Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

A "nincs szolgáltatás"-t mikor javítják vajon? Tudom, a telefon működését nem befolyásolja szerintük, hiszen nem telefonálásra való.

(#2) Noukoum válasza #24536576 (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez nem hiba hanem feature.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) barta1991


barta1991
csendes tag

"Akinek mobilhálózati problémái (hívások után megszakadó mobilhálózat) voltak az iPhone-ján, az már a hónap elején megjelent iOS 13.2.2 óta elvileg nem tapasztalhatott hasonlót,"

Hát de...csak azóta tapasztalok ilyen csodát. (még a béta volt szar nekem) A 13.2.2 egy rakat szemétre való verzió lett, menekülök előre...mást nem tudok tenni egy 300e forintos telefonnal. Príma. Soha többé ifos.

(#4) weberzolee válasza barta1991 (#3) üzenetére


weberzolee
aktív tag

A Xiaomi-MIUI kombót tudom ajánlani, az hibátlan. ;]
A családban és ismerősöknél 6-11 -ig van minden, a hálózat probléma csak 8-on és Vodával fordult elő. A frissítés óta az is megjavult.

(#5) Tibee86


Tibee86
veterán

Ejjha, cikk egy ilyen hatalmas frissítésről? :DDD
Ennyire nincs ötlet már, hogy mivel gyűljön a kattintás meg a komment az oldalon?

[ Szerkesztve ]

(#6) evooo válasza #24536576 (#1) üzenetére


evooo
aktív tag

Szia a beta 13.3 ban javitottak mar azt mondtak decemberben jon a stable. Sikerult nekik 5 honap alatt kijavitani 👌

(#7) Mr.Silkó válasza Tibee86 (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Korábban meg sem jelent a legtöbb iOS frissítésről cikk, az utóbbi időben legalább igyekszik a MA nyomon követni ennek a platformnak az újdonságait is, még ha ez esetben egy valóban apró update-ről beszélünk is. Szerintem ez teljesen rendben van.

(#8) Tibee86 válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezzel azért nem tudok egyetérteni, mert a cikkben nincsen semmi, a changelog van leírva, amit ugye minden ios felhasználó elolvashat a saját készülékén, így nyilván nem nekik szól.
Aki pedig nem ios felhasználó azt azért többnyire ritkán érdekli, hogy milyen hibajavításokat (semmiféle újdonságról nincsen itt szó) tartalmaz a frissítés.
Emiatt nem igazán tudok másra gondolni, mint amit leírtam.

(#9) Schuler888 válasza Tibee86 (#8) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az mondjuk eleg durva info azoknak akik nem hasznaljak, hogy ilyen kritikus hibak vannak az annyira tokeletes iOSben. Amihez hozzajonnek a felhasznalok panaszai kommentben. Ez eleg informativ. Persze ertheto, hogy teged zavar.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) Tibee86 válasza Schuler888 (#9) üzenetére


Tibee86
veterán

A négy közül melyiket érzed olyan "kritikus" hibának? :D
Biztos kellemetlen annak aki tapasztalja ezek közül valamelyiket, de szerencsére ott a másik tökéletes és hibamentes rendszer.
De értem, hogy neked egy ilyen cikk örömöt okoz.

[ Szerkesztve ]

(#11) Petester válasza Tibee86 (#8) üzenetére


Petester
senior tag

"amit ugye minden ios felhasználó elolvashat a saját készülékén"
Igen, akinek már fent van valamelyik 13-as verzió. Én még nem engedtem rá a telefonomra az ios13-at, mert a hálózat eldobálós problémától tartottam és vártam a javítócsomagot rá. Így engem pl érdekelnek és érintenek az ilyen jellegű hírek (is). :K

(ó\_!_/ó)

(#12) Tibee86 válasza Petester (#11) üzenetére


Tibee86
veterán

A 13-as verzió eddig a leggázabb szoftver szerintem, pedig azt hittem a 11-et nehéz lesz felülmúlni. Szerencsére engem egyik hiba se talált be, pedig a fórumon lehetett érdekességeket olvasni, egyedül a 13.2.2-nél a memória para, az konkrétan olyan volt, mintha nem is lett volna a telefonba, viszont a 13.2.3-mal helyreállt.

(#13) peetie1


peetie1
aktív tag

A hálózat eldobást ugyan javították, de jött újabb hiba. Most azt csinálja hogy hív valaki felvillan a kijelzőn a neve és egyből ki is nyomja a teló magától. De úgy, hogy még a hívás listában sem látszik hogy ki keresett. :(( Kezdem rohadtul utálni az applet is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.