Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Hurrá! Éljen az olcsó MacBook Air!
:DDD

Egyébként rájuk fért, de továbbra is hiányérzetem van a taccsbár nélküli MBP-val kapcsolatban. Azt szeretnék..

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2) kiliman


kiliman
tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy a frissített "olcsó" MacBook Pro-ban milyen processzor van. Intel honlapon egyetlen egyet se találtam, amiben UHD 645 lenne, 1,4 GHz lenne és 4 magos. Vagy ez valami custom dolog, vagy nem került fel tegnap még a honlapjukra. (az is kérdéses, hogy ez most 15W TDP-s vagy 28, előbbire tippelek az 1,4 GHz okán)

(#3) Tigerclaw válasza kiliman (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy TDP és a base clock is egyedire konfigurált. Van olyan modelljük hogy 1.6 base, 3.9 turbo és 4 magos.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) pengwin válasza kiliman (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Sok (minden?) Intel CPU-nál van cTDP, vagyis a fogyasztás a notigyártók igénye szerint konfigurálható lefelé, vagy felfelé. Amikor az U széria átvette a korábbi 28-35W-os CPU-k helyét, akkor az U-s modelleknél feltüntették, hogy konfigurálhatóak 28W TDP-re is.

Üdv, pengwin

(#5) kiliman válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


kiliman
tag

Igen azt meg is találtam, de abban azthiszem csak UHD 615 volt, nem a 645. Persze lehet ez valami egyedi IGP megoldás, vagy 2 processzor “mixelése”. Persze idő kérdése és kiderül.

(#6) VIC20


VIC20
őstag

MacBookott?

(#7) nofene


nofene
aktív tag

No, megvannak a procik (uj MBP):

i5 8257U
Intel Ark , 15W, 4 mag 8 szal, 6MB SmartCache

i7 8557U
Intel Ark , mint fenn csak 8MB SmartCache

14nm nyilvan, Intel Ark Coffee Lake-kent tunteti fel.

[ Szerkesztve ]

(#8) Prof01


Prof01
veterán

Ez remek hír. Szinte már ingyen van! Használható billentyűzetet is kapunk valamikor bele?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.