Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#484) kovbandi82 válasza joey04 (#480) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Jah, a memóriában lockolás nem volt elég, még 2 helyen kellett beállítani. Volt egy opció valahol, hogy használhassa a netet háttérben, az tuti, meg volt még egy opció az alkalmazás jogosultságoknál, de régebben volt, pontosan nem emlékszem már. Ha ezeket nem kapcsoltad be, úgy kilőtte mint a sz@rt. ezért volt egy progi, ami úgymond rendszer appá tette, de ugye az heti frissítés után mivel full rom pack jött, elveszett, maga az app is eltünt, újra kellett telepíteni, de a beállítások megmaradtak, mert azt a Android/Data mappában tartotta. pont ezért amikor gyalultam a droidot ( TWRP Format System-Data-Cache-Dalvik Cache ) a User Data mappát előtte manuálisan töröltem, és pl a térképek mappáját nem töröltem ki (com.android.here pl ) és megmaradt minden fájlom :D)
Amikor a Redmi Note 2-vel a Miband nem akart rendesen kommunikálni, mindig elvesztette alvó módban így "rendszer appá" téve tudtam rendesen működni. Ami bosszantott, a saját termékei nem kommunikáltak. Akkor azt hittem, az MTK proci bibije, de ez volt a MI5-el is random módon. Javítás után 1-2 frissítésig jó volt.
De ezek a Miui10-ben állítólag nincs már így, az az igazság kíváncsi is vagyok. Agyalok veszek egy olcsóbb MIUI10-es telefont kipróbálni. Néha hiányzik, volt kihívás a használatában, le tudott kötni órákra a bugfix ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.