Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#237) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a tesztet! Nagyon szimpatikus készülék lett, csak nekem túl drága. Az Apple Pay magyarországi hiánya, illetve a közepesnél biztosan nem erősebb akku zavar csak benne, de egyik sem annyira, hogy miattuk nem kellene egy jobb áron. Illetve most kezdtem el egy külföldi oldal tesztjét olvasgatni, és azt írják, hogy a GPS-e nem valami szuper. Androidos csúcstelók már leverték párszor a Garmin Edge 500-at is, az XS viszont meglehetősen pontatlan. A készülék melegedése is átlag fölötti, ha az az extra 2-3 ℃ nem is olyan feltűnő. Throttling is van, de nem tragikus szintű.

Szóval nem zárnám ki, hogy jövőre veszek egyet, ha esetleg 200 alá bezuhan, viszont nekem ez akkor is olyan nagy beruházás lenne, ami egy olcsóbb androidos versenytárs hatására simán el is tántoríthat a vásárlástól.. (Nem tudom, mennyi most egy-egy korábbi iPhone, de majd rákeresek...) Egy LG G7 talán már beesett 150 alá is, és számomra az extra felár egyszerűen túl sok egy XS-ért. Ettől függetlenül furcsállom, hogy még egy 'Tetszett' plecsnire se futotta a teszt végén, szerintem azt simán megérdemelte volna!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.