Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Felreertes ne essek, nem vagyok anti-iPhone parti. Maga az Apple okoszisztema, az 5-6 evnyi gyors frissitesek tetszenek, a 90/120Hz-es kijelzok nem hoznak lazba, es a notch se zavar amig a notch melletti resz csak statusz kijelzesre van hasznalva. De en egy kulonosen heavy user vagyok, es ha valamit, hat a naponta 2-3x toltogetest utalom. Plusz azt is utalom ha fejostehennek nezik az embert, eleve draga, es akkor meg vegyel meg hozza minden tartozekot, beleertve a toltot, kulon, meregdragan. Nem tetszik a drabalis kamera modul sem. Emiatt jo vastag tokba ildomos tenni (meg amugy is Apple telok olyan vekonyak mint egy penge, nekem a nagy kezembe kenyelmetlen tok nelku fogni oket) - ha meg mar tokba kell rakni, akkor mit egy a gyonyoru kidolgozas, ha tok ugyis eltakarja. Inkabb csinalnak 2.5mm-rel vastagabbra a telefonjaikat, nagyobb akkuval, nem kiallo kamera modullal, nem kellene rajuk tok, es adnak legalabb a toltot a telefonnal egyutt. Valoszinuleg akkor mennek is venni egyet, bar igazabol nalam a £1000 (kb. 400000 forint) a lelektatni hatar, szoval az ala be kell ferjen. De akkor tenyleg vennek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.