Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#823) No.01


No.01
őstag

Elferne itt mar egy jo kis takaritas... omlik a hulyeseg, olyanoktol is akik elvileg hasznaljak.

Mellesleg PH Addikt ranggal a szerkesztes gombot szvsz minimum ajanlott lenne hasznalni :U

Hogy ON is legyek:
S9-rol valtottam Xs-re, de van mellete egy ceges 8-as es elotte szinte megjelenes ota hasznaltam cegeskent egy SE-t.

Egyaltalan nem vagyok sem IOS sem Android parti, de a cegemnel amolyan policy, h BB vagy iphone. Mindkettonek van elonye es hatranya. Ennyi es nem tobb!

Ami leginkabb pozitiv szamomra az a meret. Meg kenyelmesen hasznalhato es a kijelzo szamomra az S9-nel is jobb. Akksiban ugyszinten kellemes, sot megkockaztatom, h lenyegesen jobb, mint a Samsung volt. (Ott nemcsak keszenletben voltak erdekes fogyasztasok)
Kijelzoido ott atlagban 3ora volt vagy neha picit tobb itt az siman megvan, sot a 4 ora sem eselytelen, annal tobbet viszont en nemigen hinnem, h ossze lehetne hozni.
Nalam nincs mobilnet szinte soha reven mindnehol wifire kapcsolodom. BT allandoan megy.
A fenykepek minimum olyanok, mint az S9-en voltak vagy talan meg jobb is. Video is jo bar azzal korabban sem volt problemam.

Meg talan annyit megemlitenek, h a sima 8-hoz kepest is van kulonbseg pozitiv iranyba... es ugy, h nem vagyok teszt/pont huszar, de a kulonbseg eszreveheto: sebessegben, akksiban, mindenben.

Meg annyit irnek, amit itt v.ki nagyon talaloan megfogalmazott, h itt kulfoldon ez az "ajfonosdi" egyaltalan nem a kivagyisagrol szol. Ez itt egy telefon nem pedig statuszszimbolum! Persze tudom jol mi megy otthon, a sok hitelre megvevos, lampanal villantani akaros mellet sokan akarnak ezzel kitunni. Ami mar onmagaban egy erdekes dolog mert ugye mitol lennek en jobb vagy rosszabb csak azert mert ilyen vagy olyan telefonom van?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.