Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerilee


gerilee
aktív tag

Nem véletlen, hogy a Nokia-WP7 páros is igyekszik ezerrel a kínai piacra. 600 millió felhasználó eléggé nagy csábítás. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#2) Hihehe


Hihehe
csendes tag

Az Iphone nem is ér annyit amennyiért adják.Szerintem. A mai piacon 70-80ezres áron venném meg a 16gb-osat, annál többet nem nagyon ér..Meg hát almát különben se veszek szívesen..

[ Szerkesztve ]

Napról napra jobban utállom az almát...

(#3) #56573440 válasza Hihehe (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

üdv a való világban... SEMMI nem ér annyit amennyiért adják. se az iphone, se egy dell laptop, de még egy kocsi vagy a macisajt se...
lehet hogy nem ér annyit és erősen túl van árazva, ettől még nem fogy rosszul. ennyi. hogy te mennyit adsz érte az kb senkit nem érdekel, én beírhatom hogy soha nem fogok 50k nál többet szánni egyetlen telóra se, és? ennyiért viszik mint a 10 filléres benzint, hülye lenne árat csökkenteni

(#4) Picike8


Picike8
aktív tag

200 dolcsi? :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát a Kínai piac elég nagy.Kérdés h sikeres lesz-e...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

jól értem h oda akarnak ájfónt vinni ahol zsákszámra kaphatóak pult alól? persze nem eredeti de ez ott kit érdekel? sok sikert hozzá.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#7) JR.CSé válasza ne_nezze (#6) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Pontosan rátapintottál a lényegre:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.