Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#138) ityam válasza bambano (#137) üzenetére


ityam
senior tag

"megpróbálom kicsit nyíltabban megfogalmazni: ha folyton azzal érvelsz, hogy nem értesz hozzá, akkor jobb lenne egyáltalán nem érvelni."
Nem egy jogi szakmai fórum ez. Véleményemet írtam le a kevés infóm alapján. Addig nem szoktam mást elhallgattatni amíg nem tudom megcáfolni az állítását. Ha te sem értesz hozzá akkor nem tudhatod mennyi dolog lehet a jogszabályok/egyezmények betűje mögött és mit hogy lehet kijátszani. Naivság azt mondani hogy semmit nem lehet kijátszani és azt is hogy mindent ki lehet játszani.Nem véletlenül vannak jobb és rosszabb ügyvédek is. Valaki meg tudja nyerni azt az ügyet is amit másik nem mert jobb hivatkozási alapjai vannak, jobban használja fel a jogszabályokat. Mozgástér szerintem van sok helyen. Valószínűleg a nemzetközi egyezmények között is. Erős nagyhatalom mint USA ráadásul nem egy olyan szereplő hogy semmibe vegyék az akaratát. Nem is biztos hogy tudnak úgy hatni rá, mint egy kisebb államra ha nem annyira tartják be az egyezmányt mint szeretnék.
Ha annyira kőbe lenne vésve minden nemzetközi egyezmény már itt lenne a migránskvóta meg ki tudja még mi amiről nem tudok. Lehet hadakozni mindig és közeledhetnek az álláspontok mindig. Ez persze nem biztos hogy megvalósul....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.