Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tidus


Tidus
addikt

Röviden; Ez kell nekem.
Azért annak a kondinak nem kellene kilógni.

[ Szerkesztve ]

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Aquaero 5 LT kicsiben? Köbö. De még akár jó is lehet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Hmmm nem is rossz. A házamban lévő Fan HUB-nál mindenféleképpen jobb :C

(#4) Pete55555


Pete55555
addikt

Ez rohadtjó! El is mentem. :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#5) Locutus


Locutus
veterán

Nekem van egy farbwerkem az aqua computertől, de őszintén szóval többet semelyik cuccukért nem adok pénzt. Még ha végülis teszi is a dolgát évek óta, a maga kezdetleges szintjén.
A hozzá tartozó szoftvert sosem frissítették, pedig több száz ember rágta a fülüket évekig, full fapados funkciók vannak benne az előzetes verziók óta, és egy csomó minden hiányzik is.
Aztán mikor végre frissítették évek után, fizetőssé tették az új verziót, és a régi verzió supportját pedig beszüntették. Szóval tőlem többet egy fillért nem látnak...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

Az jó, hogy lehet vele ledeket vezérelni, de ő maga miért nem világít?
Csak arra kis státusz LED-re futotta? Nincs rajta RGB -> nem kell ;]

(#7) Ispy válasza ZnVjaw0K (#6) üzenetére


Ispy
veterán

Aham, ledes ledvezérlő, ez egy piaci rés. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#8) FlashLed


FlashLed
senior tag

Ez rohadt jó :C

The Mechanic

(#9) hhenry


hhenry
őstag

Nagyon jó.

(#10) Reggie0


Reggie0
félisten

Talan 3ezret erhet.

(#11) MrPetya19 válasza Locutus (#5) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jó volt végre újabb véleményt olvadni a Farbwerk-ről.
Már szemeztem vele egy ideje, de akkor más hasonló termék után nézek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#12) Tikakukac válasza Reggie0 (#10) üzenetére


Tikakukac
titán

Fan splittert talán adnak annyiért :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Reggie0 válasza Tikakukac (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Ebbol is latszik mekkora lehuzas megy ebben a szegmensben :)

(#14) Locutus válasza Reggie0 (#10) üzenetére


Locutus
veterán

Nem kell azért ennyire lehúzni az értékét. Elvégre ugye az a lényege, hogy egy usb interfészen keresztül szoftveresen tudod vezérelni a rákötött dolgokat. Ezt azért egy sima fan splitter kábel nem tudja.
(Más kérdés, hogy ugye a farbwerk is pontosan ezen plusz tudásban vérzett, és vérzik el a mai napig is)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15) Tikakukac válasza Reggie0 (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Van ott lehúzás mindenhol, de ha nincs időt ezt összerakni otthon, akkor ez van. Nekem is teli van "túlárazott" szutyokkal a gépem, pontosan azért, mert a vezetékelés és csatik legyártása önmagában megevett 3 teljes napot. Mire egy Aquaero szintű dolgot megépítek elmegy egy hónapom. Akkor inkább keresek pénzt és megveszem készen :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) Reggie0 válasza Locutus (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem lehuzom az erteket, csak tudom, hogy mennyibe kerulnek az 1darabos alkatreszarak. Marpedig sorozatgyartasban szoftverestul , hasznostul kijon egy ilyen egyszeru cucc 3k-bol. Nyilvan nem akkora lehuzas, mint egy blink(1)mk2, de kozeliti.

(#17) Graphics válasza Reggie0 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor mi az elvárt, hogy ingyen adják, vagy nulla haszonnal? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) -Skylake- válasza Reggie0 (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

A vilagon semmi sem akkora lehuzas, mint egy blink(1) mk2.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#19) TTomax


TTomax
nagyúr

Szóval áganként 25W,és van négy.Biztos,hogy egy molex elég ehhez?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#20) FlashLed válasza Locutus (#14) üzenetére


FlashLed
senior tag

Egyetértek. Nem rossz cucc ez.

The Mechanic

(#21) Tikakukac válasza TTomax (#19) üzenetére


Tikakukac
titán

8A molexen az sok?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) Reggie0 válasza Graphics (#17) üzenetére


Reggie0
félisten

Olvasd el mit irtam.

(#23) TTomax válasza Tikakukac (#21) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha jól tudom 75Wra van hitelesítve a csatoló,nagy hulladék a molex az már biztos,még fordítva is össze lehet dugni,igazán kipusztulhatna már mint a dinoszauruszok.Én nagyon haragszom rá,meg arra is aki kitalálta,nem kívánok neki mást csak napi 8órában mást se csináljon csak dugdossa őket. :D
Csak a problémám volt vele az évek folyamán,melegedés,kicsúszó tűk,stb....Szóval igen én még 1A-t se bíznék rá,nem hogy 8at...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#24) Tikakukac válasza TTomax (#23) üzenetére


Tikakukac
titán

A molexben az a szép, hogy van egy alap csatiból egy hegynyi és van a Seasonic tápomon is. A kettő nem egy liga :B

Amúgy fordítva hogyan dugod össze? Satut kivéve.

Ha melegedés gondod van, ott ismét valami nagy szarság van. Nem erről kell meghajtani a hegesztőt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25) Reggie0 válasza TTomax (#23) üzenetére


Reggie0
félisten

Az olcso mindenbol szar. Mindenbizonnyal a "Molex" csatid nem Molex hanem valami kinai szar. A MiniFit Jr. masolatok is 3 amper allando terhelestol behalnak, mert tul rideg es sporolnak a bevonattal az erintkezokon.

(#26) TTomax


TTomax
nagyúr

A corsair (HX850)tápomon,meg a seasonic tápomon is nagy hulladék volt a molex csatlakozó,összedugni néha alig lehetett,elég belenézni a csatiba,én még normális passzentos molex csatlakozót nem láttam ami olyan szépen csatlakozna mint egy molex vagy PCI-E.Nem az árától függ ez,ahogy a kábelokat mozgatod,úgy lötyögnek a tűk a csatiban.Forditva is elég sok embernek sikerült már összedugnia,mérföldekre vezet az usb elött.De se sata se PCI-E csatolót én még fordítva nem láttam bedugva...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27) Tikakukac válasza TTomax (#26) üzenetére


Tikakukac
titán

Oké, legyen mind szemét.

De abszolút ne haragudj meg, aki fordítva bedugja a molexet, az be fog minden mást is. Mert valószínűleg csőfogóval és satuval áll neki. Ez az a gyerek, aki a kör alakú lyukba a kockát is beleveri. Ha valami egyszerűen fizikailag más forma azt csak roncsolással tudod betolni, máshogy nem.

Láttam már PCI-E slotba AGP kártyát is beverni, ahogy DDR1 meg DDR2 RAM-ot is DDR3-ban. Hülyék ellen nincs védelem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#28) TTomax válasza Tikakukac (#27) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig azt nem is olyan nehéz mint ahogy te azt gondolod [link],nem kell ott roncsolni semmit,egyszer már nekem is majdnem sikerült,a lágy műanyag molex csatlakozó olyan gyorsan formát vált hogy észre sem veszed,mert a molexet amúgy is "gyürni" kell befelé... :DDD

A legutálatosabb csatlakozó ami valaha is létezett a pc iparban.Kb mindenki utálja,elavult és nem is értem még miért létezik.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#29) Tikakukac válasza TTomax (#28) üzenetére


Tikakukac
titán

Te magad írod le, hogy anyagában vacak csatival tudsz ilyet előhozni, most mit szeretnél? Mondjam azt, hogy igazad van amikor saját magad alatt vágod a fát? Igen a molex egy pocsék konstrukció. Hogy lehet-e ezt normálisan is elkészíteni? Igen. Hogy neked valamiért ez egy akadt lemez, azzal nem tudok mit kezdeni :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30) XuChi válasza Tikakukac (#27) üzenetére


XuChi
addikt

Ohhohooo erről én is tudnék mesélni :D Olyanokat látok a szervizben néha hogy a falnak mennék legszívesebben :DDD

(#31) TTomax válasza Tikakukac (#29) üzenetére


TTomax
nagyúr

Te láttál már olyan rideg müanyagból molexet mint pci-e vagy sata csatiból,persze hogy nem.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#32) Tikakukac válasza TTomax (#31) üzenetére


Tikakukac
titán

Most már teljesen elvesztem. Most akkor az anyag a gond, a szabvány, mindkettő vagy az egész világ... mindegy is. Neked akkor nem jó egyik sem, nálam meg jók. Ez van :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33) TTomax válasza Tikakukac (#32) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egészségedre,és nyugodtan eressz rá 100Wot is.Ne is foglalkozz a szabványokkal,az a puháknak való.Persze,amihez meg nem volt szerencséd az nem is létezik.Mindenki h@lye akinek más a véleménye...ahogy irod ez van. :B

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#34) Tikakukac válasza TTomax (#33) üzenetére


Tikakukac
titán

Ne is foglalkozz azzal, amikor saját magaddal keveredsz vitába. A lényeg mindig az, hogy valaki nyerjen. Ha meglesz, majd szólj, hogy akkor mi is volt a hibás a szabvány-anyagminőség-rossz a világ trióból. Várom :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#35) TTomax válasza Tikakukac (#34) üzenetére


TTomax
nagyúr

Leírtam mindent,nem értetted meg csak forgatod a szavakat.Lapozzunk...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#36) Tikakukac válasza TTomax (#35) üzenetére


Tikakukac
titán

Forgatni és értelmezni. Két külön műfaj.

Én is leírtam mindent amúgy, most ezért hadd ne menjek fel Pestre és bontsam le a gépházamat és videózgassam a csatikat a tápomon, na. Érted. Meg dugdossam be egymásba őket fordítva és nézegessem hány N-nál csattannak egymásba.

Elfogadom, hogy te így gondolkozol, te így látod. Ettől sajnos nem válnak a hsz.-ek sem konzisztenssé, sem olvashatóbbá a szóközhiányok miatt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) #16939776 válasza Tikakukac (#21) üzenetére


#16939776
törölt tag

Igen, mert a pinek+kábelezés tartósan 6A-el terhelhetőek az esetleges hőfejlődés miatt. A ~100W terhelhetőség az input részéről úgy jöhet ki hogy (12Vx6A)+(5Vx6A)=102W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.