Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

kb 8 db Bluetooth headset kijön az árából

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) Flyme


Flyme
senior tag

Imádom ezeket a fizetett epülkiegészítő teszteket...

(#3) kbyte1024 válasza halkow (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha nem is 8 de 3 frankó és jó minőségű biztos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Hasznal meg egyaltalan valaki ilyet?

(#5) #09819904


#09819904
törölt tag

BT-ot használ valaki iPhoneon? :F

(#6) L4mie válasza halkow (#1) üzenetére


L4mie
veterán

plantronics ról meg annyit, hogy a garancia az nem terjed ki semmire, mert bármi történik te vagy a hibás...
még 2010-es story:
Beépített headsetes gamer fejhallgató lett a mikrofon a csapnál kontaktos, volt még 1 év garancia, felhívom a supportot áááÁÁá kontakthibára nincs garancia be se vigyem.... arról ne is beszéljünk hogy 6 hónapos volt amikor a sok fel-le vételtől eltört a pánt....az még csak-csak lehetett volna user error / megjegyzem anyagfáradás történt/
sennheiser füles fele annyiért: nem látszik külsérelmi nyom? instant csere....köszi :) NA ez support... mindent userre történő hárítás meg egy .....

**Miért írtam le mikor gyakorlatilag offtopic? él a mondás, elégedett vevő 2 új vevőt hoz, elégedetlen 10 embert riaszt el, nos nekem még csak 9et sikerült ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7) nord_


nord_
veterán

Már miért ne használna az ember BT headsetet? :F
Autóban lógassak keresztbe-kasul vezetékes fülhallgatót? Vagy munkahelyen, amikor a telefon épp a dokkolóban csücsül, nincs egyszerűbb módja a hívásfogadásnak, mint egy BT headset. Ráadásul mindkét kéz szabadon marad, közben lehet keresni iratanyagban, számítógépen bármit.

Persze, ennek az árából kijön néhány alapheadset. Csak éppen a zajszűrés lesz problémásabb... Akinek volt már fontos bejövő hívása zajos környezetben, az tudja áldani a minden körülmények közti normális telefonálás lehetőségét.

(#8) Touch-ko válasza #09819904 (#5) üzenetére


Touch-ko
őstag

2008 ota egyszer sem:)

(#9) ChoSimba válasza nord_ (#7) üzenetére


ChoSimba
tag

A 35k durván sok, azért már komplett telefont lehet kapni, nem csak headsetet :)

Én is használok BT headsetet és szeretem is. Főleg kocsiban vagy számítógép előtt, ha dolgozni kell és szükség van a két kezemre is. A mostani már kb. a hetedik BT headset. Volt noname, 3 Nokia, Jabra, Plantronics. Most is egy Plantronics van, de nem ez hanem egy M165. Mindnek van valami nyűgje, egyik sem tökéletes. A noname-t hagyjuk, a Nokiának a fülpántja törött el fél évente, a Jabra kontakt hibás és kényelmetlen volt, az előző Plantronics kb. 2 évet ment, ami rekord :) A mostani meg ok nélkül lemerül, akár 2 óra alatt is, máskor meg bírja 1 hetet. Gondolom szoftverhibás az energia managementje.
Szóval nincs túl jó véleményem a minőségükről. A Jabra 20k volt, olyat soha többet (más eszközük kapcsán is erősen ez a véleményem), a Nokiák végül is árukhoz képest jól szolgáltak. A Plantronics vegyes érzetet kelt bennem. Maj'megláttyuk hogy bírja :)
Legközelebb Sony lesz, az még nem volt, de nem várok csodákat. Utána jöhet egy Samsung :)

(#10) guriga1234


guriga1234
addikt

Plantronics Marque 2 M165-öm van, teljesen jól működik. Ott is megy a hangvezérlés: answer és ignore. Az csak 7gr, több eszközt is kezel, 7 órás üzemidő, ill. a készenléti ideje nagyon sok (fél év), aktív zajszűrős az is.
Annyira könnyű, hogy időnként meg kell néznem, hogy a fülemben van-e, vagy elhagytam.
Még a felébe sem került, mint az, amiről a cikk szól. Annyit szerintem az nem ér.

(#11) Stifler93


Stifler93
tag

Szerintem akinek lenne erre 35ezer forintja, annak van normális autója, amiben van beípített gyári bluetooth kihangosító. Akkor legalább nem a fülünknél és/vagy a telefonon kell babrálni, hanem a kormányról vezérelhetjük a hívásokat.

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#12) #09819904 válasza Stifler93 (#11) üzenetére


#09819904
törölt tag

Én még mindig azt látom az utakon, hogy inkább kézben fogva telefonálnak.

(#13) laci0530 válasza Stifler93 (#11) üzenetére


laci0530
senior tag

Már ha az utasok avatott füle is hallhatja a beszélgetés mindkét résztvevöjét. :)

(#14) nord_ válasza #09819904 (#12) üzenetére


nord_
veterán

Azokra most rossz idők jönnek: az elmúlt pár hétben a rendőrök kifejezetten erre vadásznak (legalábbis felénk, a Dunakanyarban).

(#15) #09819904 válasza nord_ (#14) üzenetére


#09819904
törölt tag

Nálunk itt Budapesten ilyenbe nem sűrűn botlok.

(#16) mkRoland válasza Touch-ko (#4) üzenetére


mkRoland
senior tag

Én az elődjét, egy Plantronics Discovery 975-öst használok autóban, megelégedéssel, mind a Defy-om, mind az Xperia ION-om párosítva van hozzá. Itthon pedig egy ősrégi Sony-Ericsson HBH-PV702 vagy PV703 típust, hajlott kora ellenére megelégedéssel.
Abszolút támogatója vagyok a BT-headsetek használatának, nemrég barátnőmet leptem meg egy olcsó akciós Plantronics ML10-zel, nagyon tetszik neki, csak még a részéről hozzászokást igényel, hogy nem örökmozgó és tölteni kell néha.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#17) Flind válasza Flyme (#2) üzenetére


Flind
senior tag

Attól hogy valami az Apple blogban van nem feltétlen csak almákhoz való. Ebbe mindig belefut valaki..

(#18) fi:zi'k válasza guriga1234 (#10) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is m165-öm van, és szerintem is nagyon jó headset.
Nekem az egyetlen bajom vele, hogy a fülkagylóba ülő része ~1.5 óra után elég kellemetlen tud lenni már.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19) Volkov válasza #09819904 (#5) üzenetére


Volkov
aktív tag

iPhone-om van és használok BT fülest:
SE mw600.
És így még rádióm is van :))

:)

(#20) guriga1234 válasza Flind (#17) üzenetére


guriga1234
addikt

Én Note2-höz használom az enyémet.

(#21) guriga1234 válasza fi:zi'k (#18) üzenetére


guriga1234
addikt

Nekem nem kellemetlen. Sőt, épp azért kell időnként leellenőrizzem, hogy a fülemben van-e még, mert nem is lehet érezni.

(#22) guriga1234 válasza guriga1234 (#10) üzenetére


guriga1234
addikt

Még egy kis adalék a Plantronics Marque 2 M165-höz:
- bekapcsoláskor bemondja, hogy mennyi üzemideje van még, és hogy mihez kapcsolódott hozzá.
- ha megszakad a kapcsolat, mert messze megyek a telefontól, akkor bemondja, hogy megszakadt a kapcsolat, és ha ismét a telefon közelébe érek, akkor automatikusan kapcsolódik, amit szóban is jelez.
- van androidos app is, amivel le lehet kérdezni a hátralévő üzemidőt, másik appal pedig meg lehet kerestetni a headsetet (ha leraktuk valahova és nem találjuk), amennyiben az be van kapcsolva.

(#23) nord_ válasza guriga1234 (#22) üzenetére


nord_
veterán

Igen, ezért jó a Plantronics, mert szinte minden modellje támogatja ezeket a funkciókat. (iPhone-on pedig ott van a kijelző státusz-sorában a headset aksijának töltöttségi szintje.)

(#24) fi:zi'k válasza guriga1234 (#22) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi a két app neve? Nálam a gyári app kb semmire nem használható. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#25) guriga1234 válasza fi:zi'k (#24) üzenetére


guriga1234
addikt

Find MyHeadset és Headset Battery Meter.

(#26) guriga1234 válasza nord_ (#23) üzenetére


guriga1234
addikt

Az erős túlzás, hogy mindegyik modell, de a jobbak valóban támogatják.

(#27) guriga1234 válasza nord_ (#23) üzenetére


guriga1234
addikt

Androidnál is ott van az értesítéseknél (százalékos töltöttség és hátralévő üzemidő).

[ Szerkesztve ]

(#28) nord_ válasza guriga1234 (#26) üzenetére


nord_
veterán

Igen, ezért írtam, hogy szinte mindegyik. ;)

(#29) guriga1234 válasza nord_ (#28) üzenetére


guriga1234
addikt

A szinte mindegyik jelentése elvileg az, hogy majdnem mindegyik, másként: jelentős többsége. A helyzet az, hogy csak a komolyabb (drágább) modellekre jellemző, ez pedig biztosan nem a többség. De ezen nem érdemes vitatkozni, elég megnézni a Plantronics kínálatát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.