Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Neurotoxin válasza hegedus001 (#15) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ugyanígy tettem :) Hiába akartam 10.gen-t, inkább lett a tavalyi áron, Black Fridayben 130e-ért 64 GB asztroszürke 9.gen. Nagyon nem mindegy, hogy majd dupla áron adják a 10.gen-t és annyival nem jobb...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#102) victorhun7 válasza Neurotoxin (#101) üzenetére


victorhun7
tag

Jah mostani nagy emagos pénteken 140e-ért volt a 9.gen 64Gb WIFI+LTE kihagyhatatlan így végre el mehetett nyugdíjba az ipad air 1st gen.

(#103) nuke7 válasza Stauffenberg (#100) üzenetére


nuke7
veterán

Köszönöm szépen az elismerést :K

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#104) Luck Dragon

Tudom , hogy az Apple” eszme “ ezt kívánja , de csak nekem hiányzik a jack csatlakozó ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#105) Decske válasza Luck Dragon (#104) üzenetére


Decske
aktív tag

Lehet. Fél éve van meg a 9th gen iPad, de még nem használtam a jack csatlakozót rajta.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#106) Luck Dragon válasza Decske (#105) üzenetére

Csak én vagyok régimódi :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#107) Neurotoxin válasza victorhun7 (#102) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Volt Cellular is 140-ért? :Y Gratulálok hozzá, használd egészséggel! Nem mintha nekem kellene cellularos, úgyis 90%-ban otthon lesz használva, ha esetleg nem, megosztom a mobilnetemet és kész.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#108) Luck Dragon válasza victorhun7 (#102) üzenetére

Ez tényleg jó vétel volt :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#109) victorhun7 válasza Neurotoxin (#107) üzenetére


victorhun7
tag

Köszönöm
Igen szerencsére most végre el kaphattam én is valamit 130db volt elvileg a nyitás előtti videóba a legvégére be rakták :DD igen simán lehet netet osztani de csak ebbe van benne GPS :/
2 éve iPhone se 2020 volt 100kért arról jól le maradtam.
Ahogy a többi jó dealről is 2 aksis 18vos black and Decker 10k volt 35 helyett sajnos a régi NiMH-s meg adta magát 17 év után majdnem ki gyulladt töltés közben.:))

(#110) Neurotoxin válasza victorhun7 (#109) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nem egy iPadről fogok navigálni, máskülönben mi hasznát venném a GPS-nek? Ez milyen akció volt?A kékeké?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#111) victorhun7 válasza Neurotoxin (#110) üzenetére


victorhun7
tag

Anno mikor csak az volt 2013ba azzal trackeltem gpst de navigációnak se rossz hajóra és kocsiba mitfahrerbe. Nekem jól jön néha. :)
Az emagon volt.

(#112) nuke7 válasza victorhun7 (#111) üzenetére


nuke7
veterán

Meglepő módon az m1-es air is tud navigálni, pedig csak wifis… nem tudom hogyan.. :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#113) victorhun7 válasza nuke7 (#112) üzenetére


victorhun7
tag

Igen wifivel csodákra képes városban ha egy pc-n is be kapcsolod Google térképen be pozíciónál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.