Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanlee


Stanlee
őstag

You made my day. :-) Es meg van aki meg is venne ezt?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#2) creation válasza Stanlee (#1) üzenetére


creation
senior tag

10 dolcsiért? Simán kíváncsi vagyok rá, hogy mit rejt a burkolat :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#3) Stanlee válasza creation (#2) üzenetére


Stanlee
őstag

Eloszor azt hittem, hogy ez valami olyan dolog, hogy bedugod a konnektorba, es ebbe dugod a nagyfogyasztot (mondjuk a hazi kukoricadaralot), aztan csoda, es visszafele porog a villanyora. De aztan az aljat is lattam, es a FAQ-ban is poen ahogy a hasznalatat leirjak: ha tobbszintes epuletben hasznalod, akkor javasolt a foldszinten bedugni a konnektorba. Ennyi hulyeseget sem olvastam meg...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#4) hardline


hardline
senior tag

Ez mi a búbánat? Ahogy elnézem, szerintem semmi.

(#5) rewolt válasza hardline (#4) üzenetére


rewolt
csendes tag

Ez egy fázis javító kondenzátor, a meddő teljesítményt kéne csökkentenie. Csak az a gond hogy eztaz adott hálózatra kell méretezni.

"A generátor S látszólagos teljesítményéből annak csak egy része hasznosul hatásos teljesítmény formájában. Mivel az áram és a feszültség egymással szöget zár be, így egy adott időpillanatban vizsgálva, annak csak az adott időpillanatra eső vektora hasznosul, mivel ennek nagysága a bezárt szögtöl függ ez megegyezik a cosφ-szeresével. Így a hatásos teljesítmény P=U*I*cosφ, míg a meddő teljesítmény Q=U*I*sinφ. Ez a meddő teljesítmény veszteség. Általában a fáziseltolódás induktív irányba mutat, amit a hálózatra kapcsolt induktív jellegű fogyasztók (transzformátorok, villamos motorok, stb.) okoznak."

(#6) nemlehet válasza rewolt (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Nah meg egy ilyen az nem 10 dollárba fog kerülni. :D Az fizikai alapja tényleg így van ahogy te írod, szóval még magukat okosnak hivő emberek is simán bedőlhetnek. A laikus meg simán, mert az a kocsiba is megveszi a fogyasztáscsökkentő mágneseket :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#7) creation válasza nemlehet (#6) üzenetére


creation
senior tag

Az ilyen szivargyújtós holmikból nekem ez: Fuel Sharp(k?) Saver a személyes kedvencem, nem a mágnesek :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) creation


creation
senior tag

De a legtutibb, hogy még csak azzal se foglalkoztak, hogy a más nyelven megírtnál legalább a képek másokat tartalmazzanak :DDD

Másik oldaluk: [link]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) hardline válasza rewolt (#5) üzenetére


hardline
senior tag

Ez kimerítő válasz volt, köszönöm!

(#10) Penguin95 válasza creation (#7) üzenetére


Penguin95
senior tag

Megnézném én ezt egy ITR-ben. :DDD

(#11) scope2007


scope2007
addikt

egy önmagába dugott hosszabbító is aramforras? :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#12) Penguin95 válasza scope2007 (#11) üzenetére


Penguin95
senior tag

Akárcsak ez. :)

(#13) creation válasza scope2007 (#11) üzenetére


creation
senior tag

A hosszabbító önmagába dugva a legjobb és leghatékonyabb energiaforrás, csak az energia áramlás beindításához kell egy piezo öngyújtó!

https://www.youtube.com/watch?v=skAePZGgpAA

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#14) creation válasza Penguin95 (#10) üzenetére


creation
senior tag

Azt hiszem, én ma találtam fel a legjobb megoldást... Kicsit drága az alapanyag egyik fele, de kész a "perpétum mobile"... "Az ingyen energia Szent Grálja" :DDD

Kell hozzá egy Tesla típusú személygépjármű...És egy Fuel Sharp Saver.... És az autó máris saját magának termeli a működtetéséhez szükséges Teljes energiát :DDD És még a 'zájfonodat is "tőti" :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#15) Penguin95 válasza creation (#14) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ez így Digitális áramkörtan előtt kellett. :DDD Majd bedobom a tanárnak a témát, hátha veszi a lapot. :)

(#16) creation válasza Penguin95 (#15) üzenetére


creation
senior tag

A technológia és az innováció netovábbja :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#17) creation


creation
senior tag

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.