Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van egyáltalán olyan termékük ami jól szól és nem túlárazott? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ezmiez? :F :DDD

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ehh, de gagyi. :DD Olyan mikor lesz, hogy a spektrumot tolja ki? Szóval ilyesmit "játszaná le" fényjátékkal:

(piros = mély, zöld = közép, kék = magas, hangerő = fényerő)

Komolyan mondom ha nem jön ki 1-2 éven belül, levédetem. :DDD

Sokkal élvezhetőbb, viccesebb, nem kell fénytechnikus, ritmusra tolja, elég impresszíven. Tudom, mert megcsináltam a prototípust: mikrovezérlő + 150W led szalag, csak a hangforrást kell rákötni és megy is. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Oddløg


Oddløg
csendes tag

Csak a szokásos túlárazott, jó marketingel rendelkező, de tudásilag negyede árat érő Apple termék.

(#5) ryori


ryori
senior tag

Lehet vele "üvegezni is" :DD :C

(#6) dezs520 válasza Oddløg (#4) üzenetére


dezs520
senior tag

...te hol látod hogy ez almás termék?
Már megint csípőböl fröcsögünk,osszuk az észt,közbe meg azt se tudod "hol vagy"... :((

(#7) blackydan


blackydan
senior tag

Kár, hogy hangilag nem valami nagy durranás, ettől függetlenül kinézetre nagyon bejön. Lehet kéne vennem egyet otthonra :P

(#8) ryori válasza blackydan (#7) üzenetére


ryori
senior tag

Egy profi hangfal tetejére rakni + ezt a világítóst lenémítani :DD :C

(#9) blackydan válasza ryori (#8) üzenetére


blackydan
senior tag

Valahogy úgy ;]

(#10) myatarix


myatarix
csendes tag

Nekem van egy JBL Charge hangfalam, elégedett vagyok vele, de ez nem tűnik nagy eresztésnek ennyiért. Viszont pöpecül néz ki tényleg :B

The ultimate vintage computer collector :)

(#11) nord_ válasza Oddløg (#4) üzenetére


nord_
veterán

Téged se az eszed fog a sírba vinni.

(#12) kispecek válasza Oddløg (#4) üzenetére


kispecek
aktív tag

Nem baj hogy buta vagy, de hogy még olvasni sem tudsz....

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#13) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Ezek és tsai cuccok mit keresnek az alma blog alatt?Soha nem végtam.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#14) kolosanyi válasza kecskebégető (#13) üzenetére


kolosanyi
veterán

A gyártó az almásokat tartja célközönségnek és almás bolt is forgalmazza. Innentől simán van létjogosultsága annak, hogy a blogban írnak róla, de persze nem csak Apple cuccal lehet használni.

(#15) Assdak


Assdak
őstag

Kicsit értelmetlen dolognak tartom, hogy profi hangminőséget vártok egy ilyen terméktől. Ez egy fancy cucc, ami amellett hogy bt keresztül kihangosít, tud NFC-t, és van beépített aksija, még tele van rakva ledekkel is.
Ebben a kategóriában, kicsit sincs túlárazva.
Aki profi hangzást akar, vegyen egy pár STUDIO MONITOR 4365-öt.

(#16) Sonyfan


Sonyfan
tag

Hát ez eszméletlen:D
Mit ki nem találnak..

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#17) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem bejön!
Bár nem tudom, ha buli van egy nagyobb szobában, akkor milyen világításra képes.
Otthon egyedül, zavarna hogy egyfolytában szivárványt játszik. :D

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#18) buvartacsko válasza Oddløg (#4) üzenetére


buvartacsko
addikt

Elég csak ránézni az adatlapodra, látszik hogy egyedül csak trollkodni regisztráltál be. :( Ennyire senki nem buta hogy mikor rá van írva egy termékre hogy JBL, akkor bevágja hogy túlárazott Apple termék...

(#19) dreamdancer válasza kecskebégető (#13) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1

Ez a cucc pont az Apple-júzerek számára a leghasználhatatlanabb, NFC van, Lightening csati vagy AirPlay nincs. Értem én, hogy az iCenter adta meg pénz beszél, de akkor csapjanak rá egy nagy PR-cimkét és rakják be úgy a hírek közé. Vagy rakjanak be az Apple blog alá egy olyasféle alcímet, hogy "ez a blog neve ellenére NEM Apple-specifikus cuccokkal foglalkozik, hanem olyan drága termékek promótálásával, amiket reményeink szerint akkor is el lehet sózni Apple-júzereknek, ha azok kifejezetten NEM használják az Apple szabványait, mert szerintünk ezek a júzerek nem csak pénzesek, de hülyék is".

Értem én, hogy a PH! Is pénzből él, de sírva kérdezem a T. Szerkesztőket, miért nem tudnak olyan termékeket berakni ide, aminek legalább halvány köze van az Apple-höz, kismillió kiegészítőből válogathatnak!

Nem a lényeg a fontos.

(#20) ricogsm válasza kolosanyi (#2) üzenetére


ricogsm
őstag

Mai napon volt szerencsém kipróbálni. Párosítás utan egyből játszotta a kívánt számot,mindenféle kijelölés nélkül. Hangosabb tartományban csökkent az akusztikája. Lumia 820ason tesztelve. Később fura volt magán a telefonon hallgatni a zenét. Hiányzott a Jbl. :)
udv: egy volt almás. ;)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.