Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Vàrva-vàrt designvàltàs.
Annyira vàrom, hogy még a vàràsàt is izgulva vàrom. :))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ez a kerek variáns baromira nem tetszik.

Próbáltam watch-ot, a szögletes szép is, jó is, a menüje nekem kicsit megszokást igényelne, de teljesen jól használható, viszont továbbra sem érzem azt, hogy nekem szükségem lenne okosórára. Az tény, hogy méltán népszerű a kategóriában, de én az egész kategóriát nem tartom egy fontos dolognak. Ez persze meg már igény kérdése.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Tehát akkor kiadnának egy Amazfit órát Apple néven...? :Y

(#4) macskea válasza #16820480 (#3) üzenetére


macskea
őstag

Inkább néz ki Huawei B0-nak színes kijelzővel, mint bármi másnak. DE! Mivel ez egy tavalyi koncepciókép, kb mindegy mire hasonlít, a következő Apple Watchra valószínűleg nem. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#5) kohai


kohai
tag

férfias design :)

(#6) Carbonado11


Carbonado11
tag

Ezek szerint LEHET, hogy kerek lesz... Ejha! Az is lehet, hogy ikozaéder... :DD

Redmi Note 8

(#7) Sys85


Sys85
veterán

Volt Series 1-es Watch-om,az sem egy túl szép krumpli,de ez a kerek dizájn még annál is rondább. :)
A kerek óralapot üdvözlöm,de remélem valami normális óraformába rakják majd bele,mert ez a koncepció leginkább nőies/langyi. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8) troviko


troviko
senior tag

Ez a kerek de mocsok ronda. Nem mintha a mostani szép lenne, de ez még annál is nagyságrendekkel rondább.

https://www.oldtech.hu/

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Van most Gear Fit 2-m. Szép, meg jó, meg minden, de iOS-sel nem tudom úgy kihasználni, mint Androiddal tudtam. Szóval lehet szülinapomra meglepem magam egy almás órával. Nekem elég hasznos, munka közben.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) this is life válasza Carbonado11 (#6) üzenetére


this is life
Ármester

Az ora kiadasaval egyetemben pedig levedetik majd az x meretu es kor alaku ora format ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Nagyon langyi egy valami :DDD :DDD

(#12) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ez a kerek koncepciókép remélem csak egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#13) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez így ronda lesz. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) buvartacsko válasza leslieke (#13) üzenetére


buvartacsko
addikt

hogy? csak mert én nem látom a végleges kész bemutatott terméket a cikkben.

Egy régi Apple Watch KONCEPCIÓKÉP a LEHETSÉGES KEREK kijelzős variánsról (forrás: Forbes) [+]

:W :W

[ Szerkesztve ]

(#15) -Skylake- válasza this is life (#10) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nehez lehet ilyen tobb eves tavlatokbol vett serelmekkel egyuttelni. Remelem majd ha jon egy apple auto 10 ev mulva, ott is leirod ezt a kerekekre vagy valami hasonlora.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) leslieke válasza buvartacsko (#14) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Oké, nyugi van. :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17) RaveForce


RaveForce
veterán

Szep, mint egy uj kombajn... Szivarvany apple logot ra es meg is van a celcsoport... ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) buvartacsko válasza RaveForce (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

de mi szép? egy random ember által összerakott koncepció?

nem gondolkodtál még azon hogy visszaülj első osztályba olvasni tanulni?

(#19) RaveForce válasza buvartacsko (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

Mindenkinek szemelyeskedessel valaszolsz aki rosszat ir az imadott markadra?
Nem gondolkodtal meg azon hogy legyen eleted? Szanalmas.. igaza volt joey-nak hogy az apple userek szegyene vagy es csak a rosszhiruket kelted... :( :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) buvartacsko válasza RaveForce (#19) üzenetére


buvartacsko
addikt

rendben akkor nézzük adok olyan választ ami tetszeni fog:

igazd van xxxDDDDD jó szar az apel hogy ilyen dizájnt hoz ki!!! xDDDD mekkora csíra ez a dzsoni ájv!!!! tökéletesen látod RaveForce! a cikkben a legújabb Apple Watch látható. (de lehet hogy oda van írva hogy ez csak koncepció, de hát milyen apple haterek lennénk ha azt figyelmbe vennénk xDDD)

"Szivarvany apple logot ra es meg is van a celcsoport..."

nem tudom feltűnt-e amellett hogy szerinted én mekkora szégyen vagyok, de te éppen most buziztad le az összes Apple felhasználót, és még én keltem akárkinek is a rossz hírét. :)

én megkérdeztem, hogy szerinted mi "szép", de erre sem adtál választ.

a kommented egy teljesen felesleges aljas trollkodás volt, semmit sem tettél hozzá a cikkhez (ahogy én sem, de ezen a színvonalon már nem lehet emelni ami itt van, legalább akkor megpróbálok tükröt mutatni neked, hogy észrevedd hogy minden apple topicba csak azért jársz be hogy fikázz és egy troll vagy)

[ Szerkesztve ]

(#21) RaveForce válasza buvartacsko (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

Tudsz meg lejjebb? Hajra :)))
Ez tetszett: "minden apple topicba csak azért jársz be hogy fikázz és egy troll vagy"
Legyszi ahol majd eppen le fognak applefanozni engem is az apple-haterek, mert eppen az utalkazasaikat nem hagytam szo nelkul es kijavitottam oket, egy applet erinto temaban, ezt ott is mondd mar el, koszi... le kene venni neha azt az almaszemuveget.. bar sztem mar az arcodba egett... nade nem etetlek tovabb.. igy sajnos megdoglesz ;] :)) bar ahogy ismerunk, csak egy idore... :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) buvartacsko válasza RaveForce (#21) üzenetére


buvartacsko
addikt

légyszi válaszolj egy igen/nem-el.

szerinted rendben van hogy bejársz egy apple topicba és lebuzizol mindenkit aki ilyesmit használ?

(anélkül hogy a cikket el sem olvastad ráadásul....de ha igen, akkor meg értelmezési gondjaid vannak, és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom. különbséget kellene tudni tenni egy akárki által összerakott koncepció és egy a gyártó által bemutatott végleges termék között)

igen/nem ?

felteszem a következő kérdést, bár tudom hogy a válasz rá igen.

szerinted ezek után még az a hülye akit ez zavar?

vigyorogva kellene végig nézni ahogy az android huszárok szétrollkodnak mindent?

de igen ez jellemző:

random android fan aki sose látott még közelről egy darab apple terméket sem: szar az apple, buzi minden apple user

évtizedek óta apple felhasználó: ne már

random android fannak jár ilyenkor a modiktól egy kis simi meg plusz pontok, az apple usernek meg 3 hónap ban. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) this is life válasza -Skylake- (#15) üzenetére


this is life
Ármester

Ha ez megnyugtat semmilyen torest az eletemben nem okozott az akkori szabadalmuk , de legalabb emlekezetes .. amugy nem arrol hiresek hogy minden apro-csepro trivialis dolgot szabadalommal vedettnek le ? Az teny anno a samu meg masolt ezerrel...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24) max05


max05
csendes tag

szerintem kizárt hogy kerek kijelzős formaterv jönne. én inkább vékonyításra, esetleg nagyobb kijelzőre számítok :)

noon.hu

(#25) b.kov válasza max05 (#24) üzenetére


b.kov
senior tag

Az valóban logikusabbnak tűnik. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.