Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ez ígéretes. lényegében akkor ha jól értem koncepcionálisan az eMMC modul utódja

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) mad823 válasza fatpingvin (#1) üzenetére


mad823
őstag

Inkább az MMC-jé, ha cserélhető. Amúgy nem teljesen értem, hogy IoT cuccba minek cserélhető. :F

(#3) fatpingvin válasza mad823 (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

szerinte,m koncepcionálisan egyáltalán nem baj hogy van ilyen és nem az összevissza SŐPI flash modulok meg hasonlókkal menne a bénázás.

attól még hogy van rá szabvány nem jelenti azt hogy mindenbe be kell építeni. viszont pl egy mobiltelefonba már szerintem értelmezhető lenne.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

NVMe-ből is van egész pici SSD a Kioxia (Toshiba) kínálatában:

Azt hagyjuk mennyi idő alatt melegszik el, de legalább van.

(#5) fatpingvin válasza eldiablo (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

oké, és ez szabványos? illetve a méretét nézve, ez szerintem nagyobb mint ez az újdonság

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) eldiablo válasza fatpingvin (#5) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nagyobb ez biztos, de szerintem egyszerűbb lenne a már meglévőre építeni, mint kitalálni egy új szabványt.
Ezzel most feltalálják a csövön a lyukat, így jöhet az SD Express kicsit más formában.

(#7) fatpingvin válasza eldiablo (#6) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagyjából ja... mindenesetre én nem érzem akkora problémának hogy kitaláltak erre valami újdonságot.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Graphics válasza eldiablo (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egészen pici szerintem a már említett 2230-as lesz :D = ezt említik is.

A másik a 1620-as, de az forrasztható talán, nem cserélhető. 16x20 mm

De még az is nagyobb, mint a hírben említett: 18 x 14 x 1,4 mm

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.