Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

(#101) sKata™

sKata™
(csendes tag)

Ahh, imádom olvasni, amiket írsz. Mindig meg tudod valamivel érinteni az embereket. Egyszerűen... rávilágítasz arra, mi is fontos az életben. Azt hiszem a többiek nevében is mondom: köszönjük, hogy megosztod ezt velünk:)

(#102) Vakegérke válasza sKata™ (#101) üzenetére

Inkább én tartozom köszönettel, hogy olvasgatod, olvassátok írásaimat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) Ramius

Ramius
(őstag)

Bár nem mai írás, de azt hiszem dicsérni sohasem késő. Szép kis történet volt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#104) Vakegérke válasza Ramius (#103) üzenetére

Köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) sith7

sith7
(nagyúr)

nagyon jó :R

(#106) Vakegérke válasza sith7 (#105) üzenetére

Örülök, hogy elnyerte tetszésed. :)

(#107) sith7 válasza Vakegérke (#106) üzenetére

sith7
(nagyúr)

most olvastam még csak , de nagyon jó, tényleg

(#108) Vakegérke válasza sith7 (#107) üzenetére

Lásd előző megszólalásom, és köszönöm. :)

(#109) moonlight115 válasza Vakegérke (#68) üzenetére

moonlight115
(Korrektor)

Igen, a könnyed pár perc megvolt. Kösz, és gratula. Nagyon tetszett, és nem is kellett sokat búvárkodnom érte. :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#110) Vakegérke válasza moonlight115 (#109) üzenetére

Vigyázz, lassan elérkezel szomorú írásaimhoz is. Mondom ezt azért, mert felfedező utat teszel világomban.

(#111) moonlight115 válasza Vakegérke (#110) üzenetére

moonlight115
(Korrektor)

Érdekes, új világ, örülök, hogy rátaláltam. :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#112) Vakegérke válasza moonlight115 (#111) üzenetére

Az én világom. Isten hozott. :)

(#113) moonlight115 válasza Vakegérke (#112) üzenetére

moonlight115
(Korrektor)

Köszönöm a szíves invitálást. ;)
Eddig a Bronzvörös szabadság c. írásod tetszett a legjobban. Megyek, búvárkodom tovább, hátha még egy igazgyöngyre is bukkanok az aranyhal mellé. :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.