Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

Mint valami karácsonyfa dísz. :DDD

Switch Tax

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

:DDD

(#3) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Szép :)

(#4) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szerintem inkább egy színarany psone vagy egy aranyozott ps4nek jobban örültek volna. ;] :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tehát, ha elhordom mindenféle kacatnak az Xbox Vant, akkor én is kapok meghívót? ;] Btw csak tudnám, hogy mire föl kapta? Minecraft pont nincs PS3-ra...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Én is tweetelek valami negatívat az xbox one-ról, ha kapok egy ilyet. Ez lenne az említett kritika?: I wanted a game console, not a voice and gesture based tv remote box. :/

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#7) ldave válasza Mister_X (#5) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Talán azért, hogy Notch következő játéka legyen. Eddigi infók alapján az indie fejlesztők inkább a PS4/Wii U/Steam vonalon fognak mozogni.

A Slime draws near! Command?

(#8) Hakuhun


Hakuhun
tag

Vicces lenne egy Minecraft PS1 edition. :D
Vagy egy teljes Sony támogatás. :D

(#9) james001


james001
veterán

Elfogadnék egy ilyen retro-szépséget :K
Minecraft-ra meg írták asszem hogy nemsoká lejár a Microsoft-al való szerződésük,szóval kitudja lehet a Sony lecsap rá :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Tnil válasza Mister_X (#5) üzenetére


Tnil
tag

Hát gondolták, ha már az ő "One" konzoljukat elhordta ők küldenek nekik egy szíííp aranyszínűt a saját "One" gépükből.:D

(#11) Zedz


Zedz
addikt

Miért, mi volt a véleménye a One-ról? :F

(#12) #56573440 válasza Zedz (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

lentebb be van linkelve.

közösbe: japp szép lassan lejár a szerződés én is úgy tudom, ha emlékeim nem csalnak 1 év volt fixálva. a sony helyezkedik, a köv cím lehetne náluk exkluzív akár, gondolom ilyen irányba indulnának

(#13) Zedz válasza #56573440 (#12) üzenetére


Zedz
addikt

ajjj bocsi nem láttam, köszi! :D

(#14) Akos96


Akos96
senior tag

Ez egy csodaszép objektum.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#15) blade zte


blade zte
őstag

Ez egy jó kis propaganda. :C

Látom most "mindenképp utáljuk a microsoftot" időszak van. Én a ps4 zártságát is elítélem, úgyhogy inkább a steambox felé hajlik a döntésem. Annak jó játékgrafja lesz, konzol is lesz, számítógép is lesz, TV is lesz stb. Szerintem oda-vissza lesznek alázva ezek a konzolok, mégha nem is eladásban (egyenlőre, mert ugye hype). Kinect? bejelentették windows 8-ra = lesz rajta. Sony gaikai? Onlive amott. PC minden funkciója? Jöhet.

Oppo find 7 astro black

(#16) #52815360 válasza blade zte (#15) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezért a kommentért viszont nem jár arany steambox :))

(#17) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

100% raj

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) #06658560


#06658560
törölt tag

Azt nem tudja valaki, a klasszikus PC-s, Amigás, C64-es gaméket mobilokra miért nem ültették még át? korábban a grafika nem lett volna gond, a retro hangulat megint domborított volna, stb.

(#19) Mister_X válasza #06658560 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bonyolult irányítás, elavult grafika (azért van egyfajta elvárás, amibe a QVGA C=64 játékok nem esnek bele), eltérő alapok miatti portolás. Minek vesződjenek, ha vannak emulátorok?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) raggg válasza #06658560 (#18) üzenetére


raggg
senior tag

Több indok is létezhet:

- Nincsenek meg az eredeti kódok/assetek
- Licensz problémák (ha mondjuk újra kellene írni az egészet)
- Irányítás (itt lejjebb)

Egyébként akadnak azért remake-ek, pl. PSP-n volt Impossible Mission (ez csak egy példa).

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#21) blade zte válasza #06658560 (#18) üzenetére


blade zte
őstag

Az emulátorok hibátlanul futnak( a 2 éves blademen is röcögve elindult a james bond n64), és a játékok jó része letölthetö rá. Mi értelme lenne kevés bevételért újra kiadni?

Ja, hogy c64, meg pc. :DDD Én is szívesen tolnék valami olyat, mint egy age of empires a mobilon(ami nem a gagyi javás verzió, bár az tudott azért egyst mást). Ajánltatik figyelmedbe a qemu, arra próbálhatsz rakni ilyen oprendszereket. (Win95 gagyin, de szintén ment a 2 éves blademen, bár annyira csak, hogy másnak mutassam, hogy tessék-lássék, de ugye ez alsókategória, meg régi is).

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#22) velizare válasza #06658560 (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

a bard's tale sorozatot azt hiszem kiadták. mintha az inxile bard's tale remakejének androidos portjához adták volna őket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) remington2


remington2
senior tag

Az Xbox, az Xbox360 és az Xbox One nagyon rossz, szar konzolok, a Sony Playstation mindenben sokkal jobb!

És az Xbox Two meg 720 meg a többi jövőbeli xbox is szemét lesz!!!

címem privátban :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.