Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

A sznobizmus határtalan..

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Pofas kis dolog de ennyiert feldughatjak maguknak

(#3) Csapoati válasza kecskebégető (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Naa, 90-ert best buy. :D Mondjuk audiofileknek lehet, hogy tenyleg az.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) kecskebégető válasza Csapoati (#3) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Ájudiofil szerintem csak kacag az ilyen kacatokon.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#5) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A kényelemnek ára van, és egy dokkolós hangfal nagyon kényelmes és praktikus tud lenni. Pl. ha belenyomod a telót, akkor egyrészt tölti is, másrészt hibátlan lesz at átvitel (szemben BT), harmadrészt ha hívnak, leveszi a zenét és a teló csörög, normál hangerővel, nem 1000 wattal a hangfalból. (Ahogy az értesítések stb hangját se tolja át.)

Persze androidos telóhoz én se ezt venném, de Apple-kütyükhöz nagyon is jó.

Nem a lényeg a fontos.

(#6) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Én ezeket ennyiért sosem értem :F 90 ropiból már rendes hangrendszert lehet venni, nem ilyen konyhai csettegőt.

P*L****

(#7) Csapoati válasza dreamdancer (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az oké, de 90 ezerért? Az egy iPhone árának a fele kb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) dreamdancer válasza Csapoati (#7) üzenetére


dreamdancer
őstag

Oké, de ez 10 év múlva is jó lesz, a hangfal a legidőtálóbb műszaki cuccok egyike. De nyilván az ár mindig egyéni megítélés kérdése.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) halkow válasza xmaas (#2) üzenetére


halkow
őstag

+1,na meg nem ha legalább aku is lenne benne

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) halkow válasza xmaas (#2) üzenetére


halkow
őstag

+1,jaja ennyiért pofátlanság

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) zsolidodd válasza PoLizei (#6) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ezt a hangszórót konkrétan nem hallottam, de a JBL tud meglepetéseket okozni méret- hangerő/ minőség terén.

(#12) UFC válasza halkow (#10) üzenetére


UFC
aktív tag

Mutass olyan új JBL terméket ami nem drága. Nem azért Drága mert iEszköz!

De ha nem tetszik az ára nem adsz ki érte annyit, és lám te neked a zsebedbe marad a pénzed és semmi bajod nem esik, aki meg megveszi vagy megteheti annak lesz, ha ez téged nem zavar akkor nem tudom miért sír mindenki az ár miatt!

Mint az IPhone-nál is sír mindenki milyen drága. És tudod miért? Mert Üveg és Fém. A másik HA ismétlem HA tetszik az IOS rendszer akkor azt csak ebben a készülékben kapod meg nem 8 millió másikban. Ha valaki IOS rendszert akar mert az tetszik neki akkor azt csak az IPhone-tól kapja meg!

Arról nem beszélve hogy mikor kijött a fémházas HTC ONE az is 180 ezer ft-al indult, 180-200-ért meg tudsz venni IPhone 5S-t ha akarsz. Az hogy az android ára 1 hónap alatt leesik az azért van mert androidból van 8 millió fajta és árverseny van a cégek között, plusz műanyag a legtöbb. És ezért nem érték tartó.

Szóval lehet hogy drága egy apple cucc de mikor elakarod adni azt a többletet vissza is kapod,szóval csak egyszer kell többet kiadni érte!

Pl: IPhone 4S Hardveraprón 110 ezer újonnan 1 év apple garival. Ez egy 4 éves telefon. Használtan 85-ért mennek. Nexus 5 ami most jött ki 140-150-el indult most 105-ért hozzádvágják, ha megveszed 1 év múlva már csak annyiért tudod jobb esetben eladni mint egy 4 éves IPhone-t. Arról meg ne is beszéljünk aki hűségidőre veszi és mire kifizeti le se írom mennyit fog érni.

Szóval ezen gondolkozzatok el egy picit!

Amúgy nagyon ütősnek néz ki a cucc! :R

[ Szerkesztve ]

(#13) #53932800 válasza UFC (#12) üzenetére


#53932800
törölt tag

hmm.... Iphone 5c és a fém... és az is 160-180k-ért indult..-.-

(#14) UFC válasza #53932800 (#13) üzenetére


UFC
aktív tag

Most ügyes vagy hogy egyetlen egyet feltudtál hozni. De csak ennyit tudtál és a többi indok hol van?
És az is csak az ilyen emberek miatt készült akik sírtak az ár miatt így kaptatok egy műanyagot amit úgy is szerettek minden telefonnál! A többi szutyok telónál miért nem zavar a műanyag, mert az android ? XD

Amúgy még az is jobban megtartja az árát mint a szutyok androidos teló :)

[link]

Tessék 175-ért már lehet venni 5S-t

De tök mindegy mit mondasz megveszed a ma legújabb androidot egy év múlva örülj ha a felét megkapod érte szóval... Az a pénz kidobás nem az mikor valamiért kiadsz többet de azt vissza is kapod eladásnál :)

[ Szerkesztve ]

(#15) #53932800 válasza UFC (#14) üzenetére


#53932800
törölt tag

De ez még mindig nem a nyitó ára....

[ Szerkesztve ]

(#16) #53932800 válasza UFC (#12) üzenetére


#53932800
törölt tag

Hagyom az Iphone vs Android témát...

[ Szerkesztve ]

(#17) UFC válasza #53932800 (#15) üzenetére


UFC
aktív tag

Nyitó ár. Arról nem tehetek hogy az android nyitás után 1 hónappal már jóval kevesebbet ér.

(#18) ZooLee válasza PoLizei (#6) üzenetére


ZooLee
őstag

Én ezeket ennyiért sosem értem :F 90 ropiból már rendes hangrendszert lehet venni, nem ilyen konyhai csettegőt.

90-ből nem veszel semmilyen "rendes hangrendszert", legfeljebb valami annak gondolt műanyagdobozos vackot. Ez sem éppen a hangtechnika csúcsa, de azért elég vicces dolog konyhai csettegőnek hívni, látszik, hogy még nem hallottál ilyet szólni. Egyébként ha ezt drágának gondoljátok, akkor mit szóltok egy Klipsch vagy Bang&Olufsen cucchoz?

Az ilyen "egybe-dolgokat" mindig is meg kellett fizetni, ugyanis a helykihasználásnak ára van. Nem kérdés, hogy lehet hasonló áron jobb hangrendszert összeállítani, de az méretileg, fogyasztásban és kényelemben biztos, hogy nem fogja megközelíteni ezt és a kategóriatársait. Azért ilyen drága, mert egy ilyet berakhatsz egy modern (manapság divatos kis méretű) lakásba, el fog férni,és bőven megüti azt a színvonalat, ami egy átlagos, online-zenevásárló számára szükséges. És bár nekem sem így néz ki otthon a zenesarok, tökéletesen meg tudom érteni azt, aki ilyet vesz a klasszikus erősítő-hangfal-miegymás helyett.

A dokkolóhoz pedig annyit, hogy nem azért drága, mert iAkármi-dokkoló van rajta, hanem azért van i-dokkoló, mert gyakorlatilag az az egyetlen, amihez érdemes ilyen dokkolót gyártani, mert egyedül az i-eszközöknek van fix helyen a dokk csatlakozója.

(#19) Bodz válasza ZooLee (#18) üzenetére


Bodz
nagyúr

"90-ből nem veszel semmilyen "rendes hangrendszert", legfeljebb valami annak gondolt műanyagdobozos vackot."
Azért ne túlozzunk már! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.