Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coempi


Coempi
tag

Személy szerint nagyon várom. Lassan ideje lecserélni a H8-amat.

(#2) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Valami biztos hibádzani fog, kizárt, hogy ennyire közel kerüljön a P30-hoz a telefon és még olcsóbb is legyen. Maguknak nem akarnak ellenséget felállítani.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3) Stabi83 válasza Coempi (#1) üzenetére


Stabi83
senior tag

Egyre jobbak a Honor készülékek. Gyakorlatilag Huawei minőség ésnszolgáltatások alacsonyabb áron, fiatalosabb kivitelben. Ha nem most vásároltunk volna benpár hónapja Huawei készülékeket a családnak akkor a Honor nagyon erős befutó lenne.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#4) zzola válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


zzola
félisten

Egy két apróságot kihagynak és már olcsóbb is lehet.
Pl.:
-optikai képstabilizátor
-Leica lencsék
-Gagyibb kijelző
-stb.

Feleségem a korábbi Honor 8 készüléket használja megelégedéssel! Gyerekek dobálják stb, de még bírja a strapát. A támogatása már nem az igazi, eddig 3-4 havonta jött rá G biztonsági csomag. Most már ez sincsen...

[ Szerkesztve ]

(#5) Stabi83 válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


Stabi83
senior tag

A Huawei P és Mate szériában ami nagy plusz az a Amoled panel és a jobb kamera. Az hogy 48MP még nem azt jelenti hogy jobb lenne mint a nagy Huawei telefonok 40MP-es fénylesője.
Ár érték arányban viszont nagyon jók a Honor telefonok.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#6) RootRulez válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

Talán úgy vannak vele, akinek nem telik P30-ra, de bejön neki a cucc, inkább vegyen egy Honort, mint valami más olcsóbb márkából hasonlót. :K

═════════════════════════════════════════

(#7) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem örülök hogy a Honor is 149mm magasra nőtt. (Gondolom megegyezik a merete a p30-cal)

(#8) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

32 megapixeles szelfikamerát
Nagyobb szelfikamera ennél még nincsen? Mert már ez is túlzásnak tartom :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) Stabi83 válasza Psychopeti (#8) üzenetére


Stabi83
senior tag

Főleg a 2D arcferismerés miatt használnak ilyen brutál felbontású szenzorokat. Minnél részletesebb a kép annál gyorsabb és biztonságosabb a feloldás ( persze nem csak ezen múlik de nem mindegy miből dolgozhat az algoritmus )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#10) Sragi válasza zzola (#4) üzenetére


Sragi
őstag

Leica támogatás eddig sem volt hátrány.
Képstabilizálás viszont igen,remélem azt nem hagyják ki.
Ha jól sikerül,lehet meg is lesz a Honor 8 utódja.

(#11) #86973952 válasza Sragi (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem felejtős lesz Honor -ban. Mármint, ha kifejezetten az OIS -ra gondolsz. Általában szeretik lejjebb pozícionálni. Gyanítom lesz több képes összedolgozás, mint View 20 -on is és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#12) Stabi83 válasza Sragi (#10) üzenetére


Stabi83
senior tag

OIS-t biztos nem tesznek bele. Akkor már nagyon egybecsúszna a Huawei P szériával, az esti módot viszont szerintem meg fogja kapni illetve az AI támogatott EIS-t is. A Honor gyakorlatilag egy jóárasított Huawei, ésszerű kompromisszumok árán.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#13) Sragi válasza #86973952 (#11) üzenetére


Sragi
őstag

Kíváncsi leszek rá,viszont akkor az ára ne akarjon inkább a felső közép fele alakulni... Honor 8-at anno fél évvel a megjelenés után 100K összegért vettem meg...tudom romlik a Ft stb :U
Stabi83 Az sem lenne rossz ha belekerülne mondjuk.

(#14) Stabi83 válasza Sragi (#13) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az EIS-t szinte 100% hogy megkapja. És ismerve a Huawei EIS megoldását szerintwm panasz sem lessz rá főleg hogy a Kirin 980 miatt meg is kapja az AI támogatást hozzá. Kb arra lehet számítani mint ami a P20 Pro-ban volt stabilizálás egy kis finomítás után.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#15) janeszgol válasza Stabi83 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Az. Én most a Honor Play felé kacsingatok.

(#16) forgonati válasza Stabi83 (#5) üzenetére


forgonati
őstag

"fényleső"? Jézus... A kamera miért nem jó? Néha jobb a bevált szavaknál maradni. AliceWake-t követed? :D

Keelah Se'lai!

(#17) Stabi83 válasza forgonati (#16) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerintem nem az a lényeg hogy fénylesőnek, kamerának, optikai szenzornak, vagy ödönkének nevezzük.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#18) forgonati válasza Stabi83 (#17) üzenetére


forgonati
őstag

Végülis nem, csak bántó, és szakmaiatlan. Nincs is ilyen szó. Nem értem miért kell új baromságokat kitalálni egy olyan dologra, amire már van egy csomó kifejezés így is.

Keelah Se'lai!

(#19) #86973952 válasza Sragi (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nagy eltérés szerintem itt sem lesz az elődökhöz képest. Persze majd meglátjuk hogy alakul az átváltások során.

"Alap verzió" talán 160 ezer körüli hivatalos áron reális lehet. Talán kicsit kedvezőbben, 150 felé is mehet.

Honor 10 -nek azért már kiegyensúlyozottabban csökkent az ára. De biztos lesznek itt is megjelenés utáni akciók.

[ Szerkesztve ]

(#20) Stabi83 válasza forgonati (#18) üzenetére


Stabi83
senior tag

Vannak dolgok amik itt elszabadulnak a fórumon és az interneten, lásd Samu, Hüvely, Alma és még sorolhatnám. Ez nem egyedi dolog, a mindennapi életben is több rá a példa mint sokan gondolnál, pl nem kuplung hanem tengelykapcsoló, nem sebességváltó hanem nyomatékváltó. Ha ez bántja a nyelvtani érzékedet akkor elnézést, nem akartam. A lényeg szerintem hogy tudjuk miről van szó.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#21) njnl válasza Stabi83 (#20) üzenetére


njnl
aktív tag

+1

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#22) dave0825 válasza Psychopeti (#8) üzenetére


dave0825
őstag

Muszáj, így jobban lát a Google minket. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#23) dave0825 válasza forgonati (#18) üzenetére


dave0825
őstag

Én azon vagyok sokszor kiakadva, amikor fölöslegesen angol szavakból csinálnak "magyar" szavakat, mikor van rá rendes magyar szó is. Utoljára a Witcher 3-ban találkoztam valamivel 2 napja, de most akárhogy gondolkodok, nem jut eszembe, de többel találkoztam már. :(

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.