Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

grat az íráshoz. valami van a stílusodban ami megfogott. nem tudom miért, de nagyon tetszik. remélem még olvashatok tőled. :R (lehet az hogy én is hasonlóan szoktam írni :B )

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Nem olvastam el meg :) de "bolg"? Pont a cimben... ;)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#3) Móci válasza bejmuller (#2) üzenetére


Móci
addikt

Javítva, köszönöm az észrevételt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) ttower válasza Móci (#3) üzenetére


ttower
aktív tag

szóltam a modkerben hogy a topikcímet is írják át ;)

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5) Móci válasza ttower (#4) üzenetére


Móci
addikt

Kössz, ma még ez is elkerüli a figyelmemet... azthiszem nem vagyok kompatibilis az élettel. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) kisninja válasza Móci (#5) üzenetére


kisninja
őstag

Ejj tesó szar az élet, de szinte ugyan ebben a cipőben járok. Szerintem nem veled van problematika....
Még jó hogy van msn :D.... Az irásod jó lett tudsz te igy is írni :C

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7) Solten


Solten
addikt

Mivan, neked hó végére marad 55 ezer forintod?? Ezt a dúskálást haver! S még Te panaszkodsz... ;) :DDD

Saor Alba

(#8) Móci válasza Solten (#7) üzenetére


Móci
addikt

Hó elején... Nem a végén. Most van kb. 2 ezer forintom. Na? Gazdagság mi? :DD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Solten válasza Móci (#8) üzenetére


Solten
addikt

:Y Kész vicc ez az ország... ;)

Saor Alba

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ej, Móci, meglepődsz egy kis cseszegetésen?
Van egy állandó délelőttös kollégám. Őt húzzák deresre az eldobált csikkek miatt nap mint nap. Tudod mi a vicc? Nem is dohányzik.

Ami meg az 55 ezres maradékot illeti, nekem cirka 30-35 marad havonta. Szép? Magányosan élek, segítség nuku.

Élvezetes írsz, szívesen olvastam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) DArchAngel


DArchAngel
tag

Fel a fejjel!
Nem tudok mit mondani.
Ez egy ilyen ország. :(

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#12) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mit mondhatnék, csak amit a többiek --> fel a fejjel. Bár a mostani hely ahol dolgozok egészen jó (bár itt is van lebaszás néha, mert miért ne), az előző az nagyon gáz volt.

Kb két napja dolgoztam ott amikor friss főnökömtől megkérdeztem, hogy milyen az idő odakint (jelzem zárt raktár); válasz: nézz ki az ablakon. :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#13) Solten


Solten
addikt

A főnököm egy hangulatember-nemnormális, úgyhogy ha látjátok a hírekben hogy csúnya öngyilkosságot követett el egy vadászpuskával, ne lepődjetek meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#14) Mcray válasza Móci (#8) üzenetére


Mcray
senior tag

Fel a fejjel! Az írás jó, nem gáz, ez az igazság.

Ha te véletlen egyszer bunkó mersz lenni kivagy rúgva, legutóbb is így rúgtak ki :C

De tudod mit? Rúgjanak! Azóta 2szer jobb állásom van. Sokszor a rossz is jó, csak ki kell várni.

Sok sikert a ház/lakás projecthez!

Üdv, egy másik 24 éves

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#15) Rossi


Rossi
addikt

Ugyen ez van nálam, csak 22 évesen... A héten beszélgettem egy idősebb emberkével, osztályvezető lehet, volt egy jó mondása:

Ha valamit jól csinálsz, akkor a főnök szerint jól csináltátok... Ha valami nem jól sikerül, akkor TE rontottad el.

A másik amit mondott, hogy később is hozni fogunk rossz döntéseket, de ha az érdekünk megkívánja, úgy kell előadni, hogy más érezze rosszul magát... ;]

Eddig egyszer szóltam vissza a főnökömnek olyan hangerővel és stílusban mint ő, bár nem először volt igazam vele szemben, és mi volt a válasz? Lehet csomagolni és hazamenni...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#16) Rossi válasza Mcray (#14) üzenetére


Rossi
addikt

Én nem várom meg míg kirúgnak (bár nem is fognak, mert nem tudnának mégegy ilyen marhát leakasztani, aki egyből suli után örül az első állásajánlatnak, és aprópénzért dolgozik), lassan alakul egy lehetőség, úgy felmondok, mint a p...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#17) Solten válasza Rossi (#16) üzenetére


Solten
addikt

Detto. Nemsokára húzok a munkahelyemről a p**... :K

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#18) Móci


Móci
addikt

Kössz a bíztatásokat, jólestek!

Váltanék, de sajnos nem tudok. Hiszen Tolna megyében nincs lehetőségem. Semmi.
Azt nem írtam le, hogy ezen a helyen 2006 nyarán kezdtem. Akkor felvettek solid edge-ben rajzolgatni. Augusztusig szép és jó volt, de elfogyott a munka, pápá. Tavaly januárig nem találtam itt munkát. Se kórházakban, se a városi tv-nél, sem színesfémtelepen, tésztagyárban, stb. Szóval visszavettek, de ugye ugrott a megbecsülés. Először csak műhelyben csicska, s ha lesz más munka, hát rajta. Élmény volt. :D Bár utólag nem volt rossz felhúzni a munkás göncömet, s kicsit ellenni a mókatársakkal...

És mi volt a legnagyob poén? Miközben én otthon éltem fel a 'pénzecském', addig egy semmit nem csináló faszi lazult a helyemen. Végül is az ő munkakörébe vettek vissza, csak nekem dolgozni is kellett. Hát lol.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) ladybug


ladybug
őstag

30 felett járok már, családos vagyok, 2 gyerekem van.
Szüleimmel lakunk egy szép, régi családi ikerházban. Tavalyelőtt költöztünk ide anyóstól, mert ott már nem volt hely, és építettük be a tetőteret.

10 éve dolgozom, félretenni szinte sosem tudtam/tudtunk. Hitelt vettünk fel autóra, építkezésre, és ha már 100 ezer ft-ért veszünk vmit, azt is hitelkártyáról tesszük. Havonta megy el a fizetésünk (nekem még GYES, ami megint csak nevetséges összeg) a hitelekre, számlákra, és most sem tudunk félretenni, épphogy kijövünk egy hónapban a pénzünkből.

Sajnos ez csak így sikerült nekünk. De legalább van saját házunk, és saját autónk. :D Okom viszont nincs panaszkodni, mert szűkösen bár, de megélünk.

Fel a fejjel. Az írásodból látszik, hogy pozitív a gondolkodásmódod, és nem riadsz vissza a kihívásoktól. Jól sikerült írás. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#20) Móci válasza ladybug (#19) üzenetére


Móci
addikt

Köszönöm a dícsérő szavakat, nagy jól estek! :B

Neked viszont megvan, ami legfontosabb: a család. Én is szeretnék gyerkőcöket, egy fiú egy lány kellene, s remélem az egyik lenne olyan idióta, mint én. :D Azért kettő, mert nem tudok dönteni. :))

Ez még odébb van, lánykát sem ártana találni először, tescoban nem kapni gyereket...

Sajnos át tudom érezni a helyzeteteket, itt hitel nélkül semmi sincs. Nekünk is vakolni kellene, lassan tetőcsere, belül rengeteg felujítanivaló... a lakáskassza talán elég lesz valamire. Vagy nem. :)

Viszont amíg kicsit ki tudok kapcsolni, megnézek valami engem érdeklő dolgot, iszom néha egy sört, addig nagy gond nincs. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) Picco válasza Móci (#20) üzenetére


Picco
addikt

A Sör legyen veled fonok :)
tetszett az iras :R

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#22) peba0706


peba0706
csendes tag

Élj a szép magyar szavak adta "levezető" lehetőségekkel. Ha a főnök letol, hát ha a háta mögött is, mondd csak ki szépen: "HÜLYE KÖCSÖG!"
Én úgy élek, hogy aki nekem keresztbe akar tenni, azt nagy ívben kerülöm, vagy ha szívózik, visszavágok: beletaposok a lelkébe, stb. Nyugodtan alszom. :)

(#23) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Amikor megláttam a post címét véletlenül úgy olvastam, hogy "Apró péniszem blogba öntve"...meglepett :DDD

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.