Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) DigitXT


DigitXT
félisten

Pont két hete vettem egy ilyet, mert itt a PH-n véletlenül belefutottam egy HSZ-be, ahol a használója ajánlotta, hogy mennyivel jobb XYZ másiknál. Még videós tesztet is linkelt, ami engem rendesen meggyőzött fülessel hallgatva. (Valahogy úgy nézett ki a régi teszt, hogy van egy JBL, ami tisztán szól, csak mély hangok sehol sincsenek, meg egy másik gyártó, amiben már van basszus is, de totál dobozhangja van.) Na most ez az új JBL az új teszt szerint egészen más: tisztán szól, és van benne basszus is!:D Nem vagyok hifis, az látható, csak egyszerűen nekem nagyon bejön a hangzásképe: bementem, meghallgattam, megvettem. "Mindenféle" zenékkel próbáltam, és tetszett amit hallottam. Jó, klasszikust még nem hallgattam rajta, akkusztikus-pop-rock-death metal-dubstep kategóriát igen.:D

Igen, tény, hogy elég nagy hangerőt TUD, de semmi nem kényszerít arra, hogy AKKORA hangerőn használd. Ha reggel úgymond "háttérzenét" támad kedvem hallgatni, azt eddig a telefonról tehettem meg (nem túl élvezhetően, leginkább a kicsi hangszórói miatt). Most meg a hálóban fent lakik a polcon ez a kütyü, de simán kiviszem a fürdőbe és a konyhába is (fröccsenő víztől nem kell félteni): nagyon tetszik.:K Ja igen, motorszerelés közben meg a garázsban hallgattam (nem bömböltettem: hallgattam). Egyetlen hátránya, hogy "relatíve" drága, de ha (egy nem hifistához) "hozzávágnák", szerintem azért nem dobná vissza.:R Kicsit emlékeztet egy rögbi labdára.:DDD

Az pedig, hogy valamit lehet rosszra, mások zavarására használni, nem jelenti, hogy eredendően rossz lenne... Ott a probléma nem az eszköz, hanem az ember, aki az eszközt rosszul használja.:) Esetleges nevelési gondokat meg nem a szépen szóló Bluetooth-os hangszórók betiltásával lehet megoldani. Szerintem.:B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.