Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

engem zavarna a késleltetés egy ilyen eszköznél :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Én erősen gondolkoztam/gondolkozom egy ilyen beszerzésén. Amióta belemélyedtem a témába, azóta annyi biztos, hogy nagyon nem mindegy milyen programmal használják.

A GoodNotes 4 például fejleszti hozzá a szoftvert is, van konkrét Adonit Jot Script integráció: https://itunes.apple.com/be/app/goodnotes-4-notes-pdf/id778658393?mt=8

A francia Aurélien Chevaleyrias szakértő a témában, szerinte a fenti programmal nagyon jól használható kézírásos jegyzetelésre: https://www.youtube.com/watch?v=Et6LET_Eu-U&list=PL7wSUJC8SxAAcpvP-eJ-lp1--nm_tb7oI

Plastik Józsinak viszont nem jött be, igaz a videó alapján a gyári programokkal próbálta működésre bírni: http://plastik.hu/2013/11/09/adonit-jot-script-evernote-edition-review/

Az Apple valóban odafigyelhetne erre a plus dologra, még ha rétegelvárás is egy külön megvásárolható toll+szoftveres integráció megoldással, főleg, hogy rengetegen használnak ipadeket az egyetemeken (legalábbis külföldön)...

[ Szerkesztve ]

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez tetszik!
De!
Hol a fenébe van az Apple eredeti írásfelismerő rutinja, illetve annak a leszármazottja??
Newton és a iWrite?

Elfogadnék egy hasonló alkalmazást a Z10-re.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) sz3lim


sz3lim
tag

Mindaddig be akartam szerezni egy ilyet, amíg meg nem tudtam az árát.

(#5) halkow


halkow
őstag

még ellem kell bele :)
nemtudom mennyire életképes ez a cucc,... elég könnyen elhagyható a note okba legalább bele lehet csusztatni...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) Polarstar válasza halkow (#5) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát igen.... A Newtonban is benne volt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Karma


Karma
félisten

Elméletileg a Bluetooth LE csak az appokhoz kell, régebbi eszközökön "hagyományos" kapacitív stylusként használható azért.

Kíváncsi leszek, készül-e majd Android támogatás hozzá - BLE ott is előfordul a high-end esközökben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) gegory


gegory
tag

Tervezem, hogy veszek egy iPad Minit és hozzá egy tollat. Én a Procreate festek és kiváncsi lennék, hogy a nyomásérzékenység kívül nem hivatalosan támogat más funkciót is-e. Nincs valakinek ilyen Jot Script mert érdekelne a véleménye róla.

Gegory

(#9) Karma válasza gegory (#8) üzenetére


Karma
félisten

Mielőtt rohannál megvenni, szerintem nézz szét az interneten egy kicsit. Pont a Procreate fórumán találtam egy elég jó review-t - rajzolásra nem biztos hogy alkalmas ez a ceruza, de kézírásra príma.

Egyébként meg nincs olyan, hogy "nem hivatalosan" bármit támogatnának az alkalmazások. Ha berakják az Adonit frameworkét, akkor támogatják a toll extráit, ha nem, akkor meg nem. A Procreate az utóbbi kategóriában van tudtommal.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10) moleculez


moleculez
veterán

PS Touchoz valami hasonló cuccot tudtok ajánlani?
Az ára nem nagyon számít.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) Garada válasza Findzs (#1) üzenetére


Garada
őstag

Nekem emiatt nem is kéne... :D

(#12) sz3lim


sz3lim
tag

Nem ide tartozik, de nem tudna valaki olyan érintőceruzát ajánlani, aminek ehhez hasonlóan vékony a vége? Nem szükséges bluetooth.

(#13) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Mennyi? :Y Az S-Pen ezt megeszi reggelire. Nagyon kezdetleges ez így még.

(#14) gegory válasza BulletBill27 (#13) üzenetére


gegory
tag

OKÉ Bár az S-PEN Wacom technológia és a kijelzőnek támogatnia kell azaz iOS eszközök kiesnek. De igen a Wacomos tollak a legjobban jelenleg a piacon.

Gegory

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.