Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#377) insight


insight
aktív tag

A véleményem

a telefonról: nagyon jó kis készülék, de úgy gondolom, ezt már az iPhone 7 idejében tudta volna OLCSÓBBAN, ha Steve Jobs élne még. Annak idején forradalmi is lett volna, ez most nem az. Dual SIM, IP68, szép persze, de azért messze nem forradalmi...

az áráról: túlárazott, de nem feltétlenül drága. Túlárazott, nem kérdés, ugyancsak Steve Jobs jut eszembe, aki az iPhone 3G egyik fícsörjeként dobta fel, hogy elérhetőbb áron adják, mint az első iPhone-t - mert neki fontos, hogy széles körökben jussanak hozzá az emberek. Ezt a filozófiát egy pár éve kiölték az Appleből, idén meg végleg, az XR is rohadtul túlárazott. Az, hogy DRÁGA-e, más kérdés, kinek mire telik. Én szerencsés vagyok és évente többször járok az USA-ban, ahol ugyanúgy 999 dollár mint az X volt - azaz százezer forint csak az EU vámjára meg a magyar adókba megy, ennyiért már megfontolandó a repjegy :)

a tesztről: csalódás számomra, hogy a tizenvalahány éve követett és megbecsült Mobilaréna erre a szintre süllyedt, ez egy sima androidbuzi fékezett habzású fikázása, nem egy független, szakmai alapú teszt. Klasszik commentbait csicskaság. (Az USB-C kábel hiánya többször is említésre került, mintha nem létezne más Apple termék, mint pl a legnépszerűbb MacBook Air, 2 db normál USB porttal...)

Továbbra is maradok az iPhone-nál, de az X-et nem érdemes "upgradelni", sőt, szerintem a 8-ast sem, akinek az van. Az ok, amiért maradok, az iOS környezet, ezzel nem tud versenyezni az Android és a Windows sem.

[ Szerkesztve ]

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.