Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#716) joey04 válasza HUTCHDB (#714) üzenetére


joey04
titán

átirányitás egyik kártyáról a másikra?

ezt nem néztem meg neked, de a stílusod után teszek is már rá ne haragudj. korábban az iphone topikban is, meg most itt is paprika vörös fejjel jössz a kérdéseiddel, de magadnak utánanézni picit is az smafu...

Te tudod, hogy a netet lehet-e váltogatni a két sim között, és ha igen, hogyan?

igen, ezt pont tudom, de most már nem fogok rá válaszolni...

Fuuuu.... egy percig is felesleges a kommenteiddel foglalkozni....

Na látod én is pont így érzek a tieidet olvasva. Reagálni is csak azért reagáltam, mert korábban az iPhone topikban is felbőszített, hogy kérdeztél és amikor választ kaptál, burkoltan lehülyézve mindenkit tovább is léptél. De magadnak akkor sem kerestél válaszokat, megoldást. És ugye ott nem hitvitáról volt szó, szóval még ezt sem lehet ráhúzni.

Egyébként sem értem minek használsz/használtál iPhone-okat, ha neked ennyivel jobban bejön az Android. Engedd el a márkát és a rendszert, ha neked a másik ennyivel jobban bevált. Nem is értem miért fontos neked pl. az iPhone dual sim kezelése, ha a korábbi véleményeid alapján neked jobban bejött x, vagy y androidos készülék. Megerősít, ha számodra ebben IS jobb megoldást nyújt a Google?

Na mindegy, elengedem a dolgot, nem akarlak már megfejteni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.