Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

(#51) joghurt

joghurt
(őstag)
LOGOUT blog

:D :K :C :R

A tej élet, erő, egészség.

(#52) Viszlát válasza Bocha (#38) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Azért ennél jóval több van ebben. Hogy csak egyet említsek, igen fontos tanulság az is, hogy nem csak a cél, az oda vezető út is nagyon fontos, nem lehet kihagyni a lépéseket. Ennek a fiúnak szerencséje volt, mert egy ilyen lánnyal találkozott, aki kitartott mellette mindaddig, míg meg nem világosodott, de azért az ilyen elég ritka...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#53) tildy válasza philoxenia (#49) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Nem közhelységről van szó. Mindegy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) bandus

bandus
(addikt)

szép :) :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55) JoeYi

JoeYi
(őstag)

jó kis mese

de egy valami engem megakasztott: és anyu pocijában már mocorgott a pici. Ez valahogy nem illik a környezetébe, talán túl sok a "c" benne, vagy ilyesmi.

(#56) tildy válasza JoeYi (#55) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Azért ez kemény,ott a feleség , már jön a gyerek, de ez a "hülye" még mindig a halakkal van elfoglalva. :U :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#57) philoxenia válasza tildy (#56) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Férfiaktól mást ne várj. :U :DDD ;] Ha amolyan réklikötögetős, takarítós, süteménysütögetős "háziember" lenne, Neked úgyse kéne.

(#58) Lord Zero válasza tildy (#56) üzenetére

Lord Zero
(addikt)

looooool

lényeglátás rulez.. hm, after all, ez az írás a hal-o-fíliáról szól

nem, mindegy

(#59) tildy válasza philoxenia (#57) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Így van:) Egy ilyen férfi kihívás, valóban ;]

Lord Zero: ugye belelátod , hogy a halak szó itt nem csak magát halakat jelenti :U Hanem..

[ Szerkesztve ]

(#60) 04ahgy

04ahgy
(nagyúr)

Jó írás, nekem nagyon tetszett.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#61) 04ahgy válasza tildy (#56) üzenetére

04ahgy
(nagyúr)

Már hogy lenne a halakkal elfoglalva? Gyerek csak úgy magától nem lesz... :DDD

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#62) Neck

Neck
(addikt)

Aranyos kis sztori volt, így ebédszünetben kaja mellé nagyon jól szórakoztam. Köszönet érte :)

Mi2S -> Redmi Note 3 Pro -> Redmi Note 4 + Redmi 5 MiBand + Piston 2 füles + Dual Driver füles + 10000mAh Power Bank = Segítség, Xiaomi invázió!!!

(#63) Bocha válasza Vakegérke (#45) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Ebben igazad van! :R
Azon azért csodálkoznék, ha egy efféle írás bárkinek gyökeresen megváltoztatná az életét, de persze ez nem az írás hibája.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz).

(#64) Ygg

Ygg
(senior tag)

Jó!

(#65) tildy válasza 04ahgy (#61) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Oké, néha volt egy kis entyempentyem is... ;]

(#66) y05

y05
(csendes tag)

Ez nagyon jó :) Gracca!

(#67) glutamin

glutamin
(őstag)

Tetszett!

Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni

(#68) Vakegérke válasza tildy (#56) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Könnyed pár percet akartam nyújtani mindenkinek. Általában sikerült, és ez megnyugtat.
Köszönöm az újabb véleményeket. :R

tildy: Mikor a trónörököst várták, akkor ez a "már nem hülye" a feleségével volt elfoglalva. Az aranyhalak megélhetést jelentettek, a lakásban csak egy akvárium volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#69) mindfreak

mindfreak
(őstag)

Tök jó lett, nekem nagyont tetszett. Lehet nekem is venni kéne aranyhalat? :U

(#70) Vakegérke válasza mindfreak (#69) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Erre már többen is céloztak. Nem ártana felvennem a kapcsolatot egy aranyhal kereskedővel. Talán kapnék néhány százalékot a forgalomból... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#71) Ste válasza Vakegérke (#68) üzenetére

Ste
(addikt)

gratulálok, nagyszerű írás, mint a többi is :R

megtörtént eseményen alapszik ez is?

(#72) fjord00

fjord00
(csendes tag)

Ez nagyon finom mese lett, sok-sok tanulsaggal...
Gratulalok!

Minden játszik!

(#73) csigi

csigi
(addikt)

Tetszett, elgondolkodtató, de...
Nem az aranyhalra, mannára, akármire kell ám várni, hanem keményen meg kell dolgozni azért a boldogságért. Elsőre is észre kell venni, ha már megvan. Azután meg is kell tartani, 10-20 év múlva is. Minden áldott nap simogatni, törődni kell vele. ;)

nofene

(#74) tildy válasza Vakegérke (#68) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Akkor miért csak a végén van a nagy "ráeszmélés" (a kacsintásnál) ?

(#75) Vakegérke válasza Ste (#71) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Köszönöm. :)

Inkább csak mese. Viszont nem bírom ki, és meséimet valós elemekkel fűszerezem.
Itt egy régen látott haveromról van szó, aki aranyhalakkal foglalkozott, aztán megnősült. Minden más körítés.

tildy: Lyallymá, lazíts egy kicsit. Mese ez, nem filozófiai értelekezés. :)
Egyébként a nagy "ráeszmélés" után kacsintott a halacska.

(#76) tildy válasza Vakegérke (#75) üzenetére

tildy
(nagyúr)

Bocsánat. :U
Csak tényleg meglepődtem, hogy milyen sok ember szerint jajj milyen mély értelme van, meg elgondolkodtató, miközben szerintem nagyon nem...Bocs a kötözködésért

(#77) Vakegérke válasza tildy (#76) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Ma szép időnk van.

Mélyértelmű gondolat? Attól függ. Most csak egy megállapítás.
Azonban egy tornádó pusztította területen erős érzelmeket válthat ki.

Nem egyformán látunk, értékelünk dolgokat. Jól van ez így, hiszen nagyokat lehet dumcsizni akár semmiségekről is.

Nincs miért szabadkoznod, szükségtelen a "bocs". Elmondtad a véleméyed, nem voltál vele egyedül. Igazatok van, mint ahogy igazuk van azoknak is, akik mélyebb értelmet látnak ebben a mesében. Van benne bizony, mégha ezerszer elcsépelt is.
Buta hasonlat.
Számomra csoda a szaltó. Egy tornász ásít unalmában, ha látja.

(#78) eca

eca
(tag)

Hol lehet aranyhalat venni ? :)

(#79) talmida válasza tildy (#47) üzenetére

talmida
(Közösségépítő)

Én is sejtettem, hogy mi lesz a vége, ;) Egy igazi mese akkor jó, ha a vége jó! :K
( talán pont ezért is tetszett) ami mondanivalót hordoz, azt most még megfogalmazni nem tudnám, de így , ahogy vakegérke leírta, nagyon érthetô volt.

Olyan ez, mint a Kis Hercegben a bárányka a dobozban. ;) Amíg szépen, részletesen volt lerajzolva a bari, addig nem tetszett a kis hercegnek, de amint csak egy dobozban " láta" a kis szellôzô nyílásokon át, :DDD egybôl tökéletesnek találta, mert az elképzelését semmi sem romobolta le. :) én így értem :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#80) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Nekem nagyon teccett, és véleményem szerint ez így van, és így is jó. Igazából csak addig szenved az ember, amig be nem látja azt, hogy nincs szüksége, vagy csak vajmi kevésre ahhoz, hogy boldog lehessen :)
[bár azért valljuk be, sokkal egyszerűbb és gyorsabb lenne egy aranyhallal :) ]
Gratulállok az írásodhoz! Szuperül sikerült, és nagyon elgodnolkodtató!![reméllem nem csak nekem] :R

(#81) 04ahgy válasza talmida (#79) üzenetére

04ahgy
(nagyúr)

Én le tudom rombolni a Kis Herceg ártatlan rácsodálkozásait is. ;] Bővebben: link.

HGyu

(#82) Emosz

Emosz
(tag)

Vakegérke :R

Nagyon rég olvastam ehhez hasonló kis kellemes történetet, gratula! :C

(#83) talmida válasza 04ahgy (#81) üzenetére

talmida
(Közösségépítő)

:C :Y :)) :DD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#84) Cerebellum

Cerebellum
(őstag)

Tanulság: fogyatékosoknak is lehet nőjük :D

Juteszembe: az aranyhal finom?

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#85) <Magura>

<Magura>
(tag)

Nagyon jó írás. Csak dícsérni tudom. Gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#86) IDZ

IDZ
(tag)

:R
tök zsír :DD

ASRock 970 Extreme3 | AMD FX-8350 Black Edition | 24GB DDR3-1600J | nVidia GeForce GTX 980 Ti

(#87) CimbiX

CimbiX
(aktív tag)

#47-el ertek egyet leginkabb- legalabbis ami a stilusodat illeti, Vakegerke. A mese maga valoban egy szimpla szalto, ahogy te fogalmaztal, es ez azert meg a legtöbb embernek valoban szinte csoda- annak ellenere, hogy barki kepes ra... persze ha mindenki meg is tenne, akkor mar nem is lenne csoda.

(#88) philoxenia válasza Cerebellum (#84) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Ehetetlen olyan szálkás és kicsi, ráadásul rossz pucolni is. Így védekezik a horgászat ellen. :DDD

(#89) Speed(R) válasza philoxenia (#88) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Naphal != aranyhal.

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#90) philoxenia válasza Speed(R) (#89) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Akváriumi aranyhalat nem lehet fogni pecával szabad vízen, de naphalat igen.

(#91) Speed(R) válasza philoxenia (#90) üzenetére

Speed(R)
(HARDVERAPRÓD)

Jó, de ez hogy kapcsolódik Cerebellum gasztronómiai kérdéséhez :F Ha megkérdezem, finom-e az alma, azt válaszolnád, hogy a dinnyében sok a mag? :D

Raktársöprés, mindenféle ritka jóság! => tinyurl.com/aprohirdeteseim

(#92) Kareszovics

Kareszovics
(addikt)

Egy ideje nem volt erőm Logoutot olvasni; az írásod viszont visszalendített. Köszi! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#93) babacsillag

babacsillag
(csendes tag)

Ujabb elmeny! Koszonet erte. Tovabba azert is, hogy eszembe juttatta, hogy megnezzem a EURO MILLIONS szelvenyemet.

A lotto itt van, de az igazolo szelveny nincs meg. Es meg mondjak, hogy nincsennek veletlenek.....? Csak 10 percre ultem le olvasgatni. Rohanok az uzletbe, hatha ott hagytam.

Mindig kapok valami pluszt az irasaidbol, amit ujra es ujra csak megkoszonni tudok, de ha most nyerek, vissza koltozom kicsi orszagomba, es mindharman elunk boldogan eletunk vegeig (bocsi, a paromat sem hagyom ki a jobol).

Esetleg nyitunk ennek a napnak az emlekere egy kisallat kereskedest.....Mennem kell.

(#94) Vakegérke

Vakegérke
(veterán)

Köszönöm az újabb véleményeket. :R

babacsillag: Nagyon áttételesen ugyan, de mesémnek is lesz köze ahhoz, ha milliókat kaszálsz. Biztosíthatnád gondtalan életem, hogy nyugodtan alkothassak... :)

(#95) babacsillag válasza Vakegérke (#94) üzenetére

babacsillag
(csendes tag)

Nem jott ossze, de nem leszel elfelejtve. Jovo het pentekig tarts ki, akkor fogunk nyerni.

(#96) Vakegérke válasza babacsillag (#95) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Tiszta szívemből kívánom, hogy nyerj. :)

(#97) dekoninck

dekoninck
(aktív tag)

Hm, csak nem egy allegóriát olvastam? :)
Vakegérke egyperces, rulla!

[ Szerkesztve ]

(#98) Vakegérke válasza dekoninck (#97) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Én is kicsi vagyok, a mese is kicsi. A jóból keveset adnak. :K

(#99) saja

saja
(tag)

Ezt is élvezet volt olvasni :). Nekem tetszett.

Nálunk vannak aranyhalak. Szoktunk elajándékozni ismerősöknek is ;) .
Ha kell valakinek, írhat PÜ-t ;) .

keep calm and code erlang

(#100) Vakegérke válasza saja (#99) üzenetére

Vakegérke
(veterán)

Örülök, hogy tetszett. :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.