Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#532) Graphics válasza tomson67 (#497) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most az fáj itt, hogy nem kapott plecsnit, de ettől függetlenül leírta a telefon összes jó, kiváló tulajdonságát?

Mert a készülék rendben van, ez tény, vannak viszont olyan tényezők, amik inkább az ársáv megcélzása kapcsán okoznak hozzászólásokat.

Ez eddig is így volt, ezután is így lesz.

Firtatták itt az aksi kérdést is, tény lehetne nagyobb is, mert azért 1 napos üzemidő, hát nah. Ha jó a szoftver, márpedig ezt mondják a userek, meg jó az optimalizálása is, és ott a 7nm, akkor erre simán rá kellett volna startolni, és esetleg innovatívabb jelleggel megküldeni az üzemidőt.

Én pl akkor simán azt mondanám, hogy na, végre, ők (is) megcsinálták.

És simán lehetne annyival vastagabb akár a készülékház. Én mikor először megjelent a "Max" név kapcsán azt hittem, na jön végre egy nagy aksis iPhone... 'oszt nem gyött'

Hozzáteszem azt is, hogy nekem nem szimpatikus az iOS, sok összetevős, hogy miért, nem szidom a rendszert, mert nem használom napi szinten, nem visz rá a gondolat se. Aki használja, és szakmájához szükségesnek érzi, pénzt is keres vele, azt nagyobb mértékben meg is értem. Aki ebben találta meg a számítását, azt is megértem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.