Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ati1979


Ati1979
veterán

"A legnagyobb fejlődés az eszköz külsejével történt." :C

Igen ezzel lehet majd eladni... :DD

(#2) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem még a régebbi verzió van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Én csak itthon használom, fejhallgatót sosem vinnék utcára. Az is egyértelmű, hogy ez nem ide készült. Viszont külsőre tényleg sokkal szebb, mint az elődje. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) #03372544


#03372544
törölt tag

Nyekereg de legalább minőséginek látszik.
"a csavargatásra történő nyekergéstől eltekintve minőségérzetet sugall"

"elképesztően kényelmes" vs. "a zárt kialakítás miatt befülled alá az ember"

"jól hallgató sistergés"

Hát ez így fasza 87ezerért.

(#4) Zoli0726 válasza #03372544 (#3) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Tényleg elképesztően marha jól néz ki, de hogy 89 ezerért sisteregjen, szerintem ez egy minőségi zenehallgatáshoz készült eszköznél nem elfogadható.

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

87k? Biztos a név miatt, nem a tudás végett. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) GALARDO válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


GALARDO
addikt

Mint a szifon? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) Cyberpunk válasza GALARDO (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért 87k körül már kapni jóféle Sennheisert, vagy AKG-t is, ők nem csak a névből akarnak megélni. ;)

Amúgy ja akár az, vagy akár a HTC is lehetne példa ide. :D ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) GALARDO válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


GALARDO
addikt

Igaz, a szifon árából is kijön, 10 rendes telefon. :DDD ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) Bocha válasza #03372544 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A kényelem alatt én arra gondolok, hogy nyomja-e az ember fejét, vagy nem. Azt ugyanis nem csinálja, függetlenül attól, hogy mivel zárt kialakítású, időnként nem árt, ha kicsit szellőztetjük, de ez szerintem nem a termék hibája, egyszerűen egy zárt kialakítású, aktív zajszűrős megoldás csak ilyen tud lenni. Ha levegőzne is a fülünk, nem lenne zajszűrt a cucc.

A nyekergés nincs rendben, de alapvetően ez egy jól összerakott, strapabíró eszköz. Inkább nyekeregjen, mint eltörjön, legalábbis szerintem, de nyilván az lenne az ideális, ha nem is nyekeregne.

A sistergés pedig tényleg gáz, ezt leírtam a cikkben is. Egyébként köszönöm a visszajelzést, remélem, így jobban érted, hogy mire gondoltam! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) GALARDO válasza Bocha (#9) üzenetére


GALARDO
addikt

A Monster hiánya, nem érezhető?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) bteebi válasza Ati1979 (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Hát igen, sajnos... :(

Amúgy meg 87000 Ft? :Y :Y Ezeknél elgurult valami? Vagy komolyan gondolják? :F Nem mondom, hogy rossz, de reálisan nézve feleennyit se ér. Utálom a hype-ot :((.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) #03372544 válasza Bocha (#9) üzenetére


#03372544
törölt tag

Értem mire gondoltál.

A nyekergés és sistergés viszont szerintem nem megengedhető ebben az árkategóriában.
Persze ez magánvélemény, akinek tetszik vegye.

(#13) Paul119


Paul119
addikt

87 ezer :D nem komplettek..sokkal inkább egy Senheiser

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) bLaCkDoGoNe válasza Bocha (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mennyire kényelmes ezt a fülest szemüveggel használni? A legtöbb kosaras darabbal nekem az a bajom, hogy hozzápréseli a szemüveg szárát a fülemhez, és elkezd tőle fájni a fejem egy idő után, akármennyire is kényelmesnek tűnik 10-20 percig.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) DEJVID


DEJVID
őstag

Ennyiért már fejhallgatót is kapni.

(#16) Ati1979 válasza Paul119 (#13) üzenetére


Ati1979
veterán

Az se! :DD
Azok is rohadtul túlárazottak.

(#15) DEJVID

:C

[ Szerkesztve ]

(#17) Zoltn


Zoltn
senior tag

128-as mp3-hoz tökéletes választás!

"Music is your only friend. Until the end!"

(#18) kameraman77


kameraman77
aktív tag

87.000? :Y

Ennyiért fél évre felveszek egy garázszenekart és jönnek mögöttem és zenélnek :DD

De viccet félretéve ez azért annyira nem vicces, szerintem külföldön sem...Tescoban épp ma láttam valami nagydarab TDK-t 3200 ft-ért nem hiszem, hogy gyengébb lenne..ha már az utcán akarok egy fejhallgatóval villogni, ami ugye.. khm...
rétegarcoknak e-penis ez a termék ahogy látom. (de ez szigorúan magánvélemény)

(#19) Shyciii


Shyciii
veterán

Fele ennyiért AKG K452-esem van ugyanúgy kemény tokkal, ugyanúgy 2 féle kábellel, és még szebben is szól, hálistennek a kinézete meg nem olyan feltünő "divatos", hanem szimplán normális.

(#20) pingwin011 válasza kameraman77 (#18) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Azért egy 3200 FT-os cucc nem hiszem, hogy ugyanúgy szól.... Mondjuk szól... Azért fejhallgató és fejhallgató közt bőven van különbség, ettől függetlenül nyilván nem ér ennyit. De ezek direkt arra készülnek, hogy ne minden 2. ember hordja, hanem kb menő legyen ezt használni, mert te megteheted, stb, ugyanez az iphone, nyilván fellövik az árát... Kb a kiváltságosság érzetét keltetik a termékeikkel, és vannak bőven, akiknek ez fontos, és megveszik ezért...

[ Szerkesztve ]

(#21) Flind


Flind
senior tag

Ezek meg vannak bolondulva. Amúgy szerintem bármelyik Sony fejhallgató össze-vissza alázza designban, de kinek mi.

(#22) bteebi válasza #03372544 (#12) üzenetére


bteebi
veterán

És ha a sistergés elnyomja a nyekergést? ;)

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) istnag


istnag
addikt

Nem tudom a sok fikázó közül,kinek volt már fején,esetleg ki hallgatott vele zenét,de azt hiszem pár embernek leesne az álla. Ha tehetném én vennék egyet,akár 87 ezerért is. :B

(#24) spawn21


spawn21
veterán

Szerintem nem rossz . Nekem monsterem van. Nagyon szépen szól ,sokan nem is gondolnák.
Divat márka ,de attól nem rossz .

iPhone 13p

(#25) Cyberpunk válasza spawn21 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Persze nem feltétlen rosszak ezek, csak hát nem biztos hogy annyit ér, mint amennyit elkérnek érte. :) Nyilván a magas árat a divat miatt érdemlik ki. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Reignman


Reignman
aktív tag

Szóval a csóró magyaroknak jó lesz 1 hónap múlva az 1990 forintos kínai hamisítvány is?

(#27) Giorgio1313 válasza kameraman77 (#18) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ez kb olyan mint hogy nem veszek audit mert a trabiban is van kormany ,meg hat az is gurul :D

(#28) #24536576


#24536576
törölt tag

Érdekes. Van itt fülesekkel foglalkozó topic is, ott "hozzáértők" mondják meg, hogy milyen is a Beats... Itt meg a divat"gyerekek". Sistereg, nyekereg, de jól szól, jó minőségű. :D Szerintem inkább "menőssége", és, hogy nagyobb arc aki ilyet hord az javítja fel a hangzását. Jön majd 50cent fülese, kíváncsi vagyok, lenyomja e a Bíccet. :D

(#29) Giorgio1313 válasza #24536576 (#28) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ludacris soul-jat szeretik sokan errefele bar meg nem hallgattam meg:)

(#30) halkow


halkow
őstag

jó cucc a haverom is hasonlót beats -et vett és tényleg jól szól a mélyeket én szeretem :D tuc-tuc-tuc
én se tehetem sajna hogy kiadjak ennyit nem olyan világba élünk

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) Cyberpunk válasza #24536576 (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja ha menőnek érzed benne magad, az sokat javíthat a hangzáson is. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) nakos1212


nakos1212
senior tag

én hallottam ilyen füles hangját, szerintem fos, olyan mintha egy rádiót hallgatnánk közelről. Ennyiért inkább Beyer

(#33) dfdfdf válasza nakos1212 (#32) üzenetére


dfdfdf
őstag

Van aki azt hiszi gyógyszert akarsz venni :D Ha valaki "divat majom" akkor vesz ilyet SZSZVSZ. Ezért a pénzért már fejhallgatót lehet venni.

(#34) Ati1979 válasza #24536576 (#28) üzenetére


Ati1979
veterán

Ha az SMS audio-ra gondolsz, akkor az kb. a hallgathatatlan kategória. Olyan zavaróan életszerűtlen mély kiemelése van, hogy pénzt nem adnék érte.

Én egy 80k-s darabot hallgattam meg.

A beats kb. ugyanez. Bár pl. a mixr-t van aki dícséri. Tehát nem lehet teljesen általánosítani.

(összes termék, mindenkinek szar)

(#35) tDr1v3r válasza Ati1979 (#34) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Mixr-ről én azt hallottam hogy árához képest korrekt, de eddig még nem volt esélyem megfülelni egyet sem sajnos... btw nekem Pro meg Tour van (meg van a családban Solo - nem HD -, meg HeartBeats is), előbbi jól szól de utóbbi nagyon félre van súlyozva basszusilag, nem minden zenéhez jó sajnos.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36) ghost364 válasza DEJVID (#15) üzenetére


ghost364
senior tag

Úgy van. Ez csak túlárazott divatmárka.

(#37) Ati1979 válasza tDr1v3r (#35) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát ezekkel a legnagyobb baj a basszus minősége és mennyisége. Meg az, hogy ráül a többi tartományra.

Meg hangminőségben nem hozzák azt a szintet amit mondjuk egy beyer, vagy egy ath fejes nyújt.
Még sajnos a sennheiser szintet sem hozzák ár / érték arányban.

Szóval ezek a fejesek csak addig tűnnek jónak amíg az ember egy hasonló árú (nem túlárazott) konkurens terméket meg nem hallgat! :)

(#38) tDr1v3r válasza Ati1979 (#37) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom, én nem is adtam volna pénzt érte, csak ajándékba kaptam 'szt nem volt pofám eladni... most meg már nem is akarom mert évek óta használom mindkettőt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#39) Ati1979 válasza tDr1v3r (#38) üzenetére


Ati1979
veterán

Érthető! :)

Ennek ellenére azt javaslom hallgass meg más fejeseket is. Általánan a nem divat fejesek, hanem a nagy cégek gyártmányai sokkal sokkal jobban szólnak mint ezek. Főleg jó forrásról.

(#40) xmaas


xmaas
őstag

Az a fekete kinezetre nem rossz, de sajnos minosegileg fele ennyi penzt se erne meg de nem baj majd venni fogjak mint a cukrot elvegre ezzel kell vilogni ,iphone + bitzzz es mar menok leszunk lanyok meg dobalni fogjak a bugyingokat utanunk az utcan

(#41) #54715584


#54715584
törölt tag

Ennek a hírnek mi köze az Apple bloghoz? Más eszközzel nem működik?

[ Szerkesztve ]

(#42) autox3c


autox3c
tag

Valaki tud mutatni olyan fülest, ami legalább ilyen jól szól ÉS legalább ilyen jól néz ki?
Az oké, hogy jobb hangzást is kapni ennyiért, de a design sem másodlagos szempont sok embernél (nálam sem).

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#43) hallador válasza #54715584 (#41) üzenetére


hallador
addikt

Jellemzően ezt a márkát az Apple üzletek árulják, nem csak ott lehet kapni, de ők felvallaljak, mint minőségi termék. Nyilván adott összegért kategóriákkal jobb minőség is kapható. De, lehet ezt is az Jonathan Íve designolta ezért a minimum 2-Es ár. ;]

autox3c:

Kérdés hogy mire akarod használni. Ha csak mutogatni ennyit költeni felesleges, mert.fele ennyiért is van ehhez hasonló vagy jobb minőség. :)

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#44) dane12


dane12
csendes tag

A legnagyobb probléma az volt mikor kipróbáltam egy eredeti solo hd-t, és egy tizede áron lévő hamisítványt, és kellemesebb hangzása volt, valamint kényelmesebben felfeküdt a fejemre, az utóbbi... :N

live your life be free

(#45) tDr1v3r válasza dane12 (#44) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez probléma? Nekem 2x volt a fejemen, de másodszorra meg eltört rajta. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#46) hallador válasza tDr1v3r (#45) üzenetére


hallador
addikt

:DDD

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#47) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Még mindig komolytalan az ár... sehogy se szól ennyiért!
A minimálbér meg 77 eFt nettó...

© asszongya'hogy

(#48) MASSlag


MASSlag
tag

Hát, úgy tűnik a Beats Studio 1 Dr. Tré hangminőségét elég könnyen megugorják a kínaiak is LINK ;] (külsőre is LINK)

Ha aktív zajszűrés kell, a Bose cuccai simán verik ezeket. Ha meg a külső számít vegyenek Sennheiser Momentumot, az legalább nem nyikorog :U
Szimplán hangminőségben pedig az ára negyedéért sokkal jobbat kapni.

Ha pedig Beats hangminőséget akarok, kiülök a nagykörúthoz és hallgatom az autózörgést, abba sem sokkal nehezebb beleképzelni a zenét. ;]

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#49) GALARDO válasza MASSlag (#48) üzenetére


GALARDO
addikt

Hát persze. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#50) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Látom nem sokan olvassák innen a fejhallgatós topikot. Ennek a pénznek a feléért ennél jobb ár/érték arányú fejeseket veszel, és nem, nem AKG-t vagy Sennheiser-t, és de, ők is szeretnek a nevükből élni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.