogy c64, meg pc. :DDD Én is szívesen tolnék valami olyat, mint egy age of empires a mobilon(ami nem a gagyi javás verzió, bár az tudott azért egyst mást). Ajánltatik figyelmedbe a qemu, arra próbálhatsz rakni ilyen oprendszereket. (Win95 gagyin, de szintén ment a 2 éves blademen, bár annyira csak, hogy másnak mutassam, hogy tessék-lássék, de ugye ez alsókategória, meg régi is).

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#22) velizare válasza Kopi31415 (#18) üzenetére

velizare
(veterán)

a bard's tale sorozatot azt hiszem kiadták. mintha az inxile bard's tale remakejének androidos portjához adták volna őket.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#23) remington2

remington2
(senior tag)

Az Xbox, az Xbox360 és az Xbox One nagyon rossz, szar konzolok, a Sony Playstation mindenben sokkal jobb!

És az Xbox Two meg 720 meg a többi jövőbeli xbox is szemét lesz!!!

címem privátban :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.