Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kicsitoth93


kicsitoth93
csendes tag

2006.06.06? :D jó régen bejelentette :D még az iphone előtt :D

[ Szerkesztve ]

(#2) plus44


plus44
veterán

Na megvilagosodtam felho ugyben. Engem zavart az hogy letolti mindenhova de mivel jelenleg csak iphonnal rendelkezem igy nem is zavar ez a dolog. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Végre képes valamit az Apple is ingyen adni. El sem hiszem... :)

Véleményem szubjektív...

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Azta apple cucc ingyen? :Y Nem semmi...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) GALARDO


GALARDO
addikt

Várom! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Na ez zsír lesz. :K

(#7) Malory


Malory
tag

Az iTunes "szinkronizáció" a már meglévő zenéknél, nem adatmásolást jelent a felhőbe szvsz, hanem egy összefuttatást az iTunes zenei adatbázisával, ahonnan streamen keresztül töltheted a zenéket, ha hallgatni akarod. Vagy én értettem valamit félre? Tehát nincs óriási adatforgalom!

Vagy van adatmásolás is?

[ Szerkesztve ]

(#8) rudymester válasza Malory (#7) üzenetére


rudymester
senior tag

Ha jól vettem ki, csak leszinkronizálja a fájlokat, nem kell folyamatos stream. Szerintem nagy hülyeség lenne egy folyamatos stream használata, teljesen felesleges energia és adatforgalom pazarlás.

Egyébként simál készíthetnének olyan olyan alkalmazást, ami wifin keresztül szinkronizálja össze a cuccokat. Mások már létrehozták, az Apple-nek van ilyen szoftvere? :F

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#9) Bdanyy


Bdanyy
addikt

A cloudot bízhatnák a sonyra :D :DD

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#10) Scoobyka válasza domperke (#4) üzenetére


Scoobyka
addikt

ha figyelmesebben elolvasod látod,hogy ha saját zenét akarsz a felhőben tárolni azaz nem itunson vásároltat azért fizetsz....mivel mo-n nincs itunes integráció,mégse annyira ingyenes a cucc....marad a frissités...a fotok....ez amit ingyen kapsz...

(#11) Bocha válasza Malory (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Abban az esetben van adatmásolás, ha a zenéd nincs meg az iTunes adatbázisban. Mármint a boltéban. Ha írok egy zenét és felmásolom az iPhone-ra, nyilván át kell kerülnie a Cloudba, mielőtt el tud jutni az iPadre.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Szerintem ipad/ipod/iphone app szinkronnál meg lehet majd adni, hogy csak azon appokat szinkronizálja át, amiknek van ipad illetve másik irányban iphone/ipod verziója is.
Amúgy meg gondolom szelektálható lesz. Pl. megkérdezi telepítésnél, hogy fel kívánod-e lőni a felhőbe, vagy nem. Szerintem... :)

(#13) daninet válasza Bocha (#11) üzenetére


daninet
veterán

És mi lehet a helyzet a Track-01-www.mp3-warez-oldal-címe.com-pistike_recording01.mp3-al?
Tehát amit nem boltban vettek, és feltöltik az iPhonra, és éppenséggel nem beazonosítható, hogy milyen zenéről van szó (értsd: iTunes nem talál hozzá borítót stb.)
Ilyenkor megnyomja az adatforgalmat, nem? :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) nednez


nednez
tag

Vége a bárányfelhőknek :DDD :DDD :DDD

(#15) AkosL válasza daninet (#13) üzenetére


AkosL
aktív tag

belehalgat a zenébe, nem a neve alapján azonosít.

(#16) hbalu


hbalu
tag

A cloud bizonyos mértékben már elérhető, hülyeségeket nem akarok beszélni, mert mac és ipad hiányában nagy teszteket nem tudok végezni, de az iphoneommal délután érdekes felfedezést tettem. Appstoreba lépbe egy új almenüpontot találtam, rábökve pedig nocsak, egy csomó alkalmazás ami már purchased, de nincs rajta a telón. Azaz anno megvettem, pc-re rászinkronizáltam, majd a telefonról töröltem, viszont most simán újra letölthetem. Ez még nem is annyira érdekes, az már inkább, hogy a not on this iPhone fül arra utalhat, hogy ha egy ipaden megveszek bármit, akkor az iphonera szintén le tudom a felhőből húzni. Vagyis nem tolja rá magától, nem fogok mindent rögtön az összes készüléken látni ha egyen látok, szépen lerángathatom a felhőből ami kell, ami nem az meg ott marad.

(#17) AkosL válasza hbalu (#16) üzenetére


AkosL
aktív tag

És tényleg. Köszi, hogy írtad, hasznos. :)

(#18) t.mate.t


t.mate.t
csendes tag

Ehhez hasonló megoldás létezik ingyenesen dropbox a neve, iOS-re, androidra, Blackberryre...

(#19) daninet válasza t.mate.t (#18) üzenetére


daninet
veterán

Dropboxnál jobb a sugarsync androidra iphone-ra mac-re pc-re 5Gb tárhellyel ami növekszik 500megával minden meghívott barátod után :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#20) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

kiváncsi vagyok, hogy mennyire üti le majd a hálozatot...

(#21) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

40GB-nyi CD-t rippeltem be a classicra. Most fel kellene töltenem ezt? No persze. Mennyit kellene ráfizetnem? LOL.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) RobinHD


RobinHD
tag

biglike :P

Privátra illik válaszolni! :)

(#23) Alex91


Alex91
félisten

Ahogy néztem a keynote videot eljutottam, hogy iOS 5 PC free. Magyarán a tábla sokak szamara most mar PC alternatíva lesz! És ehhez szervesen kapcsolodik az iCloud. IMHO megint egy lépéssel a többiek elott...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A lényeg benne van a cikkben, ha nem lehet a beállítosokkal játszani (mit akarok megosztani és mit nem), akkor azért ez nem annyira tuti dolog.

(#25) rep3at válasza domperke (#4) üzenetére


rep3at
őstag

Ki beszél itt ingyenességről? Meg kell venned hozzá mindenképpen egy vagy több Apple terméket..

A rendszer amúgy nagyon tetszik, ezért is szeretnék váltani főleg 3GSre.

Forward thinking. كرر

(#26) kem válasza hackeeeee (#3) üzenetére


kem
addikt

Persze, hogy ingyen adja, magának takarít meg költséget azzal, hogy hash alapon lesznek tárolva a fájlok. Ergó lesz '1' példány mindenből, és azt rendelik hozzá más felhasználókhoz is, mint a dropbox. Így csomó tárhelyet takarít meg magának mivel nem fog mindenki minden szart feltöltögetni, csak kijelöli, hogy mit akar felrakni, a program meg megnézi, hogy fent van-e már a serveren.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.