Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bilux


Bilux
veterán

Én a MM-ban elég sok hasonló terméket kipróbáltam a 10.000Ft-ostól a több mint 100.000Ft-osig, de nem tetszett egyik sem.
Ami megfizethető az nem jó szinte semmire ami meg jól szól szép is meg marha drága.
Szóval átlag embernek sajnos nem lesz ilyene a grillpartin. :((( :(

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Most komolyan, miért nem lehet egy Hangfal blogot indítani?! Ebben a cuccban sincs semmi Apple-specifikus, ahogy az előzőekben sem! BÁRMI jön az iCentertől, az automatikusan az Apple blogban landol? Nem érzitek, mennyire kínos ez így?

Nem a lényeg a fontos.

(#3) macskea válasza dreamdancer (#2) üzenetére


macskea
őstag

Jogos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) macskea


macskea
őstag

Amúgy ezt a 40e-s árat honnan szedtétek? Kinn száz dollár a cucc, de a magyar üzletekben is odaadják 30e-ért, legalábbis a google tanulsága szerint. A kérdés költői. :-)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#5) ggjuri


ggjuri
csendes tag

Ha kell az NFC, akkor a Flipp ll-t kell venni!

(#6) halkow válasza ggjuri (#5) üzenetére


halkow
őstag

akkor azt kérném :K :K :K :K

Egy fokkal jobb a múltkori fél kockánál ára is jobb :C

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) macskea válasza halkow (#6) üzenetére


macskea
őstag

Na az már tényleg 40 ropi, lehet az árral arra gondoltak? :F

Amúgy mi a baj a bluetooth-szal? Ha egyszer párosítod - amihez azért sem pilótavizsga sem negyed óra nem kell - ugyan mindegy, milyen szabvánnya küldi el a középszar mp3 hangját, nem? Mindenesetre ha a kettő között csak ez a különbség, nekem nem érne meg 10e felárat, attól függetlenül, hogy a telefonom NFC képes. :))

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#8) -domesz-


-domesz-
csendes tag

A Sony SRS-BTX300-at is tesztelhetnétek, csak 5000-el drágább, de papíron, és gyakorlatban is sokkal jobb.

Alcatel OT-995

(#9) ggjuri válasza macskea (#7) üzenetére


ggjuri
csendes tag

Különbségek a Flip-hez képest:
A Flip 2-nek:
- Micro USB-s töltője van,
- Töltöttségjelző LED sor,
- Teljesen gumival borított kezelőgombok,
- Külön gomb a párosításhoz,
és a már említett nfc.
És a legfontosabb: néhány ezres...

(#10) macskea válasza ggjuri (#9) üzenetére


macskea
őstag

:R

Azért egy pár döntően ergonómiai finomság belekerült. A microUSB meg a töltöttségjelzőre még azt is tudom mondani, hogy meg tudnak vele fogni néhány vevőt, meg ugye az NFC, ha valakinek az a szíve vágya.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#11) macskea válasza -domesz- (#8) üzenetére


macskea
őstag

Szia! Van vele személyes tapasztalatod? :))

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) HawerKing


HawerKing
őstag

Nemigazan ertem hogy ez miert Apple blog. A cucc nem néz ki rosszul de az ara magas

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#13) .-carlos-.


.-carlos-.
csendes tag

Egy kis javítás: a JBL nem a karman/kardon tulajdona.
A JBL a Harman márkája, "tulajdona" - csakúgy, mint ahogy a harman/kardon brand is.

(#14) macskea válasza .-carlos-. (#13) üzenetére


macskea
őstag

Ez most nem volt valami érthető. :F

"In 1969, Bill Thomas sold JBL to the Jervis Corporation (later renamed Harman International) headed by Dr. Sidney Harman."

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#15) C$abi


C$abi
aktív tag

Alaposan ráfeküdt a Mobilaréna az iPhone-hoz tartozó hangfalakhoz és egyéb kiegészítőkhöz, de szükség is van rájuk, mivel egy telefon hangszórója egy bulin nem elég. Köszönjük a tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#16) dreamdancer válasza C$abi (#15) üzenetére


dreamdancer
őstag

Én is köszönném, ha _valóban_ iPhone-tartozék hangfalak lennének...

Nem a lényeg a fontos.

(#17) zsolidodd válasza dreamdancer (#16) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nyugodj meg! :)

(#18) kolosanyi válasza Bilux (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én csinálni fogok magamnak egy boombox-szerű izét, ha lesz időm. Van itthon elfekvőben egy Genius SP-HF500A, abból kibányászom a hangszórókat meg az elektronikát és belerakom egy dobozba, meg hozzácsapok még valami aksit, nem fog szépen szólni, de szerintem lényegesen jobb lesz, mint a belépő szintű hordozható hangkeltők, ugyanazért az árért.

(#19) dreamdancer válasza zsolidodd (#17) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ió-jó :) Csak mindig jövök, hogy hátha most lesz valami érdekes, aztán egyre gyakrabban a konkrét semmi, csak az egekbe szökő vérnyomás. Ehhh.

Nem a lényeg a fontos.

(#20) Z-o-t-y válasza macskea (#7) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Tudomásom szerint az NFC vel való párosítás után is ugyan úgy kékfogon megy a zene :) az tényleg csak arra való, hogy ne kelljen eszközöket keresgetni, párosítgatni, ami persze nem létfontosság, de kényelmes, (főleg egy autós kihangosítónál, ahol beleteszed a készüléket a tartóba, és az már (mivel összeértek) csatlakozott is a telefohoz, bármiféle menüben lépkedés nélkül :) )

http://instagram.com/_doublez_

(#21) fakeeez


fakeeez
csendes tag

Kompaktságához képest nem rossz a hangja, de ha ennyit rászánna valaki, akkor a JBL Charge sokkal jobb - hang, üzemidő, strapásabb is.

http://tinyurl.com/kotyavetye

(#22) -domesz- válasza macskea (#11) üzenetére


-domesz-
csendes tag

Igen, birtokomban áll egy fehér példány, és nagyon szeretem. :K
Külsőre gyönyörű, a kialakítása is ideális, mérete ellenére is viszonylag könnyen hordozható (utazásnál, lakásban persze minden gond nélkül), ehhez egy tokot is mellékelnek.
Bluetoothra pillanatokon belül csatlakozik, nfc-t nem próbáltam.
És akkor jöjjön a hangzás: kezdjük azzal hogy rohadt hangos. :B tulajdonképpen a telefonom és az eszköz is csak 50%-on szokott lenni. A basszus meglepően jó, köszönhetően a középső hangolt mélynyomónak. Ennek ellenére a magas és közép hangok is kellemesek. Kapcsolhatunk be hangeffektet: Megabass, Megabass + Sorround (térhangzás). Itt az egyetlen furcsaság, utóbbinál, ha maximumon van, néhány számnál túlhúz valamit, és kicsit zúgnak a középhangok. Persze ilyenkor másik hangeffektre kapcsolok, és meg van oldva :D
Az akku jó sokáig bírja, van külön jelző led, de hálózati erőforrásról is használhatjuk.
Összességében oltári a cucc, minden összehasonlító tesztben is nyertesként hozták ki. Alapból szeretem a Sony-t, nem is volt kérdés hogy mit válasszak. Én 30k-ért vettem mikor mediában le volt árazva, de többet is simán megér :K

Alcatel OT-995

(#23) .-carlos-. válasza macskea (#14) üzenetére


.-carlos-.
csendes tag

JBL, harman/kardon, AKG -> ezek márkák
Ezeknek a márkáknak a tulajdonosa, anyacége: Harman (teljes nevén Harman International Industries, Inc.)
Szóval a harman/kardon (vagy ahogy a cikkben írva van: Harman Kardon) "ugyanúgy márka", mint a JBL -> nem a harman/kardon a JBL tulajdonosa, a cikkben ez így tehát nem helyes ("A Harman Kardon tulajdonában álló vállalat").

nem kukacoskodás, csak nem pontos, ahogy írva van :)

(#24) Jarod1


Jarod1
addikt

no én is vettem egy ilyet, Hihetelenül jól szól..
próbálom a laptopomhoz csatlakoztatni de nem találja..ötlet valakinek?

(#25) Jarod1 válasza Jarod1 (#24) üzenetére


Jarod1
addikt

bakker sikerült csak blue soleil kellett hozzá

(#26) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Superphone-nál 30.000 ez a cucc. Árkádban láttam.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#27) Jarod1 válasza DarknessHope (#26) üzenetére


Jarod1
addikt

már szinte mindenütt 25 rugó, xerintem azért mert kijött a 2 es

(#28) dragonfx


dragonfx
veterán

ma kiprobáltam egy ilyet és irto faxa. :Y
nem gondoltma volna erre képes
a JBL charge is ugyanennyi és irjéák annak jobbak a hangjai angyobb az akksi benne.
arról van vélemény?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29) mokus18


mokus18
tag

JBL Flip3 van.
Bekapcsoló gombra nem reagált, hiába nyomtunk meg, nem akart bekapcsolni.
Később csippanó hangot adva, nyekerget jobbra-balra.

Érdemes javíttatni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.