Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Hú, mi lesz itt...... :))

B.Cs.

(#2) Tschubi válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Tschubi
tag

csak a szokásos nyávogás

(#3) collecting


collecting
tag

Nagyon szeretem a cuccot, mondjuk ha felveszem vagy ránézek, azért megfordul a fejemben az ára, de mivel nagyon kényelmes, baromi minőségi az egész felépítése, jól szól, így elrendezem magamban, hogy megérte. :B

(#4) Jakuu


Jakuu
őstag

Teszt szempontjabol ez a cikk, nem valami szakmai.
Semmi spectrum analizalas vagy egyeb leiras, stb. Ilyen erovel odalehetne irni, szrintem jol szol.
Teszem hozza, annyira kint nincsenek elajulva tole.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/apple/airpods-max-wireless

(#5) bollokcs80 válasza Tschubi (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem értek hozzá (nem vagyok audiofil), de még a saját ököszisztémán belül is vadra sikeredett az ára - ahogy azt szinte minden külföldi tesztelő is megjegyezte. Nyilván aki meg tudja és meg akarja fizetni, megveszi és használja.

B.Cs.

(#6) bollokcs80 válasza Jakuu (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Tech2-n és VR-on vannak egész jó videós tesztek is róla. Nyilván ez nem kis részben szubjektív műfaj, szentkuti11 egyébként elég alapos ilyenekben. :R

B.Cs.

(#7) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Sajnos ez sem az átlag embernek készült... A Huaweinek van még egy ilyen profi BT fejhallgatója hasonló áron (Freebuds Studio).

(#8) talamasca


talamasca
senior tag

Nem lett alaposan körbejárva a téma a tesztelés során...
"Vezetékes zenelejátszás mindenesetre egyáltalán nem játszik, nincs 3,5 milliméteres jack csatlakozó sem az eszközön."

Khm...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#9) aujjobba válasza talamasca (#8) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen ezen nekem is fennakadt a szemem, remlett hogy lehet ezt vezetekkel hasznalni.
Akkor viszont valoszinuleg ki kellene egesziteni a tesztet, es megnezni vezetekkel is a mutatvanyt.

(#10) Hallosz


Hallosz
senior tag

Érdekesség a cucc.
Amilyen kiforrott a zenei hallásom, nekem ennek az eszköznek, és a kétezer forintos kütyünek a hangzása, nos, egyik az tizenkilenc, a másik egy híján húsz. . .
Véleményt nem is írok, de bizonyára sokan hallják a különbséget, és erre hajlandóak áldozni.
:R

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#11) MiklosSaS válasza talamasca (#8) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Be b@sszzz.....ekkore felre lovest....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én általában youtube-ról hallgatok zenét egy 8ezer forintos kínai fejhallgatóval. És élvezem...
Szóval ez nem az én termékem... :D

Minden szavam magánvélemény!

(#13) Navaren


Navaren
aktív tag

A szakmai oldalához nem értek, ezért a verdiktet rábízom azokra, akik igen, a termék maga tulajdonképpen tetszik, de úgy, mint ahogy elismeréssel tekintek egy minőségi, de baromi drága golfütőre: én nemigen tudnék vele mit kezdeni, de tisztelem a tudását és a tervezésbe belefeccölt munkát.
Mindenesetre a tesztet köszi, nekem már az is meglepő volt, hogy megcsináltátok; mondanivalóban kicsit ennek a videónak a hozzáállása jött át.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#14) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért szerintem továbbra is ezerszer inkább egy Sennheiser vagy egy Bose.

Szép lett, bár a melltartót nem értem (tok), mert pont a lényeget nem védi. Az egyetlen igazán nagy baja, hogy túl nehéz lett, ezt több helyen is olvastam. Ezért nem olyan biztos, hogy hosszabb távon kényelmes lesz viselni.

Meg azt se értem, hogy vezetékesen miért nem megy a zenelejátszás, ha pl az akksi le van merülve. :F

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#15) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Jogos a felvetés a vezeték kapcsán, itthon még nem listázták be, ezért fogalmaztam így, de nyilván szerencsétlenül jött ki a pontatlanság, javítottam.

(#16) nagy_norbert


nagy_norbert
újonc

Ez ilyen tipikus Apple termék: elég jó, cserébe csomó helyen megkötésekbe ütközöl, többet kapsz a pénzedért, ha már a cég ökoszisztémájában élsz, illetve a piac fölé árazás is jellemző.
Nekem személy szerint tetszik nagyon, de csak akkor lesz ilyenem, ha utánamdobják. Mint a többség, aki a másik oldalt képviseli, én is csak szájhúzogatva rázom a fejem minden egyes új Apple terméknél, hogy ki veszi ezt meg ennyi pénzért? Aztán eddig még mindig megvették őket... :Y

(#17) nozs23 válasza nagy_norbert (#16) üzenetére


nozs23
addikt

minden egyes új Apple terméknél, hogy ki veszi ezt meg ennyi pénzért?

Elnézve a jelenlegi piacot az iPhone-ok kb. annyiba kerülnek, mint bármelyik kínai vagy Samsung megfelelőjük. Az iPadből bárki vehet olcsótól drágáig bármilyen modellt, nagyon konkurenciája nincs, ha van, az is kb. ugyanannyiért. Basic Airpodsokra ugyanez igaz.
A Notebook piacot pedig most alázták szét az M1-es gépükkel, aminek szintén nincs értelmes alternatívája Windows fronton, ami teljesítményben hasonló az drágább, nehezebb és gyorsan le is merül.
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nincsenek olcsó termékeik, de amik vannak azok a teljesítményükhöz mérten versenyképes áron vannak pozícionálva.
Persze vannak pofátlanul túlárazott darabok, mint pár kerék a MAC Pro-hoz, vagy 1000 dolláros monitor stand.
Erről a fejhallgatóról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem a piacot.

(#18) Schuler888 válasza talamasca (#8) üzenetére


Schuler888
senior tag

A mondat masodik fele helytallo

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) forgonati


forgonati
őstag

Soha, senki nem fogja nekem megmagyarázni hogy ennyi pénzért ez oké. Feleennyiért van füles ami jobban szól, meg szebb, bár a szépség relatív. Persze, ez az a cég aki 4db kereket árul szgép ház alá, ezer dolcsiert, szóval...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#20) alexandrosz válasza nozs23 (#17) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

"A Notebook piacot pedig most alázták szét az M1-es gépükkel, aminek szintén nincs értelmes alternatívája Windows fronton"

Nem hallottam róla, hogy idehaza a (de akár sok európai országban regnáló) multik IT flotta managerei százasával dobják ki a brand (Dell, HP, Lenovo) gépeket és rohannak venni helyette M1-eket. De lehet, hogy burokban élek.

(#21) Essentials


Essentials
aktív tag

Sokan elfelejtik hogy az Apple-t mi tettük mainstream márkává a magas áraik ellenére is. Emlékszem hogy az iPhone 5-ösöm idején erősen rétegtermékeket gyártó státuszban volt az Apple, itthon is alig ismerték, az áraik miatt a "halandó" felhasználó nem is volt kiváncsi rájuk. Akkoriban 40 millió iPhone-t tudtak elpasszolni egy évben, most dupla akkora ASP mellett 200-at, tehát jóval magasabb áron 5x annyit. ( Ha leszámítjuk az inflációt, és a többi közgáz adatot, akkor is. ) Ugyanez a helyzet a többi termékükkel. Tim Cook lifestyle brandet csinált a cégből, ami mellé olyan Value-kat párosítottak, amik másoknál nem működnek, vagy nem ilyen jól működnek, és ezek a kirakatban vannak mutogatva. Az Apple ökoszisztéma az utóbbi évtizedben még magasabb falakat húzott a felhasználók köré, és nagyon ügyesen tudják körbefonni azok a indák a felhasználók javarészét úgy, hogy sokaknak ( nem mindenkinek! ) a végén esze ágában sem lesz ne Mac-et, iPad-et, iPhone-t, Watch-csot választani, ha cserén gondolkodnak. Az Airpods Max ugyanezen vízió része.

Rohadt sokba kerül, de engem szerencsére nem kap el a must have érzés, mert egyrészt van itthon jó fejesem, másrészt utcán TWS fülest használok, engem a fejhallgatók utcai használata kiborít, nem bírom őket, főleg a nyári melegben. Egyébként éppen most rendeltem egy Airpods Pro-t az első szériás Airpods helyett, amit sajnos sikeresen megfürdettem pár év használat után ( ez még nem cseppálló ), és volt 2 nap amikor működésre sem tudtam bírni a bal párját. Az eltöltött 3 év alatt meg voltam vele elégedve, a 2016-os ( a piacon akkor még totál újszerűen ható koncepció ) pedig megadta nekem anno azt a magic-at, ami miatt tényleg élmény volt használatba venni. Azóta 15000 féle jobbnál jobb kópiája kapható, és én is rendelhettem volna megannyi jó vagy bizonyos szempontból jobb/olcsóbb fülest az Airpods Pro helyett, de úgy vagyok vele, hogy oda rakom a pénzem, ahonnan azt a terméket kaptam, ami 2016-ban megadta nekem a "magic"-et, és a WoW faktort.

Az Airpods Max hasonlóan szerethető cucc lehet. Ha igazak a pletykák érkezik a folytatás egy olcsóbb variáns személyében. Remélem akik megveszik, azok ugyanúgy örömüket lelik benne, mint ahogy anno én az első gen Airpods-szal megkaptam. :K

(#22) Ste


Ste
addikt

A beoplay továbbra sem egy màrka, a Bang&Olufsen ellenben màr az.
szentkuti írásait kedvelem, de a fenti mondatommal jelen cikkről alkotott véleményemet is kifejtettem

(#23) nozs23 válasza alexandrosz (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Te ezt olvastad abból, amit írtam? :( Szerintem egyértelmű volt, hogy a consumer piacról beszélek.
Teljesítményben/üzemidőben nincs gép, ami megérintheti jelenleg az M1-es gépeket azon az áron és kiszerelésben. Tök mindegy miből rendelnek be a multik.

(#24) Essentials válasza Ste (#22) üzenetére


Essentials
aktív tag

De ő nem egy "hangember", hanem egy telefonokkal foglalkozó kütyüs személy, aki nem igazán szokott hangcuccokat tesztelni. Ezt korrekt módon oda is írta a cikkbe ( hogy nincs összehasonlítási alapja ) innentől pedig inkább csak kötekedésnek hatnak az ilyen jellegű hozzászólások, mert nem lett a konklúzió amit az emberek jórésze olvasni akar egy Apple készülékről: Hogy "retek, és nagyon drága, semmiképpen sem vedd meg". Ő tesztelte, ahogy a képességei lehetővé tették, neki tetszett a termék. Nem ördögtől való ez, "sajnos" sok másik embernek is tetszik. S lám,nem kell ahhoz Apple fanboynak sem lenni... :R

(#25) Cypresss


Cypresss
senior tag

Akkor kezdem a flamelést:

1. Némi vélt egyhelyben toporgás után.

Öööö, a cikkíró melyik bolygón él? Az elmúlt pár évben az Apple csak halvány árnyéka volt önmagának. És ne számoljuk ide a részvények szereplését, mert egy cég sikereit nem kizárólag a részvények ára fogja meghatározni, sokkal inkább a innováció, termékpaletta, árazás, support. Ezekben pedig az Apple mostanában nem remekelt.

2. Az első két bekezdésből a cikkíró írtózatos elfogultsága érződik számomra. Kérdezem, hogy muszáj körbeszopkodni minden cikkben az Almát, vagy menne az objektív vélemény nyilvánítás is?

3. 3 milliárd dollárért vásárolta fel a Beats csapatot

Nem a csapatot, hanem a márkanevet és leginkább a Beats Music miatt volt erre szükségük, íme egy [remek cikk] a témában.

4. Ez a termék azoknak szól,...

... akiknek van pénz lóvéra. :D

5. a konkurensek hasonló csúcsmodelljei hasonló szinten 150 ezer forint körül mennek

Öööö... [link]

6. szinte biztos, hogy rengetegen opcióként sem vetik majd fel a Bose, a Sennheiser, a Sony vagy épp a BeoPlay márkákat

Hát ez bizony baj, mert a Senheiser és a Sony is konkrétan körbehugyozza ezt a terméket kb féláron.

De nyilván lesz pár debil, aki majd talál egy rendíthetetlennek tűnő önigazolást, hogy miért is éri meg neki a cucc ennyiért. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#26) Tschubi válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


Tschubi
tag

Hát, én sem. Egy "ócska" Tranya-t használok, nekem az is bőven elég. :)
Ezer és egy olyan dolog van a világon, amit nem azért vesznek meg mert jó és olcsó. Hanem mert egyszerűen csak kell és kész. Az Apple sok ilyen terméket árul, és vszeg ezt a fülest is meg fogják venni.
Ha lenne pénzem, vennék ilyet, mert jól néz ki és még jól is szól.

(#27) El Diabl0 válasza Essentials (#24) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Hatalmas +1! :R

Cypresss#25: sokkal inkább a innováció, termékpaletta, árazás, support. Ezekben pedig az Apple mostanában nem remekelt.

Te egyébként követed a tech híreket? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Cypresss válasza forgonati (#19) üzenetére


Cypresss
senior tag

LOL, jár a taps. :C

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#29) Essentials válasza forgonati (#19) üzenetére


Essentials
aktív tag

Miért akarná bárki is megmagyarázni ezt neked, hovatovább miért szorulna magyarázatra? a 4db kerék sem neked készül, hanem azoknak akik 10-20 millióért megveszik a Mac Pro darabját, és nem számít tételnek az a kerék sem, meg az XDR Displayhez rendelhető 300 ezres állvány, ami egyébként csak egy opcionális tartozék, mert szabvány rögzítőkkel is működik. Nem hiszem h be kellene skatulyázni a céget, vagy fel kellene háborodni ilyenen. Azokat is ki szeretnék szolgálni, akiknek nem kell gondolkodni egy szgép konfigon, amikor felmennek a honlapjukra.

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

Draga. Viszont ha csak Apple hordozhato eszkozoket hasznalnek (ora, telo, tablet, noti), es a keresetem magasabb lenne netto 400-nal, akkor gondolkodas nelkul megvennem, es nem erdekelne, ki nez hulyenek. Ezt ki kell probalni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) Essentials válasza Cypresss (#25) üzenetére


Essentials
aktív tag

Honnan ez a keserűség és düh, ami kiérződik a hozzászólásodból? És itt most nem arra gondolok, hogy bármit is cáfolni szeretnék azzal kapcsolatban amit írsz, még ha nem is értek egyet, hanem a hangvételre!

Borzasztó még olvasni is, átjön minden dühöd és negatív érzésed amit gerjesztettél magadban. Megéri ez? :F Egy fejhallgatóról beszélgetünk, nem emberi sorsokról. Csak magadat mérgezed, mások attól még meg fogják venni. :K

[ Szerkesztve ]

(#32) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Katasztrófálisan néz ki az a pánt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én megvettem, használtam, majd másfél hét után visszaküldtem. Nekem nem jött be se a tok (jobban utána kellett volna járnom, eszembe se jutott, hogy ilyen gagyit adnak ebben az árkategóriában), se a hangzás és a komfort se érte el a várt szintet. Ez tényleg csak annak jó, aki az Apple köré építi a környezetét, a többieknek vannak jobb opciók a piacon. Amúgy rossznak sem mondanám, párom oda volt érte de azt ő is elismerte, hogy mindkét fejesünk szebben szól.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#34) Essentials válasza futo001 (#33) üzenetére


Essentials
aktív tag

Ha nem jött be, akkor nem jött be. Nincs ezzel problem! Rengeteg hozzáértő szakinak meg igencsak tetszett ( az árat leszámítva. ) Mindenki használja azt, ami neki a leginkább bejön. ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#35) alexandrosz válasza nozs23 (#23) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Notebook piacot említettél, aminek - jelentős - része az általam említett halmaz. Most mondhatnám, hogy a konzumereket lehet hülyíteni, meg egy kis csilli villivel extra lét legombolni róluk, de ez nyilván bántó és igazságtalan lenne részemről.
Úgyhogy nem mondom.

(#36) hardver1985


hardver1985
tag

Van jack csatlakozos. :R

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#37) nord_ válasza alexandrosz (#35) üzenetére


nord_
veterán

konzumereket lehet hülyíteni, meg egy kis csilli villivel extra lét legombolni
Nézd, jelen esetben az M1 nem a magyar autópályát jelöli, és nem is valami parasztvakító megoldást... Nézz utána, mert messziről látszik, fogalmad sincs, mi indult el az M1-gyel.

(#38) nozs23 válasza alexandrosz (#35) üzenetére


nozs23
addikt

Most mondhatnám, hogy a konzumereket lehet hülyíteni, meg egy kis csilli villivel extra lét legombolni róluk, de ez nyilván bántó és igazságtalan lenne részemről.

Okés, mostmár leesett, hogy abszolút nem vagy képben. Részemről lezártam.

(#39) janeszgol válasza alexandrosz (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Ettol a csilli-villi konzumer hulyesegtol tojta ossze magat az Intel, es sullyedt odaig, hogy bizonyos programok bizonyos muveleteivel jampiskodik az M1 miatt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Essentials válasza alexandrosz (#35) üzenetére


Essentials
aktív tag

Az M1 egy első szériás saját fejlesztésű BELÉPŐ szintű holmi, aminek a bevezetése igencsak jól sikerült, és nagyon úgy fest hogy a szoftveres/platform javításokkal/finomhangolásokkal szép jövő elé tekint az Apple víziója. Előttük már többen próbálkoztak hasonló megoldásokkal, köztük a Microsoft is, aminek bukás lett a vége. Ezt úgy kell kezelni szerintem, hogy a legelső fecskék szárnypróbálgatásait látjuk, és ha a debütálás ilyen minőségben sikerült, akkor nem kérdés hogy a folytatás igen nagy reményekkel kecsegtet. A következő 2 évben az Apple lecseréli az Intelt a legerősebb desktop gépeiből is. Az M1 Macbook Air sokkal nagyobb teljesítménnyel debütált az inteles társánál, kétszer akkora üzemidővel, kellően jó alapokon nyugvó cross platform szolgáltatással, ( Rosetta2 ), ugyanazon az áron. Még csak most érkeznek majd a teljesen újradizájnolt, erősebb chipekkel szerelt Mac-ek.

This is the beginning of a beautiful friendship.

[ Szerkesztve ]

(#41) Jakuu válasza Essentials (#24) üzenetére


Jakuu
őstag

Akkor ne akarjon okosnak latszani olyanban amihez nem ert. Ez egy szakmaiatlan cikk, meg a kabel se stimmel, a spectrum es egyeb analizaciokrol mar irtam korabban. "Szerintem kafa a cucc" szintu iromany a tartalom.

(#42) Essentials válasza Jakuu (#41) üzenetére


Essentials
aktív tag

Akkor tűnt volna okosnak, ha nem emelte volna ki, hogy ő nem egy "hangszakember". Ez a termék pontosan abban a mainstreamben fogja megtalálni a gazdáit, ahonnan ő is tesztelt, és amibe itt a legtöbben tartozunk. Akinek szakmaibb tartalom kell, az tömkelegével el tudja olvasni/meg tudja nézni profiktól is.

[ Szerkesztve ]

(#43) El Diabl0 válasza alexandrosz (#35) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Én sosem cserélném le Macre a Windowst, ha 100 ezer lenne az M1 Macbook, akkor sem, de azt azért remélem tudod, hogy ez az Apple-nél egy belépőszintű laptop, hűtő nélkül. Szóval ennél csak erősebb procival fogják kiadni az újakat és már így is sokkal jobb az üzemideje mint bármelyik nem Mac laptopnak, ráadásul sokkal nagyobb teljesítménnyel...

(#44) Jakuu válasza Essentials (#42) üzenetére


Jakuu
őstag

Szoval akkor nem tunik okosnak, ha leirja nem ert hozza, de nincs kabeles atvitel es kiemeli ?
Nem kell ez a en vagyok a hos lovag mindenki vedelmezoje, mert en egy apple fan vagyok. Nem kell tesztet irni, olyannak olyanrol, aki nem ert hozza, tegye azt egy szakmai oldalon egy hozzaerto. Kulonben altalanossag szintjere csokken az egesz iromany. Milyen teszt az, ahol egy fejhallgatot felteszek a fejemre es leirom, szerintem szepen szol. Eleve rengeteg ember hallasa mas, szubjektiv egy ilyen megiteles. Ezek utan nem is lenne kepem leirni, hogy a fejhallgato megeri a penzet. Mi alapjan ? Mert szerintem szepen szol, es lehet a harisnya majd a fejemen kitart meg ugy felevig ranezesre ? :P

[ Szerkesztve ]

(#45) Essentials


Essentials
aktív tag

Ennek az oldalnak mobilaréna a neve, ami azt feltételezi, hogy az itt dolgozó srácok telefonokkal, tabletekkel foglalkoznak javarészt, és nem tudnak szakmai tesztet írni hangcuccokról, mert vélhetően nem értenek hozzá, és nem is ez a fő profil. Az autós teszteknél is mindig van aki anyázik, pedig ott is egyértelmű a képlet, kontextusba kell helyezni. A te felháborodásod itt 100%-ban annak szól, hogy nem húzta le, szrozta a sárga földig a terméket. :) Ha így tett volna, te is elégedetten csettintettél volna, ( kicsit meg is nyugszol ) és eszedbe sem jutott volna kikérni magadnak hogy Szentkúti átlag felhasználóként értékelt egy olyan terméket, ami nem kapcsolódik 100%-ban az oldal profiljáboz. Ezt bizony túl kell élni egyeseknek, és picit kontextusba kell tudni helyezni. Értem h hibázott a kábellel, de ez nem is lenne olyan nagy probléma sokaknak, ha nem pozitív lenne az összképe a készülékről. Mert a kutya bizony ott van elásva.

[ Szerkesztve ]

(#46) Jakuu válasza Essentials (#45) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem kell a mese, hogy en mit gondolok. Ugy tunik en itt nem a tesztet, hanem a termeket gyalazom egen es foldon. Jah nem... Kar keresni a kibuvokat a sajat áltatásodra, ezert mese habbal amit most elo adsz. Nem, ez a Prohardver lapcsalad egyik aloldala es bizony van itt hangtechnikai hozzaerto is, akitol rendes analizist is kaphattunk volna.

(#47) Cypresss válasza Essentials (#31) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szerintem a Freud-i mélyelemzést tartsd meg a haveroknak. Egyébként sem vagyunk egy szinten, hogy leálljak veled vitatkozni. Az ugyanis lehetetlen egy voluntarista emberrel, ez nyilvánvalóan te vagy.

Legyen elég annyi, hogy ez egy nyilvános fórum, ahol számodra nem tetsző vélemények is teret kaphatnak. Sajnálom, ha emiatt csalódnod kellett. :K

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#49) alexandrosz válasza El Diabl0 (#43) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Én, mint user, olyan laptopot használok, amit adnak. Ha legközelebb ez Apple lesz, akkor nyilván azt.
Engem nem kötnek érzelmek sem a mostani T490-hez, sem egy esetleges jövőbeli M1 laptophoz.
Tudom, nem mindig könnyű ezt a rajongás nélküli létet megérteni, amikor az ember csak használja az eszközt, munka után meg elteszi a helyére. Még csak meg sem simogatja, vagy nézegeti még pár percig könnyes szemmel. Nevezhetjük ezt persze tudatlanságnak, amit jól meg is kaptam a templom bennfenteseitől. A viccnek szánt csilli villi érte el az ingerküszböt, még úgy is, hogy odaírtam, nem mondanék ilyet :) #humorérzék
Pedig csak annyit írtam le, hogy nem látom özönleni az it managereket, hogy ezt adják majd a kollégáiknak, amit egyébként még senki sem cáfolt. Szó nem volt arról, hogy a termék maga milyen, biztosan jó.
Nekem semmi bajom az Apple cuccaival. A lányom pl. egy gen. 7-es iPad-et nyúz, imádja, én vettem neki, a mostohalányom iPhone 8-ast (most könyörög 12-esért), volt a kezemben, jó, de nekem nem kellene.
A tesztben szereplő füles meg drága. De én is szeretem, ha kiveszek valamit a dobozból és működik, s mindenben magas szinten teljesít. Az Apple termékek ilyenek.

(#50) Essentials válasza Cypresss (#47) üzenetére


Essentials
aktív tag

Nekem egyáltalán nincs problémám azzal ha te valahova bepozícionálsz engem, és az sem probléma ha nem egyezik a véleményüni, hiszen pontosan azért vagyunk itt, hogy ütköztessük. Azt nem tudom hogy milyen "szinten" képzeled el magad, igazából nem is szempont nekem, csupàn megjegyeztem hogy annyi keserűség, és düh van a kommentedben, amit elolvasni is rossz volt. Ezt ugyanúgy megjegyeztem volna ha olyan termék alà kommenteled, amiről nekem sincs pozitív véleményem. :) Továbbra is tartom, hogy csak magadnak ártasz azzal, h ennyire fel bírod paprikázni magad, akàr egy fejhallgatón is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.