Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Klassz hogy bizonyos csomagokban drágább néhány iPad a Trénél, mint kártyafüggetlenül megvásárolva. Hajrá srácok! :C

(#2) McSpy válasza sing1ep1ayer (#1) üzenetére


McSpy
őstag

Lesz olyan aki rábukik :K ;]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#3) margithid


margithid
veterán

Ezekre az árakra csak annyit tudok írni: Muhahaha:)

(#4) Mr President válasza sing1ep1ayer (#1) üzenetére


Mr President
senior tag

Az itteni infó szerint nem drágábbak!
Az már más kérdés hogy ehhez egy majd 10k-s előfizut kell kötni. Igaz abban 30gigás adatforgalom van, az pedig sok embernek már kiválthatja az adsl internetét.
Nem értem olcsóbb előfizura miért nem adnak olyan kedvezményt a készülékekre, hogy megérje megvenni. Nekik nem az lenne az üzlet hogy minél több előfizetőjük legyen?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) sing1ep1ayer válasza Mr President (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mondom bizonyos csomagokban néhány iPad. ;)

Egyébként az oldalon amit linkeltél koppra ugyanazok az árak vannak mint a cikkben.

(#6) Mr President válasza sing1ep1ayer (#5) üzenetére


Mr President
senior tag

Bocs figyelmetlen voltam. :R

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#7) Gábor17


Gábor17
csendes tag

Csakis a részletfizetési lehetőség ami a Tré mellet szól.
Egyébb esetben semmiképp nem ajánlott.

(#8) varsam válasza sing1ep1ayer (#1) üzenetére


varsam
őstag

Hol olcsóbb függetlenül?

(#9) adamssss


adamssss
veterán

Vicc ez az árazás, és ehhez még társul a Tré legendásan szar garanciális ügyintézése is...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Retina 32 GB

"két éves Net&Roll XS előfizetéssel 189 360 Ft"

Én ezt néztem ki magamnak nem sokára előfizetés megújításom lesz. Havi 2 ropiért kapok 2gb-ot az nekem abszolút elég. 220 000 Ft lenne almáéknál igaz az független de kb le*rom ugysem megyek külföldre meg más szolgáltatóhoz.

(#11) terfy válasza sing1ep1ayer (#1) üzenetére


terfy
csendes tag

Ha a hivatalos Wifi + Cellular iPad árakat nézzük, akkor nem drágábbak (természetesen, ha ki tudod használni a hozzá tartozó netes csomagot).

Hivatalos árak:
iPad Mini 16GB Wifi + Cellular - 139.990
iPad Mini 32GB Wifi + Cellular - 169.900
iPad Mini 64GB Wifi + Cellular - 199.900

iPad 2 16GB Wifi + 3G - 158.900

iPad Retina 16GB Wifi + Cellular - 188.900
iPad Retina 32GB Wifi + Cellular - 219.900
iPad Retina 64GB Wifi + Cellular - 249.900

T-s árak (a cikkből - XS díjcsomag árai, ennél kell a legtöbbet fizetned a készülékért):
iPad Mini 16GB Wifi + Cellular - 119 760
iPad Mini 32GB Wifi + Cellular - 148 560
iPad Mini 64GB Wifi + Cellular - 177 360

iPad 2 16GB Wifi + 3G - 131 760

iPad Retina 16GB Wifi + Cellular - 160 560
iPad Retina 32GB Wifi + Cellular - 189 360
iPad Retina 64GB Wifi + Cellular - 218 160

De persze azt is érdemes hozzátenni, hogy ezek a készülékek T-függők (a T-s árlista apró betűs része szerint), míg az Apple-től származók kártyafüggetlenek.

[ Szerkesztve ]

(#12) sing1ep1ayer válasza varsam (#8) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Példa 1:
iPad 2 16GB - 119.240 Ft
ugyanez trénél két éves Net&Roll XS előfizetéssel 131 760 Ft
két éves Net&Roll S előfizetéssel 119 760 Ft

Példa 2:
iPad Retina 16GB - 150.850 Ft
ugyanez trénél két éves Net&Roll XS előfizetéssel 160 560 Ft
két éves Net&Roll S előfizetéssel 150 960 Ft

Tovább nem reklámozok cégeket, keresgélj és találsz még párat.

(#13) terfy válasza sing1ep1ayer (#12) üzenetére


terfy
csendes tag

szerk

[ Szerkesztve ]

(#14) ClioRS válasza sing1ep1ayer (#12) üzenetére


ClioRS
őstag

A második link nem jó, mivel az 0%-os áfás. A helyes ez lenne:180.200 Ft

Az első linken viszont tényleg van, ami olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#15) sing1ep1ayer válasza terfy (#13) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Miért wifis modellek? Az elsőhöz ez van írva: "Apple iPad 2 16GB + 3G". A másodikhoz: "Apple iPad 4 16GB Wi-Fi + Cellular 4G".

@ (#14) ClioRS
Nem figyeltem és most sem ellenőrzöm, de elhiszem Neked. Ez esetben elnézést és íme egy másik 150-ért, ezúttal tutira forgalmi adóval terhelten.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cilindrik válasza ClioRS (#14) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

+1

sing1ep1ayer: olvasni kéne először

(#17) blade zte


blade zte
őstag

Ipad retina 64gb 200+ezer? Kiég a retinám. :Y

Oppo find 7 astro black

(#18) sing1ep1ayer válasza Cilindrik (#16) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Kérlek Te is bocsáss meg :R , de hidd el, ha keresel akkor találsz hasonló áron ÁFA-val is. ;) Lásd fentebb.

(#19) Cilindrik válasza sing1ep1ayer (#18) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"Nem figyeltem és most sem ellenőrzöm, de elhiszem Neked. Ez esetben elnézést és íme egy másik 150-ért, ezúttal tutira forgalmi adóval terhelten."

sing1ep1ayer: kicsit ennek is nézz már utána és rájössz hopgy a 150 mindjárt 175
a 150 boboz és tartozékok nélkül 0%-os áfa-val
nem javaslom neked hogy valaha is vásárolj netes áruházban, bocs

(#20) GALARDO válasza Cilindrik (#10) üzenetére


GALARDO
addikt

Én is ezt néztem ki magamnak. :K Már ideje volt, hogy bekerüljön.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) Valentino K. válasza Gábor17 (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Kb még az se érv a T mellett.
Számos helyen hasonló, vagy akár olcsóbb árak mellett van kamatmentes törlesztős vásárlási lehetőség.
S nincs mellé rablánc.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#22) agabe válasza sing1ep1ayer (#15) üzenetére


agabe
addikt

Na azért ezek az árak azt jelentik, hogy nincs rendes gari ... hisz 150ezrevalahány -tól indul...sok esetben nincs is raktáron, de ha elromlik, akkor annyi neki ... ilyet nem reklámoznék ;)

Normális helyen is lehet kapni apple garival igaz drágábban (190ezer alatt valamivel) , de szintén részletre is igényelhető mint T-nél és 0% THM-re...akinek nincs még netes előfizuja külön kártyán és akar, annak reális alternatíva, de egyébként megnézném, hogy a szolgáltatós előfizetésekre, meg részletre vevők milyen arányban viszik ki egyáltalán ( vagy 2 alkalomnál többször, mert akkor még kipróbálják :D ) a lakásból a cuccot ahol meg ott a wifi pl. :))

[ Szerkesztve ]

(#23) Flickering


Flickering
aktív tag

Mivel jár netes csomaggal adják, akkor most itt cellular verziókról beszélgetünk?
A honlapon is csak 3d-s iTableteket látok.

[ Szerkesztve ]

(#24) sing1ep1ayer válasza agabe (#22) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem az volt a célom hogy bárkit is reklámozzak, csak hogy bemutassam milyen nevetséges az árazás. Egy előfiztéses, hűségidős, szolgáltatófüggő készülék nem szabadna hogy bármilyen konstrukcióban is drágább legyen, mint a kártyafüggetlen, hűség nélkül megvehető verzió. Minimum a legalacsonyabb bolti ár alatt kellene legyen 10%-kal a legolcsóbb előfizetéssel is.

Normális garanciával kapcsolatban pedig: a Té is csak az almának küldi vissza a készüléket. EU-s garival nagyjából ugyanott vagy, bár a postaköltség a tied. De nem belefér abba, amit megspóroltál azon, hogy megfelelő (értsd: olcsó) helyen vetted? (Az iPad különben sem romlik el, olyan nem létezik. :DDD )

(#25) Benetnes válasza terfy (#11) üzenetére


Benetnes
tag

Hát ezek a hivatalos árak is el vannak szállva, IPad 2 3g nem ér 110-nél többet!
És Ipad 4-et 4g-vel 140-190 között meg lehet venni!
Ezek a szolgáltatók meg hol élnek? Bár a telefonos árlistáikhoz képest itt nem is olyan nagy a kontraszt!
Pl:
iPad Retina 16GB Wifi + 4g - 149.000-160.560 = 7%-al több
Samung galaxy s3 - 116.000-169900 = 46%-at több mint egy bolti ár!

(#26) Flickering válasza Flickering (#23) üzenetére


Flickering
aktív tag

Már nem javítható, persze 3/4g-re gondoltam, nem d-re. Nem sikerült teljesen felfognom, ha valaki tud, informálhat belőle esetleg, köszönöm. :)

Na már látom, nem vettem észre, ezek cellular árak, így viszont szerintem viszonylag jó árban vannak! :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Cilindrik válasza Benetnes (#25) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"iPad Retina 16GB Wifi + 4g - 149.000-"

Ezt hol láttad?

(#28) Luck Dragon

Valahogy az árával nem vagyok megbarátkozva, :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Benetnes válasza Cilindrik (#27) üzenetére


Benetnes
tag

Partnerogsm

(#30) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Így is túlárazott egyes modellek. Sőt,még meg is vannak bónuszként fejelve combos előfizukkal.. :( Wifis verziók meg a mai világban... :F

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#31) ClioRS válasza sing1ep1ayer (#15) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez sem jött be. Ugyanis ha a Megrendelésre rákattintasz, akkor kilistáz 3 ajánlatot, ami közül a 3. az, amelyiknél írja, hogy 27%-os áfával, ez pedig 175 989 Ft-ba kerül ;)

Mondjuk ennek már vásárló megtévesztő szaga van, mivel valóban írja alul, hogy 27%-os áfa, de úgy látszik mégsem mindegyik árnál. :U

(#32) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Van azért egy-két elfogatható ajánlat ezek között. A zasszony lenyúlta az iPademet már egy ideje, és gondoltam veszek egy minit magamnak, de most inkább a T-nél fogok rámenni egy retina iPad 32GB-ra N&R XS előfizetéssel (elég nekem a 2GB/hó) és részletre. Így egy tízesből kijön a készülék részlet+havidíj, ami nekem vállalható kiadás és nem kell egyben kiköhögnöm 220ezret...

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#33) Cilindrik válasza Benetnes (#29) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Azért itt sincs egy szó sem az ÁFA-ról szóval nem kell tutira venni.

Na a fórumban ki is derül hogy ezek nem ÁFA-s árak.

Szóval ilyen boltokat nem kéne példaként felhozni.
Mint látjuk a T nem drágább csak nyílván nem tudja ÁFA-nélkül adni.

[ Szerkesztve ]

(#34) Cilindrik válasza ClioRS (#31) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Igen megtévesztő, és mint látom sok ember be is kajálja.

(#35) David75


David75
őstag

Ez nagyon lehúzás, ártámogatni kéne ha nagyobb előfizut veszel mint az iphone-nál. Máshol így is van, ipad 2: 69 £, ipad mini: 59 £ és a retina is csak 100 £ havi 29 £-os hűséget vállalva amiért 15giga net jár...

Így miért venne valaki a t-nél ipad-ot hűséggel?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36) Eli577 válasza David75 (#35) üzenetére


Eli577
senior tag

+1

Sokan elfelejtik, hogy bár lehet akár 25-30 ezerrel is olcsóbb, ha bizonyos előfizuval veszi, de az bizony két éves tarifahűséget is jelent....ha összeszámoljuk, hogy 24 hónap alatt mennyit fizet ki a csomagért, akkor már nem annyira bejövős a történet.

(#37) ClioRS válasza Eli577 (#36) üzenetére


ClioRS
őstag

Ez igaz lenne, ha a csomagban foglalt adatforgalmat nem használná ki. De ugye ki az a hülye, aki úgy vesz bármiféle előfizetést, hogy nem használja ki, ha nem is teljes mértékben, de nagy részét. :U

Sose értem meg, hogy miért van beleszámolva a szolgáltatás ára a telefon, tablet, stb árába. Az egy szolgáltatás, amit használni fogsz, ha már megvetted. Ha nincs rá szükséged, akkor meg annyi eszed csak van, hogy nem fizetsz ki havi x ezer Forintot azért, hogy megkapd 20 ezerrel olcsóbban a kütyüt.

[ Szerkesztve ]

(#38) Eli577 válasza ClioRS (#37) üzenetére


Eli577
senior tag

Meglepődnél mennyien vannak ilyenek....és nem csak mobilnet előfizetéssel, hanem sima telefonos előfizuval. Nem mindenki gondolkodik, amikor vásárol. :D

(#39) David75 válasza Eli577 (#38) üzenetére


David75
őstag

Ha vannak ilyen emberek akkor mindenkinél egyaránt számoljuk bele egy eszközbe a mobilnetet, a villany számlát (mert ugye tölteni kell), az utazási költséget ha nem netről rendeled és a jövőben megvásárolt appok számát is? Vagy nem értem, hogy gondolod.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#40) Eli577 válasza David75 (#39) üzenetére


Eli577
senior tag

Úgy, hogy vannak, akik nem gondolják végig azt, hogy 2 évig mondjuk 8 ezer forintot minimum ki kell csengetniük minden hónapban csak a telefon/mobilnet előfizetésre. Mert ugye az nagyon jól hangzik, hogy pl.: M kategóriás konstrukcióban mondjuk 25-30%-kal olcsóbb a készülék, mint kártyafüggetlenül újonnan, de az előfizetéssel járó plusz költséggel már nem számol, nem gondol bele abba, hogy minden hónapban le kelle perkálnia X összeget.

Így értettem, amikor azt írtam, hogy "nem gondolkodnak".

(#41) David75 válasza Eli577 (#40) üzenetére


David75
őstag

Ezt értem, de akkor, hogy jön a telefon árához a mobilnet díja? (alapvetően a normális emberekből indulunk ki nem?)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) Eli577 válasza David75 (#41) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor nem értem mit nem értesz. :D
Adott a készülék ára, és van egy előfizetésnek is ára. Minél magasabb a havidíj, annál olcsóbb a készülék. Ez sokaknál igen vonzóvá tehet egyes készülékeket, és nem tartják szem előtt azt, hogy komoly járulékos költség a magas előfizetési díj.
És igen, normális emberekből indulunk ki, csak sokan nem gondolkoznak előre, nem terveznek és csak az aktuális (vélt) hasznot nézik, ami igazából nem is haszon vagy kedvezmény, hanem plusz költség. Na itt nyilván nem azokra gondolok, akik tényleg ki is használják ezeket a felső-közép, felső kategóriás előfizetéseket, náluk nyilván csak egy üdvözölendő bónusz az alacsonyabb készülékár.

(#43) ClioRS válasza Eli577 (#42) üzenetére


ClioRS
őstag

"És igen, normális emberekből indulunk ki." - na itt van a gond. Aki olyat vesz magának, amire nincs szüksége, mindezt drágán, és 24 hónapra, nem éppen normális ember :)

(#44) Eli577 válasza ClioRS (#43) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor inkabb mondjuk átlag-embernek.... :DDD

(#45) zsigal54


zsigal54
csendes tag

Már néhány hónap eltelt az utolsó hozzászólás óta,már biztos vannak tapasztalatok is.Én is vásároltam ey mini-t és hozzá kiegészítőt,néhány programot. Apple iPad 4, iPad mini, kamera konnektor csatlakozó, USB/microSD kártya olvasót.A kártya olvasót sikerül már szóra bírni de az USB pen-t még nem.Ha valakinek sikerült kérem segítsen.

(#46) DiVaD válasza zsigal54 (#45) üzenetére


DiVaD
senior tag

Szerintem Itt tedd fel a kérdésed, előbb kapsz rá választ, az a topic pörög. :)

(#47) zsigal54 válasza DiVaD (#46) üzenetére


zsigal54
csendes tag

kÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGET.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.