Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#745) joey04 válasza Jegesmaci81 (#724) üzenetére


joey04
titán

hát ezt én sem hiszem el, bakker

1. Iphone-ban kizárt hogy bárki használná! Ne legyél már értetlen. Valaki még írta is hogy csak a tegnapi frissítés óta aktív a telefonokban.

Ennyi butaságot egy kommentben... ami megjelent, az a 12.0.1
amiben támogatva lesz, az a 12.1
aminek a bétája már régen elérhető

Iphone-ban kizárt hogy bárki használná!

erre külön: [link]

Na erről ennyit. Persze nem zárható ki, hogy hazudik (bár miért tenné?), de nem hiszem, hogy ez esetleg az én értetlenségemre utalna.

Igen magát az esimet már teszteli a telekom, de még nem elérhető csak TESZTüzem keretében.

ebben a formában ez sem igaz.

Jó lenne ha picit higgadtabban állnál hozzá a dolgokhoz, a sok felkiáltójel, meg a másik kommentedben a sok :W smiley azt mutatja, hogy feszült és ideges vagy, emiatt felületesen olvasol és még igazságnak is állítod be a téves információidat. A 738-ban feltett kérdéseidre is megtalálod a választ az iphone topikban, vagy a neten. Olvastam, hogy miért vettél iPhone-t, de máshol téged sem láttalak így kikelni magadból, így sajnos ismét csak azt tudom mondani, hogy add el, cseréld el, vagy állj el a vásártól ha még megteheted, mert csak idegességet okoz a telefon neked.

736: valóban nagy kommunikációs baki. mármint a telekom részéről. mert az apple nyíltan kijelentette, hogy egy későbbi frissítésben lesz aktív.

verik a mellkasukat hogy piacvezetők már megint mert mindenki előtt dobták piacra az e-SIM-es készülékeket.

van sapka, nincs sapka. ha meg kivárják, hogy valami beérjen, elterjedjen, akkor meg ameddig nincs benne azért kapja savat mert másban már van, ha megkapja, akkor meg azért, hogy na végre hogy 400k-ért belefér, holott az umidigi xyz-ben 25-ért is benne volt már 3 éve...

Na ez az ami visszatart az iPhone vásárlástól

Akkor miért vagy még itt? Oké, a véleményét mindenki elmondja, de most már hetek óta ezen a 2 szerencsétlen készüléken pörögni, és MINDEN topikba kifejteni, hogy mi szar benne, meg hőbörögni... vagy trollkodás, vagy hatalmas önszopatás...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.