Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XmoD


XmoD
aktív tag

Volt már hasonló próbálkozás az XSPC házatájáról, az se volt sokáig életképes. :B

(#2) bot1978 válasza XmoD (#1) üzenetére


bot1978
senior tag

Kínából 5k-ért teljesen hangtalan pumpát kapsz úgy, hogy kihozza a szádba a postás, ez meg 30k. Ezek a brandelt vízhűtés holmik olyan mértékben vannak túlárazva, hogy nem tudok mást mondani, csak azt, hogy ez a termék egyszerűen nem ér ennyit.

Szerintem tartósan meg kell hülyítsék egymást valahogy teljesen elszigetelve a valóságtól emberek ahhoz, hogy ide elég legyen a marketing.
Én, aki régebb óta használok kínait és 20 éve van blokkos rendszerem meg vagyok teljesen győződve arról, hogy aki ezért ennyit letesz annak elment az esze. Erről a pontról meg azért több kell marketingnél, hogy belőlem vevő legyen.

Szóval nem csodálom, ha ezek nem életképesek.

(#3) Synthwave válasza bot1978 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az iCUE kontroller a 30k. Ennek nem tudni még az árát.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) bot1978 válasza Synthwave (#3) üzenetére


bot1978
senior tag

Még prémium Noctua ventiből is kijön vagy 5db 30k-ból, de 3db biztos. Nem mintha az érne annyit, de az legalább valamiből fogjuk rá csúcsminőség, valami olyan felár aminek legalább találni lehet valami okot, de amikor 30k-t ad valaki ventiszabályzóért, hogy aztán azzal valami bazári ventit lehalkítson az ép? Ha meg valami halk annak minek lejjebb venni a fordulatát? Mindegy öreg vagyok én már ezekhez az impulzusvásárlás lélektanokhoz. Világítás kell azt látom, az fontos, hogy világítson, mert nincs 200Ft-ért öntapadós 12V-os ledszalag az ebay-en.
ja de van

(#5) Synthwave válasza bot1978 (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem azt mondtam, hogy az évszázad biznisze, csak arra mutattam rá, hogy a (#2)-ben nem jó dolgon akadtál ki.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.