Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Amúgy a Williams lányok mióta játszanak asztali teniszt? (Vagy ezek nem ők?) :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) depmod válasza adamssss (#2) üzenetére


depmod
senior tag

De, csak rájuk sem ismerni. Na nem a pingpong miatt :DDD

Amúgy meg a szitu tipikus Apple probléma és reakció.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Apple-nek meddig lesz gondja a naptárral? Szerintem direkt minden évben eljátszák, hogy új évben címlapon szerepeljenek a hibáik miatt.

(#5) olbaidhun válasza FlekkeN (#4) üzenetére


olbaidhun
őstag

van benne valami, ez nem természetes, hogy minden tele van velük, egy bugot ennyire felfújni. Auto update és gól...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#6) Jhonny06 válasza FlekkeN (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Meddig? Konkrétan egyszer volt egy ilyen, hogy nem ébresztett, az tényleg gázos volt, ez viszont elég piti hiba. Észre se venné senki, csak ugye muszáj cikkezni valamiről.

(#7) Glenda válasza FlekkeN (#4) üzenetére


Glenda
addikt

Itt legalább volt december ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#8) samgar


samgar
őstag

Hát mindenesetre teljesen érthetetlen számomra ez.

Oppo Find X5 PRO

(#9) atike


atike
nagyúr

:P Ez így volt kitalálva, na. User error van.

Nyugi, majd megjavul. ;]

(#10) Szmeby


Szmeby
tag

És bónuszként 6-án éjfélkor is koccinthattok egyet. (Mert ugye az 2012 utolsó napja.)

(#11) Stifler93 válasza adamssss (#2) üzenetére


Stifler93
tag

Nem bántásból, de ha nem jött le a reklám lényege, akkor vagy nem tudsz angolul, vagy bajok vannak...

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#12) aram01


aram01
nagyúr

ez vicc,kár volt elolvasnom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) janos1988


janos1988
addikt

Made my day.

Amúgy meg miért is tart 2013 Január 6. a 2012-es év? Ki volt az a hülye aki kitalálta ezt :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) rt06 válasza janos1988 (#13) üzenetére


rt06
veterán

ez egy remek kerdes (bar szerintem mas miatt tartom annak, mint te), mert a guardian altal linkelt wiki cikk szerint 2012 nem januar 6-ig, hanem december 31-ig tart

"The first week of a year is the week that contains the first Thursday of the year. It is also (equivalently) the week containing the 4th day of January."

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) janos1988 válasza rt06 (#14) üzenetére


janos1988
addikt

Én úgy értettem, hogy ami egyszerű azt minek túlbonyolítani. Lásd fps a videóknál (23,98valamennyi és társai pl.)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16) rt06 válasza janos1988 (#15) üzenetére


rt06
veterán

az iso week naptar lenyege, hogy az ev het elejen kezdodik es het elejen er veget
atlagosan ugyanannyi nap van igyis egy evben, viszont az uzleti eletben jol johet, hogy nem het kozepen valtozik az ev, indul uj szamlatomb, nem dolgozol szerdan az egyik, csutortokon mar egy masik helyen, ha azt mondod, hogy ev vegen valtasz, es hasonlok

a 23.976 fps meg - ha jol tudom - az interferencia (ugy remlik, a halo megszuntetese miatt annyi (bar lehet, hogy az a 29.97 fps volt az ntsc tv-s szabvanynal)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17) janos1988 válasza rt06 (#16) üzenetére


janos1988
addikt

Ez okés, de szoftveresen nem tudták volna lekezelni?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18) #16820480 válasza Glenda (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

azt a hibát már megoldotta a január update ;]

tényleg ciki, hogy volt ilyen baki, de legalább nem olyan alapvető, mint amikor nem ébresztett a telefon.

(#19) rt06 válasza janos1988 (#17) üzenetére


rt06
veterán

az nem kerdes, hogy hibas a szoftver, ebben egyetertek, csak az elobb meg nem ez volt a gondod

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21) janos1988 válasza rt06 (#19) üzenetére


janos1988
addikt

Ez csak érdekelt, mármint az hogy kezelhető lett volna-e a hiba.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#22) Glenda válasza #16820480 (#18) üzenetére


Glenda
addikt

Ismerősöm low end Androidja is szokott olyat csinálni.
Lehet Apple szabadalmat sért :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#23) szp1


szp1
addikt

"iOS-ben is az úgynevezett „ISO week date” dátumrendszert használják, és ennek egyik sajátossága, hogy itt a 2012-es év január hatodikáig tart"

Ezt egyáltalán nem értem. A Három Királyok ünnepe miatt, vagy a Vízkereszt okán tart január 6.-ig az év Almaországban? Valaki világosítson már fel....az látom, hogy az ISO naptár így meg úgy, de azt szerintem színtiszta baromság egy tök konzumer eszközben alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#24) benczeb


benczeb
aktív tag

Fura, mert nekem, bar be van kapcsolva az ejszakai mod, az sms-ekre megis zorog a telefon, igaz, a hangszorojan nem jon ki semmi.

4-es iphone, mas is tapasztalt ilyet mar?

(#25) shishadealer


shishadealer
csendes tag

nhéa működik, néha nem ;]

A pénz csak papír és annyit ér mint a levegő. A világot forgató erő.

(#26) vinibali


vinibali
őstag

megint eladjuk a semmit....

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.