Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Sajnos hangminőségben szerintem borzasztó kategóriát képvisel, on-ear (supra) nem embernek való és a 60k-s ára még viccnek is rossz. 60k-ért már hallgatható jól kinéző fejest is lehet kapni....

A nagy testvére még azt mondom korrekt, nem mindenkinek circum (nagyobb fűlüeknek ugyanúgy on-ear...), de az még elviselhető hangú. Viszont az ára annak is hajtépő ahhoz képest mit ad... Kár hogy az árban nagyon a hulladék beats volt az etalon... Mert bizony ennyi pénzért a Momentum on-ear/ normal mellett csomó ár/érték bajnok van, míg ezek a sennheiserek 30-40 ezres fejes hangzását épphogy hozzák (az On-ear nem...).

Kár értük pedig tényleg szépek.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#2) laci0530


laci0530
senior tag

Köszi az írást. A termék ára divatcikként biztosan oké, de magyarisztáni szemmel (használhatóságot is szem előtt tartva, ár-érték arányt is ütköztetve) nem az.

Egy elírás: ".. ez sajnos nem befolyásolja a középtartományt, mely hallgatóan lágyabb az ideálisnál.." - > hallhatóan inkább? :)

[ Szerkesztve ]

(#3) pengwin


pengwin
addikt

Nekem eddig két PX100-as Sennheiserem (100-I és 100-II) adta meg magát, rövid idő alatt, ráadásul mindkettőnek ugyanaz volt a baja: a vezetékkel átellenes oldal lett néma, valószínűleg a pánton átvezetett kábel nem bírta a gyűrődést. :( MX680-as sport fülesem ellenben nagyon jól bírja, de a nekem megfizethető kategóriás fejhallgatóiktól inkább tartózkodom!
OFF, de ezzel kapcsolatban egy kis segítséget kérnék: AKG K452-es fejhallgatót néztem, tetszik a kialakítása (pl, cserélhető vezeték, mikrofon, felvevőgomb, összecsukható), de jó lenne tapasztalatokat hallani a fejhallgató témában jártasabbaktól a minőségéről és a hasonló áron (30k alatt) kapható alterrnatívákról.
Előre is köszönöm!

Üdv, pengwin

(#4) Flind válasza pengwin (#3) üzenetére


Flind
senior tag

Ezt inkább itt dobd fel!

(#5) gerii


gerii
addikt

"de a 60 ezer forintos végfelhasználói ár sajnos egy kicsit túlzásnak tűnik, főleg, mert a konkurens Beats..." egy kicsit erős a konkurens jelző használata :B

(#6) pengwin válasza Flind (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Köszönöm! :R

Üdv, pengwin

(#7) DemonDani válasza gerii (#5) üzenetére


DemonDani
addikt

:DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.