Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#212) szanyi20


szanyi20
tag

Na csak hogy kicsit a telefonról is essen szó. Én amint már mondtam, i7-ről váltottam Xs-re és nekem látványos javulás történt. A kamerában sokkal jobb lett. Párom i8-ához képest érezhetően javult a portré mód. Bírom a gesztus vezérlést. Nálam az akksi marha jól bírja. Egész nap mobilneten van, sokat használom, megy a spotify, telefonánok, és estére nem tudom 60%-nál tovább meríteni. A kijelzője az i7-hez képest sokkal szebb,a face ID nagyon nagyon gyors, a iOS meg nagyon jo kis frissítés lett végre. A 11 után éppen ideje volt. Várom az esim támogatást. Nálam egyáltalán nem jelentkezett a töltés/alvó állapot probléma, de mint tudjuk, az is szoftveres.

Korábban volt androidom, aztán a 6S-nél beszálltam én is az Apple bugyraiba, azóta sem vágyok vissza androidra. Tudom, hogy már sokat változott és javult, de nekem már van jónéhány Apple termékem, szépen összedolgoznak, nem bolygatnám meg. A telefon maga nagyon jó lett, egyetértek, hogy túl van árazva, de ahhoz tartom magam, hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja (nem cigizek, nem iszok, nincs drága hobbin stb.) szóval nekem belefér egy ilyen készülék. Béke!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.