Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Divinity válasza vakablak93 (#21) üzenetére


Divinity
őstag

- normalisan megírva a szoftvert hogy a type-c-re kötött külső kijelző oldalaranyát felismerje, és olyankor képes legyen azt kihasználni.

Na igen ez elég idegesítő tud lenni :DDD Bár azért vannak rá workaround-ok, meg tudtommal egyre több app támogatja a külső kijelzőt

- safarifagyások, meg a kikapcsolt de azért néha beleugató siri nélkül...

Ilyet hol tapasztaltál? Nálam vaj sima a Safari, olyan szinten, hogy a Chrome-ot is teljesen kukáztam

- az appstore-ból szedjék már ki azokat a nyamvadt csak iPhone appokat, mert inkább idegesítő mint hasznos amikor felmegy egy app és a kijelző közepén majomkodik 4'-on......

Inkább a scaling lehetne jobban megoldva, értem én, hogy nem ilyen méretre vannak tervezve de attól ez kb a legrosszabb megoldás

-elég rammal, hogy a fenti funkciót ki is lehessen használni, mert a multitaskingra még a Pro-ban is csak éppen elégséges van.

Ez is érdekelne, hogy hol tapasztaltad, nem egyszer volt már, hogy egyszerre ment a Teams-en egy menting, közben meg jegyzeteltem, plussz rá volt nyitva egy Safari és még ssh-ra is fel-fel mentem közben zökkenés nélkül

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.